Як увійти в однокласники, якщо сайт заблокований?

22.01.2016

Як увійти в однокласники, якщо сайт заблокований?

Вітаю всіх своїх читачів, сьогодні ми з вами спробуємо обійти заборону на використання соціальних мереж… більшість Росіян проводять в однокласниках дуже багато часу і без них відчувають дискомфорт і зневіру. Тут часто і виникає питання: Як увійти в однокласники, якщо сайт заблокований?

Як увійти в однокласники, якщо сайт заблокований?. Блог Айтишнега

Тут треба розібратися, чому не відкривається сайт Однокласники! Причина може бути різна — у цієї причини може бути ім’я, а може просто некоректна робота комп’ютера. Зараз я постараюся детально описати що і як…

Наприклад, якщо справа відбувається на роботі, то начальство може доручити IT відділу заборонити вам відвідування соціальних мереж — нібито вони відволікають працівників від своїх безпосередніх обов’язків та негативно позначаються на продуктивності праці…

Ще одна поширена причина — це всім відомі комп’ютерні віруси. Якщо при спробі відкрити однокласники вас просять ввести логін / пароль і відправити СМС на певний номер, то швидше за все з сайтом все в порядку — проблеми на вашій стороні.

найпростіший спосіб зайти на однокласники якщо сайт заблокований — це використання анонімайзерів. У даній замітці я розгляну лише один з них, але ви можете знайти їх самі на просторах інтернету.

Як увійти в однокласники, якщо сайт заблокований?

Отже, найпоширеніший Анонімайзер — це Хамелеон. Як увійти в однокласники, якщо сайт заблокований? — Давайте розглянемо що таке Анонімайзер?

Анонімайзер — це якийсь сервіс, який має свою адресу в мережі і через себе пропускає інтернет трафік. Тобто ви заходите наприклад на cameleo.ru і говорите там що хочете потрапити на однокласників. Сервіс видає вам адресу і через нього тягне дані з ok.ua… за фактом він стає посередником між вами і потрібним вам сайтом!

Анонімайзер Хамелеон — cameleo.ru

Давайте розглянемо сервіс Хамелеон більш докладно. Заходьте на анонімайзер і вводите потрібний вам сайт в рядку адреси — в нашому випадку OK.RU і тисніть кнопку GO

 

Ну і у вас відкриється сайт однокласників, але адресу у нього буде не odnoklassniki.ua — а кожен раз різний… В загальному то і все — вводите свої дані і можете користуватися сайтом Як увійти в однокласники, якщо сайт заблокований?. Блог Айтишнега

 

Як увійти в однокласники, якщо сайт заблокований? — Використовуйте анонімайзери і будемо вам щастя, але не забувайте перевіряти комп’ютер на віруси… потрібно знати причину такої поведінки!

Короткий опис статті: увійти в однокласники

Джерело: увійти в однокласники, якщо сайт заблокований? | Блог Айтишнега

Також ви можете прочитати