Як скачувати музику з Однокласників. Три способи

24.06.2015

Як скачувати музику з Однокласників

Ні для кого не секрет, що веб-сервіс Однокласники сьогодні – не просто соціальна мережа, але і величезне сховище найрізноманітнішої музики. Чи бувало таке, що Вам хотілося дізнатися, як скачувати музику з Однокласників? Напевно, так. Адже у кожного з нас є улюблені композиції, які хочеться не тільки бачити у себе в списку аудіозаписів, але й у себе на комп’ютері. Навіщо? А раптом сайт Однокласники завтра стане платним або взагалі зникне?

Раптом у Вас відключать Інтернет з-за погодних умов, причому на невизначений час? Тоді доведеться залишитися без улюбленої музики. А якщо Ви зможете зберігати аудіозаписи до себе на комп’ютер, то в будь-якому випадку, Ви завжди зможете залишатися, що називається, на улюбленої хвилі.

Крім цього, завантажені треки можна закинути собі на плеєр. Тоді навіть на вулиці, в метро і в будь-яких інших місцях, Ви зможете насолоджуватися улюбленими музичними гуртами та виконавцями.

Отже, як же це зробити? Можна з упевненістю сказати, що існує кілька методів. Тим не менш, не кожен з них безпечний.

  1. Щоб завантажити музику з Однокласників, можна скористатися спеціальними плагінів (розширень) для Вашого інтернет-браузера. — Яким веб-браузером Ви не користувалися (Google Chrome. Опера, Mozilla Firefox або інший), Ви завжди зможете знайти в Інтернеті і завантажити спеціальні розширення до нього. Ці плагіни здатні розширити функції Вашого браузера. Наприклад: блокувати нав’язливу рекламу, качати з Інтернету відеоролики, дивитися якусь інформацію про сайти або ж скачувати музику з Однокласників, а також з ВКонтакте. Головне – встановлюйте розширення з офіційних сайтів браузерів. Інакше, можете легко потрапити в лапи шахраїв або ж занести вірус на свій дорогий персональний комп’ютер. Як скачувати музику з Однокласників. Три способи
    А вірус – це завжди неприємні клопоти, пов’язані зі скануванням комп’ютера, переустановкою операційної системи або викликом спеціаліста на дім, що, безумовно, обійдеться в копієчку.
  2. Як завантажувати музику, не вдаючись до плагінів і розширень браузера? Це можливо. В Інтернеті Ви зможете знайти деякі програми, які допоможуть вам це зробити. Але будьте обережні! Встановлюйте такі програми лише з перевірених сайтів, яким Ви довіряєте на сто відсотків. Інакше, можна завдяки такій програмі можна назавжди подарувати свою сторінку в Однокласниках зловмисникам, які почнуть розсилати спам Вашим друзям.
  3. Щоб завантажувати музику з улюбленої соцмережі Однокласники, можна скористатися спеціальними сайтами. Однак і цей метод дуже небезпечний. Насправді, на сайті можуть вимагати ввести Ваш мобільний телефон, нібито для того, щоб пройти швидку реєстрацію. Можливо, пісні з Однокласників і скачаются, але потім, з Вашого мобільного телефону стануть пропадати гроші. Сьогодні п’ятдесят рублів, завтра сто і так далі. Загалом, збіднієте і навіть не помітите. І хоча багато хто антивірусні програми блокують такі сайти, все одно деякі користувачі практично добровільно віддають кровно зароблені (або випрошені у батьків) гроші.

Ось Ви і дізналися, як завантажити музику з соцмережі. Який із способів вибрати – вирішувати тільки Вам. Ми ж рекомендуємо Вам зупинитися на першому варіанті. Він самий безпечний, хоч, можливо, і не найпростіший.

Короткий опис статті: однокласник Тут Ви знайдете інформацію про те, як скачувати музику з Однокласників. Ми наведемо три популярних способу. Однак не всі з них безпечні.

Джерело: Як скачувати музику з Однокласників | Три способу

Також ви можете прочитати