Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki

20.12.2015

Як скачати відео з YouTube

А А А

Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki
Як скачати відео з YouTube, Vkontakte, Odnoklassniki або з будь-якого іншого сайту — два найпростіших способу

Завантажити відео з YouTube або з будь-якого іншого сайту можна кількома способами, суть яких зводиться до двох: перше, ви копіюєте посилання на відео або посилання на сторінку, на якій знаходиться відео ролик, вставляєте його в онлайн сервіс і він видає вам пряме посилання на скачування цього відеоролика на комп’ютер або інший пристрій. Другий спосіб, встановити на свій комп’ютер відповідну програму та з її допомогою завантажити відео з YouTube або іншого відеохостингу або сайту.

Один спосіб скачування відео роликів з інтернету ми з вами розглянули у статті про програму завантажити master. Сьогодні мова піде про сервіс, який підтримує завантаження з близько сорока сервісів включаючи YouTube, Vkontakte, Odnoklassniki, Vimeo і інші сервіси. Список всіх сервісів представлений на сайті. Мова йде про SaveFrom.net. Цей сервіс пропонує кілька варіантів скачування відео з інтернету, які ми докладно розглянемо в цій статті.

Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki

Ми заходимо на відеохостинг YouTube, знаходимо відео, яке хочемо завантажити і копіюємо з адресного рядка адресу потрібного відео.

Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki

Переходимо на сайту Savefrom.net і вставляємо скопійований адресу в призначену для цього рядок і натискаємо помаранчеву кнопку ЗАВАНТАЖИТИ.

Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki

Праворуч з’являться посилання для скачування відео. Для того, щоб побачити всі можливі варіанти форматів потрібно натиснути на трикутничок і в випадаючому списку вибрати потрібний вам формат відео: FLV240, MP4 або будь-який інший.

Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki

Вибрати папку, у яку ви хочете зберегти відео ролик, зазвичай ця папка Завантаження, але можна вибрати будь-яку іншу клікнувши зліва в меню папок.

Інший спосіб завантажити відео з YouTube — це встановити на свій комп’ютер програму, яку пропонує сервіс SaveFrom.net. Для установки програми клікніть по зеленій кнопці Скачати. Тут можна вибрати операційну систему Windows і браузер. Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki

SaveFrom.net помічник програма для скачування відео на комп’ютер з YouTube, Vkontakte, Odnoklassniki та інших сайтів і сервісів.

Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki
При скачуванні відео роликів, коли у вас встановлена програма SaveFrom.net помічник, додається кнопка «Завантажити» і натиснувши на неї, ви завантажуєте будь-який вподобаний вам відео ролик. Як бачите Vkontakte з’явився значок зі стрілкою, натиснувши на яку почнеться процес завантаження вибраного файлу.

Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki
Скачати відео з сайту Однокласники натиснувши на кнопку Завантажити. Сьогодні ми розглянули Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki, є й інші способи завантаження відео з сайтів і хостингів, про них ми поговоримо в наступній статті.

Бажаю удачі!

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, натисніть на будь-які кнопки: від Facebook, VKontakte, Twitter або Google+ — що знаходяться нижче, щоб цю інформацію дізналися інші люди. Я буду вам дуже вдячна! Спасибі!

Короткий опис статті: відео однокласники Завантажити відео з YouTube або з будь-якого іншого сайту можна кількома способами — завантажити за посиланням або встановивши програму для завантаження на комп’ютер Як скачати відео з youtube, vkontakte odnoklassniki

Джерело: Як скачати відео з YouTube,Vkontakte, Odnoklassniki

Також ви можете прочитати