Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

09.06.2016

Як скачати музику з однокласників

Це теж може бути Вам цікаво:

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro
Якщо вам потрібно завантажити музику з однокласників на комп’ютер, в цій статті ви зможете знайти відразу кілька способів, щоб зробити це, які підійдуть для самих різних ситуацій.

Завантажити аудіо файли на комп’ютер, ви можете використовуючи доповнення (розширення) і плагіни для браузерів Google Chrome, Mozilla Firefox або Opera, або за допомогою окремих безкоштовних програм, призначених для скачування музики з сайту Однокласники. А можна взагалі не користуватися ніякими додатковими модулями і програмами, і скачати музику з допомогою простого браузера і кмітливості. Розглянемо всі варіанти, а який з них вибрати-вирішуйте самі.

Завантажуємо музику з однокласників використовуючи тільки браузер

Цей спосіб завантажити музику з однокласників підійде тим, хто готовий і кому цікаво трохи розібратися, що до чого, якщо потрібно просто і швидко — переходьте до наступних варіантів. Перевага даного способу завантаження музичних файлів з соціальної мережі Однокласники в тому, що ви робите все вручну, а тому не потрібна установка розширень браузера або програм, які хоч і безкоштовні, але часто рясніють рекламою або вносять якісь зміни на комп’ютері.

Інструкція призначена для браузерів Google Chrome, Opera і Яндекс (ну і Chromium).

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

Перш за все, відкрийте програвач музики в Однокласниках і, не відкриваючи ніяких пісень, клікніть правою кнопкою миші в будь-якому місці сторінки, потім виберіть пункт «Перегляд коду елемента». Відкриється консоль браузера з кодом сторінки, в ній виберіть вкладку Network, яка буде виглядати приблизно як на картинці нижче.

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

Наступним кроком запустіть пісню, яку ви хочете завантажити і зверніть увагу, що в консолі з’явилися нові пункти, або звернення до зовнішніх адресами в Інтернеті. Знайдіть пункт, в якому колонка Type (Тип) має значення «audio/mpeg».

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

Клікніть на адресу цього файлу в крайній лівій колонці правою кнопкою миші і виберіть пункт «Open link in new tab» (відкрити посилання у новій вкладці). Відразу після цього, залежно від налаштування завантажень вашого браузера, або почнеться скачування музики на комп’ютер в папку «Завантаження», або з’явиться вікно для вибору, куди завантажити файл.

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

SaveFrom.net помічник

Мабуть, найпопулярніша програма, щоб завантажити музику з Однокласників — SaveFrom.net помічник (або Savefrom.net helper). Насправді, це не зовсім програма, а розширення для всіх популярних браузерів, для встановлення якого зручно використовувати інсталятор з сайту розробника.

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

Ось сторінка на офіційному сайті Savefrom.net, присвячена саме можливості завантаження музики з сайту Однокласники, там же ви можете встановити це безкоштовне розширення: http://ru.savefrom.net/8-kak-skachat-odnoklassnini-music-i-video/. Після установки, при відтворенні музики поряд з назвою пісні відображатиметься кнопка для її завантаження на комп’ютер — все елементарно і зрозуміло навіть починаючому користувачеві.

Розширення OK Saving audio для Google Chrome

Наступне розширення призначене для використання в браузері Google Chrome, і називається OK Saving Audio. Знайти його можна в магазині розширень Chrome, для чого можна натиснути кнопку налаштування в браузері, вибрати Інструменти — Розширення, а потім натиснути «Ще розширення», після чого використовувати пошук на сайті.

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

Після установки цього розширення, в програвачі на сайті Однокласники поруч з кожною піснею буде з’являтися кнопка, щоб завантажити музику до себе на комп’ютер, як показано на картинці вище. Судячи з відгуків, більшість користувачів повністю задоволені роботою OK Saving Audio.

OkTools для Chrome, Opera і Mozilla Firefox

Ще одне якісне розширення, що підходить для даної мети і працює майже у всіх популярних браузерах — OkTools, що представляє собою набір корисних інструментів для соціальної мережі Однокласники і дозволяє, крім іншого, скачувати музику на свій комп’ютер.

Автор рекомендує прочитати:

Як скачати музику з однокласників . remontka.pro

Встановити дане розширення ви можете з офіційного магазину вашого браузера або з сайту розробника oktools.ru. Після цього, у програвачі з’являться кнопки для завантаження і, більш того, можна буде скачати одразу декілька вибраних пісень.

Додаток Download Helper для Mozilla Firefox

Якщо ви використовуєте Mozilla Firefox, то для завантаження музичних файлів з сайту Однокласники ви можете використовувати додаток Video Download Helper, який, незважаючи на назву, що говорить про відео, чудово може завантажувати і музику.

Для установки доповнення, відкрийте головне меню браузера Mozilla Firefox, і виберіть пункт «Додатки». Після цього використовуйте пошук, щоб знайти і встановити Download Helper. Коли додаток буде встановлено, запустіть будь-яку композицію в плеєрі, і за натисканні на кнопку доповнення в панелі інструментів браузера ви побачите, що можна завантажити потрібний файл (ім’я якого буде складатися з цифр, як у першому показаному способі цієї інструкції).

А раптом і це буде цікаво:

Короткий опис статті: scaceati odnoklassniki Як безкоштовно скачати музику з однокласників на комп’ютер без будь-яких програм, а також за допомогою розширень браузера і доповнень. 4 простих способи. однокласники,музика,скачати

Джерело: Як скачати музику з однокласників | remontka.pro

Також ви можете прочитати