Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне

19.02.2017

Як скинути фото з телефону на комп’ютер

Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне
Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне
Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне
Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне
Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне
4 votes, average: 4,50 out of 5)

Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне
Для того, щоб обробляти свої фотографії, спочатку їх потрібно перенести на комп’ютер. Сьогодні можна фотографувати і на цифрову фотокамеру. і на відеокамеру, і навіть на мобільний телефон. Перенос фотографій з камери на комп’ютер зазвичай не викликає труднощів, так як такого роду техніка продається разом з диском драйверів і спеціальних службових програм, що дозволяють максимально спростити процедуру перекачування фото на комп’ютер. Але іноді виникає питання, а як скинути фото з телефону? Не завжди з телефоном можна купити відповідну програму. І чи є інші способи перенесення, крім проводового з’єднання з комп’ютером?

Використовуємо Bluetooth

Майже всі сучасні стільникові телефони мають так званий блютуз. Це спеціальний інтерфейс для установки зв’язку з іншими цифровими пристроями. Включається блютуз зазвичай через основне меню телефону. Як тільки він включений, починається трансляція сигналу в навколишній простір про те, що даний телефон доступний до підключення. Зазвичай потрібно вводити ім’я і пароль для підключення, щоб ідентифікація пристрою пройшла без помилок.

Якщо ви працюєте з ноутбуком, то, швидше за все, в ньому є вбудований Bluetooth. Цей інтерфейс на ноутбуці працює точно так само, як і на телефоні. Запустіть програму, що обслуговує пристрій Bluetooth вашого ноутбука. Потім увімкніть Bluetooth на телефоні. Поставте на ньому пароль для з’єднання. Його введіть на ноутбуці при запиті. Тепер зв’язок встановлено. Можна завантажувати фотографії.

Встановлюємо мережу комп’ютер-телефон через WiFi

Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне

Перш за все потрібно налаштувати сам телефон, щоб він був точкою доступу WiFi. Для цього потрібно завантажити і встановити спеціальну програму, наприклад, JoikuSpot.

Іноді зручніше точкою доступу зробити комп’ютер, але не завжди це простіше. Тому будемо виходити з того, що точка доступу — це наш телефон. Тепер включаємо WiFi на ноутбуці, якщо він ще не був включений, і переглядаємо список доступних мереж. Знаходимо налаштовану нами на телефоні і підключаємося. Тепер можна переглянути папки телефону Провіднику у розділі Мережеве оточення (чи як це буде названо у вашій версії операційної системи).

Важливо пам’ятати, що програма для налаштування телефону з WiFi в якості точки доступу повинна бути підібрана безпосередньо для вашої моделі телефону.

Скинути фото з телефону на комп’ютер можна за допомогою дроту USB

Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне
Провід USB, або, інакше, Data кабель теж індивідуальний для кожної моделі телефонів. Для здійснення передачі інформації цим способом потрібно мати відповідний кабель, драйвера для вашого телефону. Якщо телефон продавався відразу з Data кабелем, то швидше за все, був ще й диск, що містить драйвера і програми для обробки даних на телефоні і читання SMS. Іноді така програма включає в себе і конвертер форматів для перезапису відео інформації з метою подальшого перегляду на даному телефоні.

Якщо в комплекті з телефоном кабелю не було або немає диска з драйверами, можна все це окремо придбати. Кабель купити в спеціалізованому на продаж телефонів та аксесуарів до них магазині, а програму скачати в інтернеті. Наприклад, для телефонів Samsung є універсальна програма, яка дозволяє коректно підключати будь-які телефони цієї фірми, незалежно від їх операційної системи. Можна завантажити програму, встановити її на комп’ютер і відразу підключати кабель з телефоном.

Подібні програми дозволяють не тільки скинути фото з телефону, але і встановлювати додатки на телефон, не переживаючи про збоїв і втрати інформації. Можна при необхідності навіть змінити прошивку телефону, користуючись такою програмою.

Таким чином, вибравши будь-який з описаних способів, можна досить просто скинути фото з телефону на комп’ютер. Удачі!

Ще 5 способів скинути фото з телефону на комп’ютер

Як скинути фото з телефону на компютер . Нехитро про складне
Отже, в цій статті я розповім вам як скинути фотографії з мобільного телефону безпосередньо на ваш персональний комп’ютер. І не дивлячись на те, що ця процедура нескладна, але все одно у когось виникають труднощі з цим. Особливо корисно це буде для тих хто ще не скоював даної операції. Всі спробую розписати гранично докладно і просто, щоб було зрозуміло всім, навіть блондинкам. Розглянемо всі способи передачі файлів з мобільного пристрою на комп’ютер:

1) Перший спосіб. Використовуємо той кабель, що йде в коробці самого телефону. Зазвичай в комплекті з кабелем і телефоном поставляється диск для ПК. Вставляємо диск в DVD ROM і встановлює потрібне програмне забезпечення, за допомогою якого зазвичай легко можна скопіювати потрібні файли на комп’ютер.

Якщо цим способом не вдається скопіювати фото на комп’ютер або виникло дуже багато питань, то тоді скористайтеся другим найбільш надійним та простим способом, описаним нижче.

2) Другий спосіб. Скористаємося стандартним USB кабелем, який продається в будь-якому магазині або на ринку. Практично у всіх сучасних мобільних телефонів є роз’єм miniUSB. Беремо стандартний кабель miniUSB/USB і з’єднуємо з відповідними гніздами ( miniUSB в телефон, USB в комп’ютер). Потім відкриваємо «Мій комп’ютер» на робочому столі комп’ютера і якщо там з’явилася іконка карти вашого мобільного телефону, то цей спосіб якраз для вас. Копіюєте фото з телефону і вставляєте у відповідну папку на комп’ютері. Якщо ж в «Мій комп’ютер» не з’явилася заповітна іконка, то в телефоні потрібно встановити режим флешки. У різних телефонів по різному називається, але суть одна.

3) Третій спосіб. За засобом ІЧ-адаптера або Bluetooth. По скільки інфрачервоні порти вже давно почали відходити на другий план, то розглянемо обмін файлами за допомогою Bluetooth, оскільки такі адаптери є майже у всіх телефонах і багатьох ноутбуках. Мінусом цього способу є звичайно ж швидкість передачі даних і те, що у стаціонарних комп’ютерів немає Bluetooth-адаптерів. І якщо ви плануєте часто перекидати велику кількість фотографій, то краще цим способом не користуватися, а другим або першим.

4) Четвертий спосіб. За допомогою Card Reader. Цей спосіб найпростіший — виймаєте картку з телефону і встановлюєте у Card Reader вашого комп’ютера або ноутбука. Все швидко і просто. Єдиний мінус — це виймання та встановлення флеш карти. Особливо якщо врахувати, що для цього потрібно знімати кришку і часом акумулятор телефону.

5) П’ятий спосіб. Використовуючи мобільний інтернет. Цей самий незручний і дорогий спосіб перекинути фотки, але згадати про нього не можу. Якщо не підійшов жоден з вищеперелічених способів чи ні технічної можливості, то тоді використовуємо цей метод. Просто пересилаєте фотографію через мобільний інтернет на свій електронний ящик, а потім з комп’ютера заходите на свою пошту і завантажуєте фотографії.

Ну ось власне і всі способи, про які я вам повідав. Велике спасибі за увагу.

Короткий опис статті: моя сторінка в ок Блог про комп’ютерну графіку і не тільки Array

Джерело: Як скинути фото з телефону на комп’ютер | Нехитро про складному

Також ви можете прочитати