Як видалити свої фото в Однокласниках?

17.05.2015

Як видалити фотографії та фотоальбоми в Однокласниках

Як видалити свої фото в Однокласниках?

Людини, тільки що зареєстрував свій профіль у будь соцмережі, легко «вирахувати» — з кількості фотографій, заміток та іншої інформації про себе, яку він без побоювань викладає в мережу. Ця ж картина спостерігається і в найпопулярнішої на сьогодні російської соціальної мережі – Однокласниках (odnoklassniki.ru).

Трохи пізніше, втомившись відбиватися від настирливо напрошуються в «друзі» незнайомців, від часто нецензурних і вульгарних коментарів, від запрошень не потрібні ігри та програми, бідний користувач розуміє, що поспішив і зміцнюється в бажанні видалити все, що тільки можливо. Першими, традиційно, під «цензуру» підпадають фотографії.

Можливі варіанти

Фото в будь соцмережі діляться на кілька категорій: особисті, альбомні і чужі, на яких зображено користувач. Однокласники – сервіс, орієнтований на людей віком і підлітків, для яких важливіше всього простота і доступність усіх функцій. Тому видалити фото в Однокласниках зовсім не складно, робиться це з свого профілю (тобто зі своєї сторінки) в розділі Фото, розташованому праворуч від головного зображення. При переході в цей розділ відкривається сторінка «Всі фото», на якій відображаються всі особисті фотознімки і по кілька штук з кожного альбому. Посилання на неї можна перейти в кожен альбом, але видалити фотографії з неї не можна.

  1. Особисті фотознімки можна видалити на вкладці «Особисті фото». Для цього достатньо навести мишку на потрібну і дочекатися появи хрестика в лівому верхньому куті ескізу, клацнути по ньому і підтвердити видалення.
  2. Щоб видалити зображення з альбому на Однокласниках, доведеться перейти на вкладку «Фотоальбоми» і відкрити потрібний. Подальші дії ті ж, що і в попередньому пункті.
  3. Щоб видалити фотоальбом, досить на вкладці «Фотоальбоми» також клацнути по хрестику на обкладинці цього альбому.
  4. Можна видалити фотографію і під час його перегляду. Кожне фото відкривається в окремому вікні, в якому праворуч від картинки розташовані посилання, які дозволяють проводити з нею певні дії. Одна з них – «Видалити зображення».
  5. Трохи складніше в Однокласниках йде справа з фотознімками інших користувачів. Якщо користувач відзначений на чиїсь фотографії, він буде бачити ці фото на вкладці «На фото друзів», але видалити її в нього немає прав. Єдине, що можливо видалити фотометку (посилання на дію з’являється при наведенні покажчика миші на зображення), тобто зробити вигляд, що його на цьому фото немає. Видалити його може тільки користувач – власник фотографії.

Якщо так вже потрібно, щоб зображення зникло з сервісу, можна спробувати написати людині особисте повідомлення з проханням про це. Якщо ж відкрити фото, то можна поскаржитися на нього, натиснувши відповідне посилання праворуч, це також спричинить за собою видалення картинки, але вже модераторами сайту, зобов’язаними зреагувати на скаргу.

Короткий опис статті: однокласники фото

Джерело: Як видалити свої фото в Однокласниках?

Також ви можете прочитати