Як відновити однокласники. Корисні інтернет поради

06.08.2015

Як відновити однокласники

Як відновити однокласники. Корисні інтернет поради

Доброго часу доби, дорогі друзі, та відвідувачі мого блогу – поради в мережі .

Якщо ви зараз читаєте цей пост, то, швидше за все ви втратили доступ до своєї сторінки і забули пароль. І зараз ви шукайте в інтернеті,як відновити сторінку однокласники. Зараз розповім, невелику передісторію, яка сприяла написання даної статті.

Одного разу, на даному блозі в статті – як змінити посилання в однокласниках. до мене звернулася одна дівчина, у якої була проблема зі своєю сторінкою в однокласниках. Вона не могла зайти в свій профіль, із за того що поставила одну посилання в двох різних профілях (абсолютно випадково). І тепер при спробі зайти на свою сторінку її, перекидає в другий аккаунт, а при спробі зайти в другий аккаунт, виводилася помилка, що неправильно введений пароль. Ось така ситуація, дорогі друзі. Коли я їй відписався в вконтакте. ми з нею довго спілкувалися, вона надала мені особисті дані з двох сторінок, пробував зробити кілька маніпуляцій, але з цього нічого не виходило. В мої плани входило змінити постійне посилання, коли я виграю в «Аукціонах». Але мене чекало розчарування, в наближаються і закінчених аукціонах не було того, що мені було необхідно. Я поправив тільки робочу сторінку, прив’язав до неї потрібний номер телефону, зареєстрував поштову скриньку для однокласників і змінив на сторінці.

Як відновити сторінку в ок не знаючи номери. логіна та пошти

Мені довелося дівчину, просити прислати своє фото з відкритою сторінкою. Після чого, я так само відправив їм, тільки вже безпосередньо на пошту. Протягом декілька годин, мені прийшла відповідь від служби ОК з логіном та паролем від сторінці. Ось і все, сторінка в однокласниках була відновлена без номера телефону.

Короткий опис статті: зайти в однокласники Якщо ви зараз читаєте цей пост, то, швидше за все ви втратили доступ до своєї сторінки і забули пароль ?! І зараз ви шукайте в інтернеті, як відновити відновити сторінку без телефону

Джерело: Як відновити однокласники | Корисні інтернет поради

Також ви можете прочитати