Як скачати музику з однокласників

31.12.2015

Качаємо музику з однокласників

Соціальну мережу «Однокласники» на даний момент можна без сумніву назвати однієї з найпопулярніших в російськомовних країнах. За рейтингами вона входить в трійку лідерів. Кількість зареєстрованих користувачів цієї мережі становить більше 5 мільйонів чоловік. Це дуже велика цифра для досить молодого проекту.

В «Однокласниках» є можливість безкоштовного завантаження відео, фотографій. Не так давно з’явилася функція прослуховування музики безпосередньо на самому сайті. Важливо відзначити, що «музична бібліотека» щодня поповнюється і розширюється різноманітними композиціями. Саме цей факт став поштовхом до створення безлічі програм для скачування музики з подібних ресурсів.

Кілька способів скачування музики з однокласників

Все це дає користувачам можливість слухати улюблені треки в будь-який зручний момент. Без таких можливостей популярність сайту неодмінно б різко знизилася. Зараз відсутність подібних сервісів людям здається просто неможливим.

Наявність такої функції викликає практично у всіх користувачів один і той же питання про те, як скачати музику з однокласників. Зареєстровані на даному ресурсі люди постійно намагаються знайти відповідь на це питання в мережі Інтернет, проте слушні поради рідко вдається побачити.

А адже завантажити всю необхідну музику з одного сайту було б дуже зручно. Все-таки не завжди у людей є доступ до мережі, а насолоджуватися улюбленими композиціями хочеться практично завжди.

Зараз вже існує багато різних методів для скачування музики і відео з соціальних мереж. Наприклад плагін Video DownloadHelper .

За допомогою цього плагіна ви зможете без проблем завантажити будь-яку музику з сайту. Для цього додайте плагін до браузера. Є одне «але» -прога працює тільки в браузері «Моzіllа Fіrеfоx» . Щоб встановити плагін, після скачування його з сайту, відкриється віконце, в якому необхідно натиснути на кнопку «Встановити зараз «.

Ну і як завжди — після встановлення плагіну — Мозілла зажадає перезапустити браузер. Перезапускаємо. Чекаємо.

Слідом заходимо на сайт Однокласники, в розділ «Музика «.

Потім в пошуковому вікні вказує потрібну нам композицію. Після того, як знайшли потрібну композицію, натискаємо на кнопочку «Play » ліворуч від неї.

Після того, як ви почуєте, що пісня почала грати — наведіть на смужку завантаження вказівник вашої миші та натисніть на праву кнопку.

Як скачати музику з однокласників
І тільки тут ми з вами зможемо побачити в додатковому меню браузера «Мозілла » один знайомий нам підпункт «DownloadHelper «. Сміливо тиснемо на нього.

Потім перед нами відкривається підменю, де ми вибираємо пункт «Медіа » і в наступному віконці — заповітне слово «Зберегти «. І вже по знайомому усім сценарієм зберігаємо композицію на свій комп’ютер.

насправді скачати музику з однокласників зовсім не складно. Створено просто неймовірна кількість програм для досягнення цієї мети. Тільки от на жаль, майже у всіх цих програм є величезна кількість недоліків. Багато з них вимагають оплачувати їх послуги, якісь незручні в установці і використанні, в наступних повністю відсутня функціональність.

Також з’явилися сайти, через які нібито можна скачати музику з однокласників. Більшість з них теж виявляються дорогим задоволенням.

Хоча, звичайно, і серед цих способів можна примудритися знайти дійсно непогані, відмінно справляються зі своїми завданнями, програми і сайти. Але щоб їх знайти доведеться витратити чимало часу на встановлення та перевірку всіх програм.

Є ще один спосіб. Він досить простий, а працює вірно. Після кожного прослуховування композицій (повністю), є можливість використовуватипапку з тимчасовими файлами. Така папка різна у кожного браузера.

Наприклад, для опери вона розташовується C: /Documents and Settings/user/Local Settings/Application Data/Mozilla/Opera/profile/cache4/

Необхідно зайти в зазначену папку. Далі в ній вибираємо «Вигляд » — «таблиця ». Після цього потрібно здійснити сортування файлів спочатку по даті, а потім розміру. Вибирати файли треба розміром приблизно від 1 до 15 Мб з сьогоднішньою датою. Ці файли і є прослуханої музикою.

Залишається тільки виставити для цих файлів формат *.mp3 і скопіювати їх у потрібне місце. Такий варіант буде найбільш зручний, якщо музики прослухано дійсно дуже багато, так як проводити такі дії незручно заради невеликої кількості композицій.

Це найпоширеніші способи скачування музики з однокласників. Вибір залишається за вами. Якщо Вам зручніше один раз знайти, завантажити програму і користуватися їй регулярно, то можна починати пошуки. А якщо ж качати музику ви плануєте нечасто, то останній спосіб буде просто ідеальним рішенням.

Перевіряйте дуже добре використовувані програми. Не можна забувати, що багато з них можуть завдати шкоди комп’ютеру. Будьте уважні, і тоді все дійсно вийде!

Короткий опис статті: відео однокласники Скачати музику з однокласників зовсім не складно, завдяки цій статті. Створено просто неймовірна кількість програм для досягнення цієї мети. downloadhelper,mozilla firefox,mp3,Однокласники

Джерело: Як скачати музику з однокласників

Також ви можете прочитати