Як скачати музику з однокласників . МІЙ КОМП.РФ

08.06.2016

Як скачати музику з однокласників

Соц мережі набирають все більшу популярність. Все більше і більше людей реєструються в однокласниках. відповідно з’являється все більше сервісів, наприклад таких як прослуховування музики. Багато користувачів прослуховуючи музику в однокласниках хочуть завантажити її собі на комп’ютер. а як це зробити не знають. І починають шукати в інтернеті та встановлювати різні програми для скачування музики, які часто містять віруси, трояни блокують доступ до сайтів соціальних мереж або крадуть паролі від Ваших сторінок.

Однокласники всіляко блокують стрибка, але є спосіб завантажити музику з однокласників . не вдаючись до допомоги всяких сумнівних програм або ще якихось спеціальних плагінів або додатків. У цій статті я хочу поділитися з Вами як скачати музику з порталу однокласники з допомогою браузера Google Chrome, напевно у Вас вже встановлений. До речі цей спосіб закачування музики підходить для браузера, що набирає популярність Yandex, а також для нової версії Opera 15. Якщо у Вас не встановлений Google Chrome, в чому я дуже сумніваюся, так як він найпопулярніший браузер на сьогоднішній день. До речі, що в ньому хорошого для мене не дуже зрозуміло. Ну да ладно. це справа для кожного суто особиста. Отже, якщо він у Вас не встановлений, то заходьте на офіційний сайт Google.ru в пошуку набираєте слово «Chrome» знаходите, скачуєте, встановлюєте.

Щоб завантажити музику, відкриваємо наш браузер. Для початку нам потрібно вказати папку, куди буде викачуватися музика. Я заздалегідь створив папку Музика на своєму комп’ютері на диску Е. Можете створити папку де завгодно на своєму комп’ютері. Дивимося в правий верхній кут Хрому, знаходимо квадратик з смужками і натискаємо на нього.

Відкривається діалогове вікно, де потрібно вибрати рядок «Налаштування»

Натиснувши на налаштування потрапляємо у вікно налаштувань. Зліва вибираємо «Налаштування». Праворуч йдемо в самий низ, знаходимо синю стрічку «Показати розширені налаштування». тиснемо на неї і перегорнувши трохи вниз знаходимо «Завантаження», де і прописана папка для скачування — «Розташування файлів, що завантажуються». Натискаємо кнопку «Змінити».

У вікні знаходимо раніше створену папку для скачування з однокласників, виділяємо її і натискаємо кнопку «Ok»

Отже папка для скачування музики обрана, тепер всі завантаження з однокласників, так і в іншому все стрибки з браузера Хром будуть зберігатися в цю папку.

Заходимо на нашу сторінку однокласників в розділ музики. Клацаємо правою кнопкою миші по порожньому полю, як показано на зображенні, Тим самим викликаючи діалогове вікно

Короткий опис статті: scaceati odnoklassniki Урок, як скачати музику з Однокласників, не вдаючись ні до яких програм. Завантажуємо музику за допомогою звичайного браузера і невеликої хитрості. скачати музику з однокласників,безкоштовно скачати музику з однокласників,як скачати музику з однокласників

Джерело: Як скачати музику з однокласників | МІЙ КОМП.РФ

Також ви можете прочитати