Як приворожити дівчину самостійно читайте!

19.02.2017

Чоловіки теж роблять «це»!

Настирливої мухою у голові звучить питання: «Як приворожити дівчину, яка ще вчора була мила і прихильно приймала залицяння, а сьогодні навіть не дивиться на тебе?» Перш ніж зважитися на такий крок, дізнайся особливості приворотну магії, і що з’єднану таким чином пару чекає в майбутньому!

Зміст:

Навіщо чоловіки приворожують жінок

Існує в суспільстві поширена думка, що тільки жінки цікавляться всякого роду магічними штучками, але воно не зовсім вірне. Протилежну стать також не гребує зверненням до окультних наук в надії вирішити виниклі в житті проблеми з допомогою чаклунського впливу, зокрема, проблеми любовного характеру.

Як приворожити дівчину самостійно читайте!

Життя без улюбленої ставить в жорстокі рамки будь-якого чоловіка, готового боротися за своє щастя за будь-яку ціну. Скільки відомо життєвих історій, пов’язаних з приворотну магією, в яких роль виконавця (або замовника) привороту грав саме молодий чоловік.

Так що ж може наштовхнути сильна стать на наведення чаклунських чар і пошук шляхів, як приворожити кохану дівчину?

поширені Причини і типові:

 1. Коли сім’я розпадається і ініціатором розлучення стає жінка, а всі спроби чоловіка врятувати шлюб зазнають невдачі.
 2. Коли дама категорично відкидає залицяння кавалера.
 3. Коли почуття з боку зазноба охололи, і чоловік розуміє, що зовсім скоро вона піде.
 4. Якщо обраниця одружена, і не може розірвати узи шлюбу. Однак чоловік повинен розуміти, що спроби зруйнувати чужу сім’ю не здатні привести до хорошого результату у разі, коли шлюб цей заснований на взаємній любові.

Звичайно, ідея та сама думка, як приворожити кохану жінку, будь-то колишня дружина, коханка або просто дорога серцю дівиця, приходить в голову закоханого хлопця далеко не першою. Вона починає обростати планами і вимагати втілення в життя лише тоді, коли всі розумні, стандартні механізми виходу з безвиході, що склалася вичерпані і безрезультатні. Дізнатися можна за ознаками привороту у жінки .

Приворот на дівчину — наслідки чаклунства

Як приворожити дівчину самостійно читайте!
Якщо Ви скрупульозно збирати закриту інформацію, як приворожити дівчину, наслідки застосування чар Вам, безперечно, варто вивчити, адже ні одне магічне втручання не проходить безслідно. Як саме позначиться на парі, в якій один насильно прив’язаний до іншого, дію чар, обумовлено тим, наскільки потужний обряд був здійснений.

Необхідно знати, перш ніж починати:

 1. Тільки щира любов зможе захистити виконавця привороту і його об’єкт від негатива в майбутньому. Не варто грати з чаклунством, заради забави навіть найпростіший змова на любов дівчини читати не слід. Ви повинні бути повністю впевнені, що хочете бути з Вашою обраницею, і що почуття, випробовуване Вами, не швидкоплинно.
 2. Краще не використовувати чорні закляття. Навіть коли все виконано грамотно, наслідки чорної магії через роки виявляться важкими захворюваннями, невдачами в житті, якими буде мучитись і сам винуватець обряду, і зачарована ним дівчина.
 3. Не поспішайте розбивати пару щасливих разом людей, оскільки на живлять один до одного щире почуття закоханих чари можуть просто не подіяти. Вирішуючи, як зробити приворот на дівчину, переконайтеся, що відносини Вашої зазноба з іншим чоловіком дали тріщину, і її любов нерозділена.»
 4. Тим, хто намагається повернути коханих після розриву відносин, важливо враховувати період часу, який пройшов з дня розставання. Якщо Ви задумалися про те, як приворожити кохану жінку через рік життя нарізно (або більше), шанси на вдалий результат мізерні. Чим раніше ви зробите таїнство, тим сильніше ймовірність відродити колишні почуття.
 5. Не розповідайте нікому про свої плани щодо магії. Обряд повинен проходити в найсуворішій таємниці від усіх, інакше він буде позбавлений всякого сенсу і втратить свою силу.

Пам’ятайте, що зроблений самостійно сильний приворот може викликати необоротну біду не тільки на Вас і на об’єкт Вашої пристрасті, але і прокляттям лягти на весь майбутній рід пов’язаних чаклунством людей. Напевно буде краще дати його Величності часу розібратися з Вашими пристрастями і почуттями, або ж спробувати на собі остудный змова. давши коханій можливість бути щасливою без Вас.

Як зробити приворот на дівчину

Як приворожити дівчину самостійно читайте!
Незважаючи на попередження, Ви все ще маєте намір приворожити кохану. Тоді вибирайте білий ритуал, вивчайте, і дійте!

Наговір на фотографію

Щоб вселити юній діві любов даними способом, необхідно роздобути її фотокартку, відповідну наступними параметрами:

 • Фото повинно бути свіжим, зробленим не більше року тому.
 • На знімку повинні бути чітко видно очі.
 • Портрет повинен бути одиночним, без присутності інших людей поруч. Обрізати групову фотографію категорично заборонено!

Картку опівночі візьміть у руки. Пильно вдивляючись у дівочі очі на неї, прочитайте текст сім разів:

«Як люблю я тебе, рабу Божу (мирське ім’я)

І ти теж не зумієш без мене раба Божого (мирське ім’я).

Бути тому. Речі мої закон.

Амінь!».

Заговорена солодкість

Post Views: 10

Також ви можете прочитати