Як видалити сторінку в однокласниках? . Компютер для початківців . Комп

19.02.2017

Навчання комп’ютера з нуля, комп’ютерна грамотність для пенсіонерів, комп’ютер для чайників!

Як видалити сторінку в однокласниках?

Як видалити сторінку в однокласниках? . Компютер для початківців . Комп
червня 12, 2011 Як видалити сторінку в однокласниках? . Компютер для початківців . Комп
Світлана Козлова

Пік популярності російської соціальної мережі Odnoklassniki.ru припав на 2007-2008 роки – саме тоді кількість тих, хто зареєструвався на цьому сайті, перевищила кілька мільйонів.

Симпатія користувачів до «однокласників.ру» був цілком зрозумілою – зручний інтерфейс, відсутність реклами і платних сервісів, доступна реєстрація. Проте трохи пізніше популярність стала спадати – багато зробили вибір на користь найближчого конкурента «однокласників», сайту vkontakte.ru. До речі,

Комусь не до вподоби велика кількість рекламних банерів і зміна інтерфейсу сайту, хтось не захотів миритися з введенням різних платних опцій і можливостей. І соціальна мережа однокласники ru пошук однокласників на моїй сторінці для деяких стала не потрібна.

Як видалити сторінку в однокласниках? . Компютер для початківців . Комп

Іншими словами, користувачі стали покидати сайт, намагаючись, по можливості, видалити свої акаунти – сторінки з особистими даними.

Проте це було не так-то просто: адміністрація сайту заблокувала таку можливість. До речі, а ви не хочете дізнатися, як зареєструватися в однокласниках під іншим ім’ям ?

Багато вдавалися або до хакерських методів видалення профайлів, або спеціально порушували правила користування сайтом для того, щоб потрапити в бан і, таким чином, вийти з сайту.

Після численних скарг користувачів адміністрація Однокласників все-таки передбачила спеціальну функцію, що дозволяє піти з сайту, і сьогодні зробити це досить просто. Для цього необхідно дотримуватися певної інструкції, з якої ми пропонуємо ознайомитися.

Як видалити сторінку в однокласниках? . Компютер для початківців . Комп

Необхідно знайти на головній сторінці сайту odnoklassniki.ru розділ «Допомога». Посилання на нього розташовується внизу сторінки, праворуч.

Як видалити сторінку в однокласниках? . Компютер для початківців . Комп

Далі необхідно перейти до розділу «Регламент сайту odnoklassniki.ru», посилання на нього можна знайти в самому кінці розділу.

Як видалити сторінку в однокласниках? . Компютер для початківців . Комп

Знаходимо посилання «Відмовитися від послуг» — у списку вона йде останньою.

У формі, необхідно вказати пароль на сторінку, натиснути кнопку – і все, сторінка видалена.

Крім того, існує й інший спосіб видалення сторінки з «однокласників» — більш хакерський, але, тим не менш, працює. Для цього в рядок браузера необхідно вставити ось таке посилання:

dk?cmd=PopLayer&st.cmd=userConfig&st.layer.cmd=PopLayerDeleteUserProfile

Необхідно пам’ятати, що схеми видалення профайлу/сторінки з сайту dnoklassniki.run періодично змінюються, тому те, що працює, наприклад, сьогодні, вже через місяць може не допомогти, якщо ви хочете піти з «однокласників». Оптимальний варіант – перевіряти актуальність того або іншого способу, звіряючись з інформацією з мережі Інтернет – зазвичай нові способи видалення акаунтів публікуються там досить швидко.

Також рекомендую вивчити такі уроки цього розділу:

Короткий опис статті: створити нову сторінку в однокласниках Пік популярності російської соціальної мережі Odnoklassniki.ru припав на 2007-2008 роки – саме тоді кількість тих, хто зареєструвався на цьому сайті,

Джерело: Як видалити сторінку в однокласниках? | Комп’ютер для початківців | Комп’ютер для початківців

Також ви можете прочитати