Як відкрити сторінку в «Однокласниках.? «Однокласники. (соціальна мережа

19.02.2017

Як відкрити сторінку в «Однокласниках»? «Однокласники» (соціальна мережа)

Хто не знає про інтернет-ресурс «Однокласники»? Назва цієї соціальної мережі на слуху у всіх користувачів інтернету. Вона гідно конкурує з іншими подібними ресурсами. Популярність її зумовлена багатьма цікавими функціями і симпатичним інтерфейсом, зрозумілим більшості користувачів.

Історія «Однокласників»

Цей проект був створений у березні 2006 року. Альберт Попков почав працювати над нею, не переслідуючи комерційних інтересів, в якості хобі. У тієї годину він був вже досить відомим веб-дизайнером і співпрацював з деякими західними компаніями, проживаючи в Лондоні. По-справжньому проект почав розвиватися після того, як Альберт приїхав в Росію і став серйозно займатися нею. За відносно короткий час на ресурсі зареєструвалися мільйони користувачів. Поступовий розвиток і вливання коштів в проект перетворили його в комерційно вигідне підприємство. У 2010 році власником «Однокласників» стала британська компанія Digital Sky Technologies (DST), яка незабаром змінила назву на Mail.Ru Group. Зараз «Однокласники» — це потужний інтернет-ресурс, який входити у десятку кращих соціальних мереж світу.

Як відкрити сторінку в «Однокласниках.? «Однокласники. (соціальна мережа

Чим цікаві «Однокласники»

Ця соціальна мережа функціонально схожа на багато інших, але має безліч додаткових цікавих інструментів і можливостей. Люди знаходять на її сторінках давно втрачених однокласників, однокурсників, колег і просто знайомих. Це прекрасний майданчик для спілкування з друзями та цікавого і корисного проведення часу. Тут можна вступити в групу за інтересами, грати в онлайн-ігри, знайті потрібну інформацію, замовити товар, що сподобався, і навіть заробляти гроші. І це далеко не всі можливості «Однокласників». Для того щоб повною мірою оцінити всі переваги мережі, потрібно насамперед зареєструватися в ній.Як відкрити сторінку в «Однокласниках.? «Однокласники. (соціальна мережа

Реєстрація

Як відкрити сторінку в «Однокласниках»? Спочатку проводитися процедура реєстрації. Для цього потрібно знайті у пошуковій системі сайт «Однокласники» і перейти на головну сторінку. Вгорі є кнопка «Реєстрація», при натисканні на яку, відкривається сторінка з анкетою. Тут потрібно ввести персональні дані: прізвище та ім’я, дату народження та місце проживання. Нижче пишуться адресою діючого поштової скриньки і придуманий пароль. Потім натискається кнопка «Зареєструватися». На цьому вважається закінченою процедура реєстрації на сайті «Однокласники». «Моя сторінка» — напис, яку ви побачите далі. Для отримання доступу до всіх можливостей сайту треба ввести свій номер мобільного телефону у відповідному розділі. Потім на мобільник повинно прийти повідомлення з кодом, який необхідно ввести в відкриту форму, після цього аккаунт буде діяти повноцінно. Спочатку ви потрапите на вкладку мережі «Однокласники», «Моя сторінка», відкрити безкоштовно будь-який розділ тепер не складі праці.

Початкові дії на сторінці

Якщо сайт був покинутий, то, перед тим як відкрити сторінку в «Однокласниках» наступного разу, доведеться вказати свої логін і пароль та авторизуватися. Для того щоб знайті конкретну людину, яка має аккаунт на цьому ресурсі, досить набрати його ім’я і (якщо знадобиться) інші персональні дані в графі «Знайте друзів». Щоб обчислити користувачів, пов’язаних спільним відвідуванням якогось місця, потрібно набрати в колонці праворуч додаткову інформацію про них, наприклад, вказати навчальний заклад, місце роботи, служби або навіть відпочинку. Для того щоб друзі якомога швидше знайшли створений вами аккаунт, потрібно постаратися вказати більше інформації про себе. Бажано скачати на сайт свої фотографії, написати про свої інтереси і захоплення. Можна додавати тих людей, з якими хочеться спілкуватися, друзі. Після прийняття запропонованої дружби користувач відображається на сторінці в розділі «Мої друзі».

Корисні інструменти на сайті

Як відкрити сторінку в «Однокласниках.? «Однокласники. (соціальна мережа

В «Однокласниках» є безліч корисних функцій, які полегшують користування сайтом і роблять його цікавішим.

  • «Мої гості» — при натисканні на цей розділ меню можна подивитися, хто і коли з користувачів заходив на сторінку. Можливо, серед них буде хтось із старих знайомих. Правда, існує сервіс «Невидимка», при його використанні персональні дані відвідувача не відображаються, але він платний і тому використовується не часто.
  • «Друзі друзів» — за допомогою цієї функції можна простежити, з ким мають контакти додані друзі користувачі. Серед них можна знайте загальних знайомих або цікавих людей зі схожими інтересами.
  • «Стрічка новин» — це список дій друзів на сайті. Тут відбивається вся їх активність, показуються ті файли, які вони позначили, додані фотографії, інформація про вступ в різні спільноти і багато іншого.
  • Статус — це невеликий текст, що розташовується біля фотографії користувача. В ньому можна відобразити свій душевний стан, привітання, жарт і взагалі все, що душі завгодно. В залежності від бажання можна змінювати свій статус в будь-який час. Для цього потрібно зайти на «Однокласники.ру» («Моя сторінка»), відкрити розділ «Статус» і написати бажаний текст. Друзі дізнаються про зміни в стрічці новин.
  • «Нагадування» — в цьому розділі система сайту сповіщає про всі знаменні події та свята, які відзначають друзі. Тепер забути про чиємусь дні народження практично неможливо, достатня лише періодично заглядати на «Однокласники».
  • «Моя сторінка» — вкладка, яка містить і такий розділ, як «Форум». Тут можна відкривати обговорення будь-якої тими, запрошувати друзів або учасників якого-небудь спільноти до участі в розмові. Також можна стати учасником форуму, відкритого кимось іншим.

Як відновити доступ до своєї сторінки

Деколі трапляється так, що користувач не знає, як відкрити сторінку в «Однокласниках». При спробі зайти на неї у нього нічого не виходить. Це може відбутися з кількох причин.Як відкрити сторінку в «Однокласниках.? «Однокласники. (соціальна мережа

  • Видалення сторінки користувачем. Таку дію можна провести тільки усвідомлено, після цього запис відновленню не підлягає. Щоб продовжити користування сайтом, можна відкрити нову сторінку в «Однокласниках».
  • Блокування за порушення правил поведінки на сайті. Якщо не виконуються вимоги адміністрації про умови використання облікового запису, вона може призупинити доступ користувача на свою сторінку. Дуже часто блокування застосовується за розсилку спаму. В цьому випадку потрібно звертатися до служби підтримки сайту. Через деякий час має прийти відповідь із зазначенням причин прийнятих заходів і описом того, як відкрити сторінку в «Однокласниках».
  • Злом аккаунта. Такий варіант теж можливий. Деякі зловмисники, використовуючи незаконні спосібі, проникають на сторінку користувача від його імені. Вони можуть розсилати з його аккаунта спам або поширювати вірус. При цьому можлива зміна пароля з їх боку, що не дозволить хазяїнові сторінки зайти на неї. У цьому випадку потрібно скористатися відновленням паролю через мобільний телефон. В СМС-повідомленні, надісланому на нього після проходження необхідної процедури, прийде новий пароль, який згодом можна буде замінити.

Версія «Однокласників» для мобільних телефонів

З появою все більш функціональних гаджетів багато користувачів воліють користуватися інтернетом та «Однокласниками» через них. Спеціально для цих цілей розроблена мобільна версія. Вона являє собою полегшений варіант, але в ній доступні всі основні функції та інструменти, використовувані в основній версії. Все працює за тією ж схемою: заходьте на «Однокласники» (мережа), «Моя сторінка» — і вісь ві знову в оточенні своїх друзів на сайті. Мобільна версія робить ресурс більш доступним. Адже тепер можна користуватися ним практично в будь-якому місці, де доступна телефонний зв’зв’язок або є WI-FI.

Як відкрити сторінку в «Однокласниках.? «Однокласники. (соціальна мережа

Створення групи

Щоб залучити до спілкування як можна більше число людей зі схожими інтересами, можна створити групу в соціальній мережі. Для цього потрібно зайти на «Однокласники.ру» («Моя сторінка»), відкрити розділ «Групи». Потім натиснути кнопку «Створити групу або подія» і у вікні заповнити запропоновану форму. У ній потрібно вказати тему, додати короткий опис спільноти і зробити обкладинку для нього. Після того як група буде створена, в неї можна додавати різні файли, фотографії, матеріали, загалом, зробити її максимально цікавою для користувачів. Якщо вони по достоїнству оцінять старання адміністратора, то стануть постійними відвідувачами й передплатниками співтовариства.

Як відкрити сторінку в «Однокласниках.? «Однокласники. (соціальна мережа

Занесення користувача в «Чорний список»

Створена Альбертом Попковим соціальна мережа настільки щільно увійшла в життя сучасних росіян, що багато хто не уявляє своє життя без щоденного відвідування «Однокласників». Альо не варто все-таки забувати про реальному спілкуванні, яке не зможуть замінити навіть самі високотехнологічні розробки.

Короткий опис статті: odnoklasnyk Техніка та комп\’комп’ютері

Також ви можете прочитати