Як приворожити коханого або кохану?

19.02.2017

Як приворожити коханого або кохану?

Як правило, бажання приворожити кого-небудь виникає почуття нерозділеного кохання, яке й лежить в основі інтересу людини до привороту. Жінки частіше користуються приворотами, що обумовлено їх більшою чутливістю. Чоловіки більш рідко, але воліють причаровувати об’єкт більш радикальними і дієвими способами, що найчастіше викликає для них негативні наслідки.

Тільки професійні екстрасенси можуть робити привороти. засновані не на любові, а на елементах зомбування, так як використання подібних елементів в магії часто призводить до негативних наслідків, як для замовника і об’єкта впливу, так і для самого екстрасенса.

Нерідко зустрічаються випадки, коли люди хочуть приворожити людини з метою помститися йому.

Тут замовниками в основному керує почуття образи, яке і лягає в основу бажання приворожити будь-якою ціною (як написала одна з моїх клієнток:

«щоб відчув, що відчувала я, і повзав за мною на колінах, а я буду відкидати його»).

Для майстра самий ідеальний варіант, коли у обох є взаємна любов, але які-небудь перешкоди в тонкому світі або пошкодження (псування, прокляття) не дають людям усвідомити свої почуття. В такому випадку, робота фактично зводиться до видалення перешкод між людьми і встановлення позитивних програм, які допомагають їм усвідомити свою любов один до одного; незважаючи на це, така робота, також відповідає поняттям приворожити або приворот.

Для того, щоб приворожити коханого людини існує безліч способів. Головне — вибрати той, який найкращим чином допоможе досягти результату, щоб любов була міцна і на все життя. Щоб ніхто не зміг розірвати ці пута.

Першим кроком для людини, який вирішив приворожити свою дівчину або свого чоловіка, є вибір: чи буде він сам робити приворот або скористається послугами майстра.

Я не раджу нікому виконувати приворот самостійно, так як є маса нюансів і законів гармонії, які практично завжди упускають з виду і порушують дилентанты, начитувавши змови або виконуючи обряди. знайдені в інтернеті, що часто призводить до протилежних ефектів.

Приворот

Необхідно придбати нову червону свічку і 7 нових шпильок.Приворот робити на зростаючу місяць. В червону свічку, увіткнути ці сім шпильок. Після запалити свічку (вона повинна стояти прямо перед вами), за нею необхідно розмістити фотографію коханого.

Уважно сконцентруйтеся, дивіться в середину полум’я свічки і думайте про те, результаті, який хочете отримати (щоб коханий прийшов, подзвонив). Обов’язково уявляйте (визуалезируйте) картину того, як ви разом і вам добре удвох.

Слідкуйте за тим, як опловляется свічка і шпильки починають падати, коли остання шпилька впаде, промовте слова заклинання :

Три коня везуть моє вардо. Три коня, білий, рудий та чорний, везуть моє вардо

через чисте поле турецьке, через світлий сосновий бор, через синій океан

солоний в край лихий, не хожений ні звіром, ні людиною. В тім краю баскому

Гаэна світить, річка тече, пісок білий-сыпуч і вітер гуляє-погуливает, воду в

річці каламутить, пісок ворушить. Там стоїть терем, у якому сидять 33 сестриці-черниці,

тужать, від туги знемагають. Так би і (ім’я) по мені сумував, дихати не міг,

зітхати не міг.Слово моє Гаэной скріплюю, їй ключі віддаю».

Після того, як змова вимовлений, візьміть ту саму, останньою впала шпильку і непомітно підкиньте її коханому, або (що найкраще) застроміть її в його вешь. Далі >>

Короткий опис статті: як приворожити дівчину Як приворожити коханого або кохану жінку жінки, чоловіки, приворот, приворожити, замовляння, заклинання

Джерело: Як приворожити коханого або кохану?

Також ви можете прочитати