Як відновити доступ до Однокласники

19.02.2017

Як відновити доступ до Однокласники

Як відновити доступ до Однокласники

В минулій статті (Як зареєструватися в Однокласниках ) ми з вами пройшли реєстрацію в Однокласники і активували свій профіль за допомогою телефону. З часом у вас з’явилися друзі, ви знайшли своїх далеких родичів і постійно спілкуєтеся з ними, ви вступили в різні групи за вашим інтересам і багато іншого. Але в житті бувають різні моменти. Одного разу може статися так, не дай бог звичайно, що ви не можете зайти в профіль (аккаунт). Начебто все правильно вводите, а не пускає.

Якщо з вами сталася така неприємна історія, не панікуйте. Пам’ятайте, будь-яку проблему можна вирішити самим або з допомогою Служби підтримки.

Розглянемо основні причини подібної дії.

1) Ви забули свій логін або пароль.

2) Ваш аккаунт підозрюється у зломі зловмисниками і тому його заблокували.

3) Профіль був заблокований адміністрацією сайту Однокласники за порушення Ліцензійної угоди.

4) Ви самі закрили (видалили) свій аккаунт.jpg» />

Тепер нам достатньо вказати новий пароль. Тиснемо Продовжити.

Все, ми заходимо на свою сторінку в Однокласники. Також на телефон приходить повідомлення, що пароль на Однокласники був змінений.

Якщо цей спосіб вам не допоміг, значить, швидше за все, ваш профіль заблоковано адміністрацією сайту за порушення Ліцензійної угоди. У такому разі потрібно звернутися в Службу підтримки. вказавши наступні дані: прізвище, ім’я, вік, логін, країна, місто, телефон, електронна адреса, посилання на ваш профіль (якщо не знаєте посилання на профіль, запитайте у ваших друзів в Однокласники).

Однак, адміністрація попереджає вас, що якщо ви свідомо порушили Угоди, то відновлення доступу не буде.

З усіх інших питань також варто звертатися в службу підтримки за адресою //ok.ru/help

І останнє, якщо ви самі видалили профіль, то адміністрація в такому випадку теж відмовить вам у відновленні доступу. Створюйте новий обліковий запис.

Якщо виникли питання, задавайте в коментарях. Всім удачі і хорошого настрою!

Якщо вам сподобалася наша стаття, поділіться з вашими друзями.

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласники зараз Відновлюємо доступ до сайту Однокласники Однокласники, доступ, відновлення, аккаунт

Джерело: Як відновити доступ до Однокласники

Також ви можете прочитати