Як в Однокласниках отримати ОК. Во як треба!

25.05.2015

Як в Однокласниках отримати ОК

Головна » Комп’ютери та інтернет » Як в Однокласниках отримати ОК

Я думаю в наші дні нікого не здивуєш наявністю електронних грошей. З допомогою таких грошей в соціальних мережах, наприклад, здійснюється придбання подарунків, смайликів і інших платних послуг. У соціальній мережі однокласники такою валютою є так звані «ОК».

Як в Однокласниках отримати ОК

Я думаю це питання цікавить багатьох користувачів. Так ось для отримання ОК в Однокласниках потрібно заплатити за нього реальними грошима. Та інших можливостей немає. Відомо що у величезній мережі інтернет існує безліч сайтів нібито відкривають секрети як поповнити ОК, не заплативши ні копійки. Насправді все це неправда і такої можливості у користувачів немає. І такий хід застосовується для того, щоб виманити пароль від облікового запису в Однокласниках.

І все ж чи можна в однокласниках заробити ОК? Заробити немає, а от поповнити так. Для здійснення цього вам потрібно зайти в ігри або програми і натиснути на кнопку поповнити. Ця кнопка розташована ліворуч вгорі. А вам залишається тільки вибрати той чи інший спосіб поповнення ОК.

Першим є поповнення рахунку через послане вами смс повідомлення. Це простий та зручний спосіб. Ви здійснюєте поповнення ваших ОК не виходячи з дому і все, що це потрібно дочекатися відповідного смс з кодом. Вам всього лише потрібно ввести номер вашого телефону у вказане місце. Кількість цифр не повинна перевищувати десять, тобто номер вводиться без 8. Єдине, що потрібно-це наявність грошей на рахунку вашого мобільного, так як сума знімається саме звідти.

Так само ви можете придбати ОК за допомогою електронних платіжних систем: WebMoney, Яндекс Гроші, QIWI гаманець. У вас також є можливість купить ОК за допомогою терміналу оплати. Дуже зручний термінал QIWI (ківі). Там вам слід зайти в оплату послуг далі натиснути інші послуги вибрати пункт однокласники. Отриманий код треба використати протягом 5 днів з моменту здійсненої оплати. 1 ОК в однокласниках це 1 рубль.

Сподіваюся, тепер питання «Як в Однокласниках отримати OK « у вас відпав. Удачі :)

Короткий опис статті: в однокласниках Пройшовши по посиланню, дізнаєтеся, як в Однокласниках отримати ОК. Як в Однокласниках отримати ОК,однокласники, ок в однокласниках, оки в однокласниках, в однокласниках отримати, як отримати безкоштовно, в однокласниках, оки, ок, як отримати безкоштовно отримати, як заробити, як в однокласниках отримати безкоштовно оки

Джерело: Як в Однокласниках отримати ОК | Під як треба!

Також ви можете прочитати