Як скачати музику і відео з ВКонтакте і Однокласників

02.10.2015

Як скачати музику і відео з ВКонтакте і Однокласників

Як скачати музику і відео з ВКонтакте і Однокласників
Привіт всім. Ця стаття присвячена сервісу SaveFrom.net, а вірніше можливості з допомогою його завантажити музику і відео з ВКонтакте і Однокласників. А допоможе нам у цьому невелика утиліта SaveFrom.net помічник, як його назвали розробники. І не даремно, адже і правда помічник по скачування відео з різних сервісів.

до Речі я згадував про сервісі SaveFrom.net в статті як завантажити ролик з ютуба. до речі кого цікавить, то раджу почитати.

А в цьому випадку, щоб можна було завантажити відео з соціальних мереж ВКонтакте і Однокласників, нам потрібно встановити утиліту SaveFrom.net помічник. Завантажити її можна з офіційного сайту SaveFrom.net .

При установці рекомендується закрити всі браузери, якщо вони у вас включені, так як дана утиліти повинна встановити для кожного браузера плагін. Для деяких браузерів, встановлених на вашому комп’ютері можете не встановлювати плагін від SaveFrom.net.

Після того як встановили утиліту SaveFrom.net помічник, можна запустити ваш улюблений браузер і спробувати завантажити музику і відео з ВКонтакте і Однокласників.

Завантажуємо музику з ВКонтакте

Відкрийте свою сторінку ВКонтакте і перейдіть в розділ Мої аудіозаписи. Наведіть курсором маніпулятори миші на аудіотрек, після чого з’явиться можливість скачати музику з ВКонтакте – натисніть стрілочку вниз.

Як скачати музику і відео з ВКонтакте і Однокласників

Плюс функціонал SaveFrom.net помічник входить можливість скачування всього вашого плейлиста. Якщо ви ще перебуваєте в розділі Мої аудіозаписи. натисніть в нижній правій частині свого браузера (тут я розглядаю на прикладі Mozilla Firefox) значок SaveFrom.net помічника і натисніть Завантажити всі MP3 файли .

Як скачати музику і відео з ВКонтакте і Однокласників

Завантажуємо відео з ВКонтакте

Також за допомогою SaveFrom.net помічник можна завантажити відео з ВКонтакте. Перейдіть в розділ Мої Відеозаписи і клацніть по відео, яке бажаєте завантажити. У діалоговому медіаплеєрі соціальної мережі ВКонтакте, можна побачити посилання Завантажити. Клацаємо по посиланню і вибираємо варіант формату відео і його якості і зберігаємо на своєму комп’ютері.

Завантажуємо музику з Однокласників

Відкриваємо свою сторінку в Однокласниках і переходимо в розділ Музика. Наведіть курсором маніпулятори миші на бажаний аудіотрек з’явиться посилання на скачування музики у вигляді зеленої лінії поряд з треком. Як показано на малюнку нижче. Клікаємо по стрілочці і скачуванням музику з Однокласників собі на комп’ютер.

Завантажуємо відео з Однокласників

Ось в принципі, що я і хотів розповісти вам. Тепер на таке питання як скачати музику і відео з ВКонтакте і Однокласників. у вас є відповідь. Удачі і всього доброго. Читаємо блог онлайн сервіси і додатки і не забуваємо залишати коментарі.

Короткий опис статті: відео однокласники Способи скачування музики і відео з соціальних мереж ВКонтакте і Однокласників, з допомогою утиліти SaveFrom.net помічник Скачати музику, відео, ВКонтакте, Однокласники, утиліта, SaveFrom.net помічник

Джерело: Як скачати музику і відео з ВКонтакте і Однокласників

Також ви можете прочитати