Як видалити сторінку в однокласниках

17.09.2015

Як видалити сторінку в однокласниках

І так щоб видалити свою сторінку в однокласниках вам потрібно на своєму комп’ютері виконати наступні дії: На своїй сторінці, вам потрібно опустити сторінку до самого низу, і перейти по посиланню «Регламент».

Коли ви перейдете по посиланню «регламент», на вашому комп’ютері з’явиться розділ регламент, тут нам також потрібно відпустити сторінку до самого низу, і перейти по посиланню «Відмовитися від послуг».

Як видалити сторінку в однокласниках

Коли ви перейдете по посиланню «Відмовитися від послуг», на вашому комп’ютері з’явиться віконце, в якому вам потрібно внести деякі параметри і натиснути кнопку «Видалити».

І так щоб видалити свою сторінку в однокласниках нам потрібно встановити галочку під потрібний і відповідний нам питання.

Після того як ви вкажіть причину видалення своїй сторінці вам потрібно в спеціальному віконці ввести пароль який ви вказуєте при вході на свою сторінку в однокласниках.

Після того як ви вказали причину видалення своєї сторінки і вказали свій пароль вам залишається натиснути кнопку «Видалити».

Коли ви натиснете на кнопку «Видалити» ваша сторінка буде видалена.

Зверніть увагу:

Видалення сторінці в однокласниках, видалить ваш профіль з усіма фотографіями, оцінками і друзями без можливості відновлення. Тому перед видаленням своїй сторінці в однокласниках подумайте, чи варто видалити свою сторінку в однокласниках, так як відновити сторінку в однокласниках ви більше не зможете.

Як видалити сторінку в однокласниках

Короткий опис статті: однокласники моя сторінка Як видалити сторінку в однокласниках — Допомога в однокласниках Як видалити сторінку в однокласниках, як закрити сторінку в однокласниках, як прибрати сторінку в однокласниках

Джерело: Як видалити сторінку в однокласниках

Також ви можете прочитати