Як відновити файли з компютера, ноутбука, Windows

19.02.2017

Як відновити файли і папки c комп’ютера, ноутбука?

Не знаєте, як відновити видалені файли або цифрові документи? Хочете відновити випадково видалені файли з кошика? Не знаєте, як відновити інформацію файлів після форматування логічного розділу FAT або NTFS?

Відновити файли програмою

RS File Recovery

Скористайтеся програмою для відновлення видалених файлів. Програма відновлює не тільки випадково видалених файлів, а й інформацію, загублену після форматування жорсткого диска, карти пам’яті, USB флешки і т. д. Екстремально простий інтерфейс програми дозволить відновити необхідні файли за лічені хвилини.

Вибір логічного диска або флешки для сканування

Список дисків, які знаходяться на вашому комп’ютері, і підключених до нього пристроїв можна побачити у вкладці «мій комп’ютер». Виділяючи потрібний диск або папку в дереві Провідника програми, ви зможете переглядати їх вміст так само, як робите це в провіднику MS Windows.

Як відновити файли з компютера, ноутбука, Windows

Сканування вибраного диска

Виберіть диск, з якого бажаєте відновити файли зі списку логічних дисків, які знаходяться на вашому комп’ютері, і підключених до нього пристроїв, з якого бажаєте відновити файли.

Двічі клікніть по вибраному диску або, натиснувши правою кнопкою, виберіть у контекстному меню «Відкрити», щоб почати сканування логічного диска або флеш-карти. Програма почне аналізувати вибраний диск і буде відображати його вміст. Ця процедура займе кілька секунд.

Примітка: якщо програмі потрібно буде просканувати великі обсяги інформації, це може зайняти більше часу.

Результат сканування, пошук відновлюваного файлу

Після аналізу диска в дереві Провідника програма відобразить список папок, що знаходяться на вибраному диску. Вибираючи необхідну папку, ви зможете переглядати її вміст. Видалені файли і папки будуть позначені спеціальним червоним хрестиком.

Щоб побачити лише видалені файли і приховати існуючі використовуйте опцію «Фільтр» (меню «Вид» – «Фільтр»).

Для пошуку видаленого файлу результати сканування використовуйте спеціальні засоби RS File Recovery (фільтр файлів, пошук і перегляд документа).

загалом, вам потрібно знайти і вибрати файли, які ви хочете відновити, і приступити до фактичного відновлення.

Як відновити файли з компютера, ноутбука, Windows

Відновлення і збереження файлів і папок

Коли ви знайшли потрібні файли і вирішили їх відновити, виділіть їх і натисніть на кнопку «Відновити» на головній панелі або, натиснувши правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню пункт «Відновити». Відкриється майстер збереження.

Якщо необхідно відновити кілька файлів з різних папок, скористайтеся Панеллю списку відновлення». Для цього просто перетягніть файл на Панель списку відтворення або, натиснувши правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню пункт «Додати для відновлення». Після того, як ви підготували необхідні файли, в головному меню програми виберіть «Файл» – «встановити із списку». Відкриється майстер збереження.

Використовуючи майстер збереження, ви можете зберігати файли на жорсткий диск, записати на CD/DVD, створити віртуальний образ ISO, зберегти в Інтернеті через FTP-сервер.

Як відновити файли з компютера, ноутбука, Windows

Примітка: рекомендується вибрати інший диск для відновлення, наприклад, якщо ви відновлюєте дані з диску «C», то для збереження виберіть папку на диску «D».

Короткий опис статті: як знайти файл на комп’ютері Відновити файли за допомогою програми для відновлення файлів, видалених даних після форматування жорстких дисків, карт пам’яті, USB флешок програма, відновлення, файл, диск, флешка, карта пам’яті, віддалений, форматування

Також ви можете прочитати