Як познайомитися з дівчиною у ВК

19.02.2017

Як познайомитися з дівчиною у ВК

24 вересня 2015, переглядів: 1672, Розділ: М&Ж

Спочатку потрібно розібратися в собі, хочете ви нового знайомства, якщо ви точно впевнені, що хочете, то пора діяти.

Отже, розглянемо ефективні методи, як познайомитися з дівчиною в інтернеті:

• Виберіть ефектну фотографію профілю

Познайомитися з дівчиною в соціальній мережі буде практично неможливо, якщо вона не буде бачити вашу зовнішність на фотографії. Ваша аватарка має бути досить простий і разом з тим ефектною. Існує ряд вимог до фото: забудьте про оголений торс, навіть якщо ви займаєтеся спортом, ніяких чужих дорогих машин на задньому фоні.

• Відберіть ретельним образів всі знімки

Всі з нас гуляли в компаніях і висока ймовірність того, що під час тусовки ви були зображені не у вигідному для вас світлі. Радимо завчасно зняти позначки з подібних знімків, так як вони псують вашу репутацію. Знімки у вашому віртуальному альбомі не повинні бути одноманітними і виконані в більш-менш професійному стилі і тоді познайомитися з дівчиною ВКонтакте не складе особливої праці.

• В основному профілі розміщуйте правдиву інформацію

Це в подальшому допоможе уникнути незручних моментів, коли ваше спілкування переросте з віртуального у реальний. Пишіть про ваші смаки правду, про бажаних фільмах, книгах, їжі, напоях і так далі. Використовуючи правдиву інформацію, познайомитися з дівчиною у ВК, не складе особливих труднощів.

Як познайомитися з дівчиною у ВК

• В анкеті не повинно бути зайвої інформації

Якщо ви націлилися на ласий шматочок, то повинні ретельно перевірити і почистити всю сторонню інформацію, яка про вас може повідати неприємні речі. Наприклад, перешкодити познайомитися з дівчиною у ВК можуть сторонні і тим більше непристойні програми. Відмініть підписки на всі сайти знайомств, сайти еротичного характеру і так далі.

• Більше друзів

Щоб познайомитися з дівчиною у ВК у вас має бути на сторінці достатньо друзів, тоді про вас скластися враження як про товариську і доброзичливому людині. Додавайте в друзі, просто знайомих людей з роботи, однокласників, однокурсників, колишніх товаришів по службі, родичів і так далі.

• Коментарі друзів

Перешкодити познайомитися з дівчиною в інтернеті можуть негативні коментарі друзів на вашу адресу. Слідкуйте за всіма записами на вашій сторінці і неугодні вам блокуйте або видаляйте, не дозвольте комусь зіпсувати хороші і позитивні враження про вас.

• Відправте першим дівчині запрошення в друзі

Ви знайшли спільну тему розмови і продовжуєте листування і якщо ви відчуваєте, що все йде як треба, кидайте пропозицію подружитися. Ви так само можете прокоментувати своє рішення словами: мені б дуже хотілося з тобою подружитися і в майбутньому продовжити спілкування, так-як ти дуже позитивний, цікавий і приємний чоловік. Це не може не дати своєї ефекту і ваша пропозиція не залишиться без уваги.

Як познайомитися з дівчиною у ВК

• Стежте за її фотографіями і статусами

Познайомитися з дівчиною ВКонтакте не складно, набагато складніше продовжити спілкування і проявити себе з хорошої сторони. Для цього ви повинні бути максимально уважним і чемним. Слідкуйте за всіма її публікаціями та залишайте тільки позитивні і приємні відгуки, не сумнівайтеся, вона це оцінить по достоїнству. Також можна проявити доречний стьоб, якісь взаємні подколи і жарти, головне не переборщити в цьому питанні. Але якщо ви зробите все тонко і в міру, це значно зблизить вас, і ви вийдете на новий рівень.

• Не тягніть з пропозицією про реальної зустрічі

Віртуальна гра може продовжуватися до безкінечності, але у вас зовсім інша мета. Не варто забувати, що листування служить лише для того, щоб зав’язати розмову, спілкування, показати себе з позитивної сторони і підготувати грунт для чогось більшого. Здолавши свій страх перед знайомством, якщо звичайно він має місце бути, і розкажіть про своє бажання зустрітися. Місцем зустрічі може послужити парк, кафе просто прогулянка по проспекту, все залежить від вашої фантазії і креативу.

На запитання, як познайомитися з дівчиною у ВК. є хороший відповідь, будьте рішучі і дійте, не варто чекати поки дівчина полюбить іншого.

Короткий опис статті: як познайомитися з дівчиною Цінні поради як познайомитися з дівчиною в соціальній мережі (Вконтакті). Як познайомитися з дівчиною у ВК, познайомитися з дівчиною у ВК, познайомитися з дівчиною в інтернеті, познайомитися з дівчиною ВКонтакте, познайомитися з дівчиною в соціальній мережі

Джерело: Як познайомитися з дівчиною у ВК

Також ви можете прочитати