Як увійти в Однокласники, якщо забув логін і пароль Подскажем.Сом

07.06.2015

Входимо в Однокласники (якщо забули логін і пароль)

Автор статті

08 червня 2014

Однокласники — один з найпопулярніших проектів російськомовного інтернету. При реєстрації в Однокласниках, як і на будь-якому іншому сайті, вказується логін і пароль.

Іноді трапляється так, що забуваються не тільки паролі, але і логіни. Просто так зі своїм заповненим профілем, своїми фотографіями та друзями, розлучатися не хочеться, але й увійти в Однокласники, якщо забув логін і пароль, буде вельми проблематично.

Відновлюємо доступ до профілю

  • Для відновлення сторінки, зайдіть на Однокласники. Коли потрібно логін і пароль, виберіть пункт «Забули логін, пароль». Система покроково проведе вас по процедурі відновлення.
  • Наступним кроком необхідно буде вказати свій логін, щоб увійти на Однокласники. Якщо ви його вказати не можете, то потрібно адресу електронної пошти. Якщо ви прив’язували номер телефону на своїй сторінці, то можна вказати і його.

І поштова адреса, номер телефону мають бути саме ті, які ви вказували при авторизації на сайті. Після введення необхідних даних, на вашу пошту, або на телефон прийде повідомлення з необхідним кодом. Після підтвердження коду на відповідній сторінці, ви потрапите на ваш профіль.

  • Насамперед, змініть свій логін. Для того щоб більше не забути його — скопіюйте в окремий документ і зберегти (або запишіть на папірець — як вам буде зручніше).
  • Поміняйте так само і пароль. Його теж запишіть де-небудь.
  • Після відновлення і змін, ви можете увійти на головну сторінку сайту і ввести всі необхідні дані.

Тепер ви зможете залишатися на зв’язку зі своїми друзями на «Однокласниках».

Короткий опис статті: увійти в однокласники

Джерело: увійти в Однокласники, якщо забув логін і пароль — Підкажемо.Com

Також ви можете прочитати