Як ВІДНОВИТИ ПАРОЛЬ моя сторінка ОДНОКЛАСНИКИ втратила пароль

19.02.2017

Забув пароль від моя сторінка на ОДНОКЛАСНИКА, як відновити?

Втратила пароль, Як ВІДНОВИТИ ПАРОЛЬ моя сторінка ОДНОКЛАСНИКИ

Ось так часто буває. Листуюся зі своїми однокласниками і знайомим, ввела пароль давно, він на комп’ютері запам’ятався. І про вході на мою сторінку в однокласниках не було проблем. Але з якоїсь причини стався збій на комп’ютері. Довелося знову вводити пароль. А я забула пароль, вводжу, а мене не пускають в мою анкету на сайті однокласники.ру. Що робити?

Не варто панікувати. Для початку, спробуйте все ж згадати ваш логін. В іншому випадку спробуйте в якості логіна вказати адресу електронної пошти або номер телефону, якщо вони були зазначені в вашому профілі. Зверніть увагу, що у разі, якщо ви вказуєте номер телефону в поле «логін», то його необхідно вводити, вказавши код країни (наприклад, 79000000001).

Я забув свій пароль Odnoklassniki.ru. як його відновити

Відновити пароль від профілю можна тільки в тому випадку, якщо в профілі був вказаний номер телефону. Для того, щоб відновити пароль від профілю, необхідно:

 • натиснути на посилання «Забули пароль або логін » на головній сторінці Однокласників;

Як ВІДНОВИТИ ПАРОЛЬ моя сторінка ОДНОКЛАСНИКИ втратила пароль

 • ввести номер телефону;

  Як ВІДНОВИТИ ПАРОЛЬ моя сторінка ОДНОКЛАСНИКИ втратила пароль

 • ввести отриманий код (час очікування повідомлення з кодом може скласти 3-5 хвилин);

  Як ВІДНОВИТИ ПАРОЛЬ моя сторінка ОДНОКЛАСНИКИ втратила пароль

 • змінити пароль для вашого профілю на Однокласниках.

  Як ВІДНОВИТИ ПАРОЛЬ моя сторінка ОДНОКЛАСНИКИ втратила пароль

  Неправильно введений код з картинки (капча)

  Якщо ви неправильно ввели код з картинки просто спробуйте ввести його ще раз. Якщо букви погано читаються, ви завжди можете оновити сторінку, або натисніть на посилання «Показати іншу картинку» — і картинка зміниться на іншу. Можливо, вона буде більш читається для вас. Зверніть увагу, що вам показуються тільки цифри та латинські літери. Регістр символів значення не має.

  Хочу відновити пароль через телефон, але SMS з кодом не приходить. Чому?

  Для початку перевірте, будь ласка, на той чи телефон ви чекаєте код. Код повинен прийти на той номер, який ви вказали при реєстрації або у налаштуваннях профілю. Якщо для платежів ви використовували інший номер SMS-повідомлення все одно прийде на активаційний номер. Якщо номер телефону вірний, але SMS-повідомлення так і не прийшло — отримайте код ще раз!

  Код, надісланий на телефон, недійсний

  Якщо Ви отримали код з СМС на телефон при відновленні пароля на однокласниках, і він не підходить, в цьому випадку, швидше за все, закінчився термін дії надісланого вам коду. Зверніть увагу, що код діє всього кілька годин. Спробуйте запитати код ще раз.

  Цей е-мейл адресу пошти вказаний в іншій анкеті

  Адресу вашої електронної пошти може бути зазначений тільки в одному профілі на Однокласниках, і, якщо ви вказуєте адресу і в іншому профілі, то він «переходить» до другого профілю, і «віднімається» у першого. Якщо адреса електронної пошти вказана спочатку в вашому профілі, а потім в іншому, то є два шляхи вирішення проблеми:

  • якщо ваш логін повністю співпадав з адресою електронної пошти, то значок @ змінюється на точку, наприклад, був ivanov@mail.ru став ivanov.mail.ru
  • якщо ваш логін не збігався з адресою електронної пошти, але для входу на Однокласники ви постійно використовували адресу електронної пошти, то тепер ви зможете зайти на сайт, використовуючи ваш логін, вказаний при реєстрації.

  Після того, як ви зайдете на Однокласники, ви можете знову вказати вашу адресу електронної пошти у профілі після чого використовувати його в якості логіна.

  Мій друг вказав мою ел. пошту в своєму профілі, тепер я не можу зайти до себе на сторінку в Однокласниках

  Адресу вашої електронної пошти може бути зазначений тільки в одному профілі на ОK.RU і, якщо ви вказуєте адресу і в іншому профілі, то він «переходить» до другого профілю, і «віднімається» у першого. Якщо адреса електронної пошти вказана спершу у вашому профілі, а потім в іншому, то є два шляхи вирішення проблеми:

  • якщо ваш логін повністю співпадав з адресою електронної пошти, то значок @ змінюється на точку, наприклад, був ivanov@mail.ru став ivanov.mail.ru
  • якщо ваш логін не збігався з адресою електронної пошти, але для входу на ОК.RU ви постійно використовували адресу електронної пошти, то тепер ви зможете зайти на сайт, використовуючи ваш логін, вказаний при реєстрації.

  Після того, як ви зайдете на ОK.RU можна вказати вашу адресу електронної пошти у профілі після чого використовувати його в якості логіна.

  Ніяк не вдається відновити пароль та доступ до моїй сторінці в Однокласниках

  Якщо вам не вдалося відновити доступ до сторінки самостійно, будь ласка, заповнюючи форму звернення в Службу підтримки. надайте наступну інформацію, зазначену у вашому профілі:

  • логін (пароль не потрібен);
  • особисті дані: ім’я, прізвище, вік, місто та країна;
  • номер телефону та адресу електронної пошти, зазначені у налаштуваннях профілю;
  • коротке посилання на ваш профіль посилання на профіль повинна мати вигляд: http: //odnoklassniki. ru/#/profile/123456789);
  • дата створення профілю;
  • коли ви заходили на Однокласники в останній раз?
  • коли ви останній раз міняли особисті дані в профілі? Яку інформацію ви міняли?
  • набували ви платні послуги? Які? Яким способом ви їх оплачували?
  • вказували ви другу половинку або когось із родичів? Якщо так, то кого (ім’я, прізвище, вік і місто або посилання на профіль)?
  • які подарунки (значки) ви отримували або дарували? Кому (від кого і коли?
  • назвіть користувачів, з якими ви спілкувалися на сайті останнім часом?

  В однокласниках від мого імені посилає повідомлення моїм друзям з проханням вислати свій номер телефону

  Можливо, доступ до вашого профілю отримали треті особи, і саме вони розіслали запрошення вашим друзям від вашого імені. В цілях безпеки ми рекомендуємо вам невідкладно змінити пароль від вашого профілю на ОK.RU і пароль від вашої електронної пошти. Ось два простих кроки, які допоможуть вам запобігти повторення таких ситуацій:

  1. переходячи по посиланнях на ОK.RU завжди перевіряйте адресний рядок браузера. Наша адреса завжди містить домен ok.ru Якщо посилання веде за межі нашого сайту – ніколи не вказуйте на ній ваші логін та пароль від ОK.RU;
  2. періодично перевіряйте ваш комп’ютер свіжою версією антивірусної програми.

  Короткий опис статті: вхід в однокласники з паролем

  Джерело: Як ВІДНОВИТИ ПАРОЛЬ моя сторінка ОДНОКЛАСНИКИ втратила пароль

 • Також ви можете прочитати