Як видалити оцінку в Однокласниках, або як прибрати оцінку в Однокласниках .

19.02.2017

Як видалити оцінку в Однокласниках

Всі ми спілкуємося в соціальних мережах, викладаємо свої фотографії, відеоролики, даруємо подарунки своїм друзям і знайомим. І також переглядаємо фото своїх друзів і, безумовно оцінюємо їх.

Що таке оцінка в Однокласниках?

Оцінки фотографій в мережі Однокласниках призначені для того, щоб повідомити другу, знайомому або близькій вам людині, що його фото вам сподобалося, щоб ваш друг оцінив ваше фото і поставив вам бал (оцінку) наприклад 5 з плюсом. Оцінка 5+ ставитися до платних послуг і якщо вам поставили таку оцінку, то це означає – що ваша фотографія дуже сподобалася одному з ваших друзів, він навіть не пошкодував власних коштів і сплатив цю платну послугу, зробивши вам приємний подарунок у вигляді оцінки 5+ .

Чому люди хочуть видалити оцінку в Однокласниках? бувають такі ситуації, що ваш друг чи знайомий, поставив низьку оцінку за помилку і попросив вас видалити її, також можливо, що якийсь незнайомий і нав’язливий користувач ставить вам найнижчі оцінки і ви б хотіли видалити такі оцінки зі своїх фотографій (також ви можете внести цього користувача в чорний список, прочитавши статтю про це тут ).

Як видалити оцінку в Однокласниках?

Для цього заходимо на сайт Однокласники і клікаєм на фотографію з якою хочемо прибрати оцінку.

Далі після того, як фотографія відкриється, з правої сторони від фото ви побачите меню з різними опціями. Тепер вам потрібно клікнути на цифру в розділі «Всього оцінок»:

Далі відкриється нова сторінка, де буде ваша фото і всі оцінки до нього. Тепер вибираємо зі списку користувача та оцінку яку хочемо видалити. Наводимо на нього курсор миші і після цього перед нами з’являється посилання «Видалити оцінку» натискаємо на неї:

Далі з’явитися невелике віконце, в якому нам необхідно підтвердити видалення, натиснувши на кнопку «Видалити»:

Далі відкриється ще одне віконце, де буде написано що оцінка повністю видалена, тепер натискаємо на кнопку «Закрити»:

І бачимо що в списку оцінок, непотрібної нам оцінці більше немає. Ось так просто можна видалити оцінку в Однокласниках.

Короткий опис статті: вхід в однокласники з паролем Всі ми спілкуємося в соціальних мережах, викладаємо свої фотографії, відеоролики, даруємо подарунки своїм друзям і знайомим. І також переглядаємо фото своїх друзів і, Як видалити оцінку в Однокласниках,як прибрати оцінку в однокласниках,видалити оцінку,видалити оцінку в однокласниках,однокласниках,видалити,оцінку

Джерело: Як видалити оцінку в Однокласниках — або як прибрати оцінку в Однокласниках |

Також ви можете прочитати