Як швидко і безкоштовно зареєструватися в Однокласниках (odnoklassniki.

06.06.2016

Як швидко і безкоштовно зареєструватися в Однокласниках (odnoklassniki.ru)

Однокласники – це дуже популярна соціальна мережа в Рунеті, що охоплює понад 200 мільйонів користувачів. Зазвичай вона використовується для пошуку старих друзів (однокласників, однокурсників), родичів і знайомих і для спілкування з ними

Зрозуміло, що в такому випадку соц.мережа розрахована більше на людей старшого покоління, оскільки школярам і студентам шукати своїх однокласників не треба – вони і так бачаться майже кожен день на заняттях.

А ось пенсіонерам знайти своїх старих друзів і знайомих без допомоги соціальної мережі важко. Хоча в Однокласниках та молоді — повно.

Крім того, що цей майданчик використовується для пошуку і спілкування з друзями, її досить активно використовують вебмастера (це люди створюють і керують сайтами), звичайно, для своїх утилітарних, вузькоспеціальних цілей. Тому, якщо у вас вже є сайт або ви тільки плануєте його створити, реєстрація в Однокласниках абсолютно необхідна для того, щоб використовувати її можливості.

Отже, приступимо до процесу реєстрації.

Реєстрація в Однокласниках

Заходимо на сайт цієї соціальної мережі за цим посиланням http://www.odnoklassniki.ru/. У вас в новій вкладці браузера відкриється головна сторінка, що зручно: у новій вкладці ви можете робити всі необхідні дії, а в цій буде відкрита ця стаття – щоб підглядати мої підказки:

Нам треба клікнути на кнопку «Зареєструватися» або за посиланням «Безкоштовна реєстрація», все одно ми потрапимо на сторінку реєстрації:

На рис.2 показано приклад заповнення анкети, причому дані я просто придумав, але ви вказуйте свої реальні – з ним вас будуть знаходити інші учасники мережі. Тут настільки все просто, що я не думаю, що будуть потрібні якісь пояснення.

Але якщо у вас щось не виходить або виникає якесь питання, то ви можете звернутися в службу підтримки сервісу. Для цього нижче кнопки «Зареєструватися є посилання «Допомога з реєстрацією», натиснувши на яку, ви потрапите на сторінку з найбільш частими питаннями.

Якщо і тут ваша проблема не описується, то треба натиснути на помаранчеву посилання «Не знайшли, що шукали?» — відкриється спеціальне вікно, де треба написати суть вашої проблеми і натиснути кнопку «Шукати».

А взагалі, ви можете вважати, що в Однокласниках ви вже зареєструвалися і тепер нам треба активувати наш профіль.

Активація профілю в Однокласниках

Після того, як ви натиснули кнопку «Зареєструватися», у вас відкриється інша сторінка сервісу (про неї трохи нижче) і на пошту прийде лист:

У листі нам треба клікнути по посиланню, щоб її зберегти у вашому профілі. Профіль – це щось типу вашого електронного паспорта в цьому сервісі, там зберігаються ваші дані. Які? – Скоро ми це побачимо.

Вкладку з листом можете закривати, вона нам більше не знадобиться.

Тепер про нову сторінці на сайті Однокласників: це просто сторінка входу:

Тут нам треба написати нашу поштову адресу і пароль, які ми вказували при реєстрації. Входимо.

Перш за все, нам треба вказати номер мобільного телефону – тоді ми отримаємо доступ до всіх можливостей сервісу. Натискаємо «Вказати номер», з’являється вікно:

Нам необхідно вказати номер, але без цифри 8 – її замінює «+7». Але якщо ви робите другу сторінку в Однокласниках (як це зробити? ), то треба вказувати на інший номер мобільного: принцип такий – номер один на один аккаунт.

Відправивши лист, ми на свій телефон відразу отримуємо СМС, де вказано 6 — значний код, що треба вказати в новому вікні:

З’являється повідомлення про успішної активації облікового запису, де треба натиснути «Активувати», а потім закрити. У вас знову відкриється сторінка з продовженням реєстрації – див. рис.5, де ви можете далі заповнювати необхідні відомості про себе (як це зробити – напишу окрему статтю).

В принципі ваш обліковий запис створений, можете приступати до роботи – спілкуватися, вступати в групи або створити свої, шукати друзів, слухати музику і т. д. Наприклад, живете в Саратові, значить, можете вступити в групу земляків, ділитися з ними своїми знаннями. Скажімо, ви дізналися, де можна здійснити створення сайтів в саратові – поділіться з іншими. Раптом, як раз саме в цей час комусь потрібно! І людині добре, і вам приємно – допомогли.

А без взаємодопомоги в цьому світі не прожити! (Це я натякаю на кнопочки нижче!!)

Схожі записи по цій темі:
One thought on » Як швидко і безкоштовно зареєструватися в Однокласниках (odnoklassniki.ru) »

Короткий опис статті: безкоштовно однокласники В статті розглядається процес реєстрації в соціальній мережі Однокласники, даються практичні поради. Все дуже докладно і гранично зрозуміло. соц.мережі

Джерело: Як швидко і безкоштовно зареєструватися в Однокласниках (odnoklassniki.ru) | www.novichkoff.ru

Також ви можете прочитати