Як видалити сторінку в фейсбук з телефону? Докладний опис

19.02.2017

Як видалити сторінку в фейсбук з телефону назавжди?

Головна » Соціальні мережі » Як видалити сторінку в фейсбук з телефону назавжди?

Як видалити сторінку в фейсбук з телефону? Докладний опис

Привіт всім любителям соціальних мереж. Сьогодні ви дізнаєтеся, як видалити сторінку в фейсбук з телефону. Погодьтеся, що подібні розважальні ресурси дуже затягують, і ось ви вже півтори години сидите, замість 5-ти запланованих хвилин. Як пройти реєстрацію ви напевно вже знаєте, а ось як виконати деактивацію облікового запису? Можливо, таке бажання з’явилося у вас, і ви більше не хочете витрачати час на віртуальну життя.

Можете не хвилюватися. Видалення сторінки в Фейсбуці дію дуже просте, так само як і створення. Я розповім вам про двох варіантах, передбачених розробниками:

 1. Повне видалення
 2. Тимчасове видалення

Зміст статті

Видалення сторінки

Якщо ви любите періодично ефектно зникнути з поля зору, або студент, який бажає приділити більше часу навчання – спосіб однозначно вам підійде. Ви будете мати можливість видалити профіль, але залишити всю наявну на ньому інформацію, фотографії і т. д. Відновлення буде доступно, коли побажаєте, так само як і повноцінне використання облікового запису.

 • Здійснюється це за допомогою «Налаштування облікового запису» і розділу «Безпека».

Як видалити сторінку в фейсбук з телефону? Докладний опис

 • Внизу ви зможете знайти «Деактивувати аккаунт». і це допоможе вам покинути світ інтернету.
 • Після натискання ви перейдете на сторінку, де необхідно буде вказати причину видалення і підтвердити свій намір.

  Як видалити сторінку в фейсбук з телефону? Докладний опис

 • Натиснувши кнопку «Підтвердити» від вас буде потрібно введення пароля, після чого ви зможете натиснути на кнопку «Вимкнути зараз».
 • Система ще буде сумніватися, і давати вам шанси на роздуми. Введення 2-х кодових слів «Security check». засвідчать серйозність вашого наміру.
 • Після ваша публічна сторінка заблокується і стане недоступна для пошуку. Активувати її можна буде у будь-який час, після введення свого запитуваних особистих даних.

  Як видалити сторінку в фейсбук з телефону

  І все ж, як видалити сторінку в фейсбук назавжди? У цьому вам допоможе особлива форма. Перш ніж повністю заблокувати свою сторінку перейдіть за адресою https://www.facebook.com/help/delete_account .

  Як видалити сторінку в фейсбук з телефону? Докладний опис

  Бачите фразу «Видалити мій акаунт». Натисніть на неї і пропишіть запитувані дані. Ви побачите повідомлення, в якому буде написано, що відновлення облікового запису буде доступно вам протягом 14 днів після їх вичерпання він буде видалено. До речі, буде видалена вся інформація, тому збережіть те, що може вам стане в нагоді.

  Виділені 2 тижні дійсно допоможуть вам прийняти остаточне рішення, і якщо через 2 тижні ви не передумаєте, значить, ваш вибір дійсно усвідомлений.

  Висновок:

  Тепер ви будете знати, як видалити сторінку в фейсбук з телефону назавжди чи тільки на час. Якщо питання ще залишилися – пишіть їх в коментарях, а я із задоволенням відповім. Ставте лайки, вони будуть стимулювати мене на написання нових статей. І не забувайте ділитися матеріалом з друзями через натискання на кнопки соціальних мереж. Миру і добра вам всім!

  З Ув. Євген Крижанівський

  Короткий опис статті: як видалити сторінку в однокласниках з телефону Всім привіт! Сьогодні в своє блозі я розповім, як видалити сторінку в фейсбук з телефону. Повне й тимчасове видалення сторінки

  Джерело: Як видалити сторінку в фейсбук з телефону? Детальний опис

  Також ви можете прочитати