• увійти в однокласники

  Як увійти в однокласники, odnoklassniki.ru? Чому не працюють однокласники?

  14.02.2016

  Як увійти в однокласники, odnoklassniki.ru? Чому не працюють однокласники?

  Odnoklassniki.ru в даний час — одна з найпопулярніших соціальних мереж на просторах рунета. В ній зареєстровано вже кілька десятків мільйонів людей, які кожен день знаходять в цій мережі своїх друзів і давніх знайомих, з якими коли-то втратили контакт або перервали зв’язок. Тому реєстрація в однокласниках часто є необхідною для того, щоб зберегти зв’язок з багатьма людьми!

  Основна проблема, з якою можуть зіткнутися користувачі однокласників — неможливість зайти на свою сторінку. Користувачі часто скаржаться на те, що сайт перестає справно працювати, і вони втрачають до нього доступ. Що з цим робити?

  Якщо ви не можете зайти на свою сторінку, причиною часто є поширений вірус, що гуляє по мережі. Це відбувається так: з’являється повідомлення попереджувального характеру про те, що сторінка була зламана з наступною рекомендацією відправити СМС на певний номер для авторизації сторінки. За відправку СМС з вашого рахунку можуть зняти велику суму, а проблеми це не вирішить. Автоматична настройка

  Налагодити роботу однокласників можна і відкривши панель управління. Для цього потрібно вибрати вкладку «Підключення» «Властивості браузера», а потім натиснути «Налаштування мережі». Перевірте налаштування проксі-сервера, адже там теж часто прописуються віруси, а також автоматичні настройки.

  Короткий опис статті: увійти в однокласники

  Джерело: увійти в однокласники, odnoklassniki.ru? Чому не працюють однокласники?

  Також ви можете прочитати