Як видалити логін в однокласниках

26.02.2016

Як видалити логін однокласників при вході в браузерах

Браузери гугл хром, опера, яндекс, мазило і всі інші запам’ятовують історію відвіданих сайтів, включаючи однокласники.

Це зручно. Відвідуючи їх знову вам не потрібно знову водити логін і пароль при вході, але іноді від цього «автоматизму» потрібно позбутися.

Видалити логін в однокласниках можна за одним махом у всіх браузерах, скориставшись безкоштовною програмою для очищення історії CCleaner .

Також при бажанні можна видалити акаунт однокласники назавжди. кого цікавить суто один браузер (хром, опера, яндекс, мазило) – читайте нижче.

Як видалити логін в однокласниках в хромі

Прибрати логін в хромі, можна наступним способом. У самому верху праворуч натисніть на значок три смужки (я пишу про нових версіях хрому, в старих трохи по-іншому).

З’явитися меню. У ньому натисніть на опцію «налаштування». Відкриється сторінка. Прокрутіть її в сам низ і натисніть на рядок: «Показати додаткові параметри».

Далі, там знайдіть параметр «форми і паролі» (показано на малюнку), клікніть на «управління збереженими паролями» і виділяючи їх (лівої мишею) видаліть потрібні логіни.

Як видалити логін в однокласниках в мозілі

У мазілу також скориставшись інструментами знадобитися видалити паролі, тільки якщо ви нічого не змінювали, то інструментів не побачите.

Як зробити їх видимими, описано тут. Тепер, щоб в мазілу відключити однокласники, верху натисніть «інструменти» і перейдіть в «налаштування» (в самому низу).

Потім перейдіть в пункт «захист» та натисніть кнопку «збережені паролі» (дивіться на картинку нижче)

Тепер можете легко видалити всі або тільки один логін однокласників.

Як видалити логін в однокласниках в опері

Щоб прибрати в опері натисніть правою кнопкою миші на значок опери (вгорі з лівого боку), підведіть курсор до «налаштування» і клацніть по рядку «загальні налаштування».

Тепер натисніть опцію «форми» і натисніть на пункт «паролі», після цього можете знищити будь-які збережені дані (див. рис.)

Як в браузері яндекс видалити логін в однокласниках

Щоб видалити логін однокласників при вході в яндекс браузер, вам знадобитися виконати такі ж операції як в хромі, тільки спочатку натисніть на маленький майже непомітний значок верху праворуч і перейдіть в «налаштування»

Ось і все. Всі браузери, звичайно не описано (тільки: хром, опера, яндекс, мазило), але знаючи як вчинити з цими труднощів не повинно виникати і з іншими, а з’являтися – пишіть у коментарях. Успіхів.

Короткий опис статті: вхід в однокласники Докладний опис як видалити логін однокласників при вході в браузерах хром, мазило, яндекс і опера. Для кращого сприйняття картинки додаються.

Джерело: Як видалити логін в однокласниках

Також ви можете прочитати