Як відновити сторінку в однокласниках . CKC-OK!

06.06.2016

Керівництво по відновленню сторінки в однокласниках.

Головна » Соціальні мережі » Керівництво з відновлення сторінки в однокласниках.

Як відновити сторінку в однокласниках . CKC-OK!
Добрий день, дорогі читачі! Давайте сьогодні розглянемо як можна відновити сторінку в однокласниках, адже нерідко буває, що забуваєш свій пароль або взагалі логін (ну не вводив його сто років, що тут такого).

А ще деякі нехороші особистості можуть зламати вашу сторінку і поміняти пароль. І поки ви не зможете увійти, вони будуть розсилати спам від вашого імені…а потім вас взагалі заблокують адміністратори…

Відновити сторінку в однокласниках

Так от, заходьте на сайт, вводите логін, потім пароль, натискаєте увійти і бачите помилку…

Це означає, що якась частина даних введено неправильно. Якщо ви впевнені в даних або забули, що точно потрібно вводити, тисніть на посилання «Забули пароль або логін?».

до Речі, дуже важлива інформація: Якщо ви побачили на головній сторінці напис «Валідація аккаунта», знайте, що у вас вірус. Нічого не вводьте і читайте як позбутися від вірусу в статті: валідація аккаунта в однокласниках .

А тепер продовжимо: у вікні потрібно ввести те, в чому ми точно впевнені (логін, пошту або номер телефону). У другому полі наберіть літери з віконця вище.

У першому випадку я вибрав номер телефону для відновлення. Тиснемо продовжити. Наступне вікно говорить нам про те, що на заявлений номер прийде смс повідомлення з кодом відновлення. Беремо телефон, чекаємо, отримуємо смс, натискаємо продовжити.

Тепер вводимо отриманий код і натискаємо кнопку «Підтвердити код».

Тепер давайте повернемося і розглянемо варіант з електронною поштою (якщо ви вибирали номер телефону, можете пропустити пару абзаців).

Отже, якщо вибрали адресу електронної пошти в якості відновлення сторінки:

Відкриваємо свою електронну пошту, знаходимо лист і бачимо в ньому код для відновлення пароля:

Потім код вводимо в поле і тиснемо «Продовжити».

Тепер спільне для обох випадків продовження.

Якщо ми отримали код і підтвердили за допомогою нього свої права на сторінку, наступне вікно запропонує ввести новий пароль і підтвердити його). Ось вам стаття придумати пароль .

до Речі, пароль повинен бути не менше 6 і не більше 50 символів і може містити тільки латинські літери, цифри та символи. # $ % ^ & * ( ) _ — + Якщо всі умови дотримані, бачимо вікно з написом про те, що пароль успішно змінено!

Короткий опис статті: однокласники знайти свою сторінку Відновити сторінку в однокласниках — питання досить поширений. Разом розбираємося в тому, як відновити сторінку в однокласниках. як відновити сторінку в однокласниках, як відновити пароль в однокласниках, як відновити логін в однокласниках

Джерело: Як відновити сторінку в однокласниках | CKC-OK!

Також ви можете прочитати