Як познайомитися з дівчиною на вулиці, як знайти і що сказати . Підвищення

19.02.2017

Як познайомитися з дівчиною на вулиці?

Як познайомитися з дівчиною на вулиці, як знайти і що сказати . Підвищення
Мабуть, я не помилюся, якщо припущу, що коли ти їздиш по своїх справах в метро, ходиш по магазинах або просто йдеш по вулиці, ти регулярно бачиш красивих дівчині, дивлячись на яких, все завмирає в грудях, а мозок миттєво малює перед тобою фантастичну картинку, на якій ти з нею займаєшся чимось приємним. Знайоме? Якщо б ти був в змозі відразу підібратися, і не думаючи підійти до неї, щоб познайомитися прямо на вулиці, то ти б і не читав цю статтю.

Дай вгадаю. Ти робиш теж саме, що зазвичай роблять 99% милих хлопців — проводжаєш її поглядом, оцінюєш волосся, ноги, сідниці наостанок зі спини, дивлячись, як вона йде з твого життя, а в голові купа причин, чому «підходити марно». Отже, сьогодні говоритимемо про знайомства на вулиці. Як познайомитися з дівчиною на вулиці, що їй сказати і як продовжити спілкування.

насправді, вулиця — це один з найбільш жорстких варіантів для знайомства. Якщо ви навчитеся знайомитися з дівчатами на вулиці, то метро, магазини та інші місця стануть для вас теж цілком доступними. Як знайти на вулиці дівчину, ми розглядати не будемо. Це просто — треба піти до місця, де в місті велике скупчення людей, центральні парки, площі, великі центральні міські вулиці, де багато магазинів, музеїв і т. п. Знайти дівчину на вулиці спального району, безумовно, теж можна, але тут вам доведеться ходити по годині пішки, заради одного підходу, оскільки нам потрібна не просто дівчина, а що підходить по віку, зовнішності і не обтяжена хлопцем або справами, що вона летить зі швидкістю реактивного винищувача.

Що сказати дівчині на вулиці?

Перша, і найголовніша задача при знайомстві, привернути увагу, щоб почати діалог. Твоє завдання переконатися, що вона тебе помітила і почує ще до того, як ти відкрив рот. Я не буду зараз вантажити в рамках цієї статті дикої класифікацією типів фраз, якими можна буде почати спілкування. По-перше, це відволіче від самого головного, по-друге, звичайною фрази «Привіт…» + комплімент + асоціація будь-якого факту з її зовнішності, одягу або будь-яких предметів, які вона несе, буде достатньо, щоб почати діалог. Отже, поїхали по порядку.

Як привернути увагу дівчата при знайомстві на вулиці?

У просторі може бути три варіанти, як ви з нею знаходитесь. Вона йде назустріч, ти її догоняешь або вона стоїть/сидить. Варіації під кутом теж можуть бути, тому пробиті технарі не докопуєтеся — це все теж приватні випадки догоняешь/назустріч.

найпростіший варіант — ти її догоняешь. Минаєш з будь-якої сторони, і перебуваючи в 40-50 см збоку, випереджаєш на свій корпус вперед і дивишся на неї. Далі, дуже важливо, показати невербальну реакцію, що вона сподобалася. Злови її погляд — посміхнися, і коли зрозумієш, що вона дивиться на тебе, можеш починати з «привіт». Зазвичай контакт очей наступає миттєво. Якщо ж вона слухає плеєр (зараз кожна друга ходить з затичками у вухах), то проведи рукою перед нею, і коли вона побачить тебе, повільно проведи руку до себе і постукай по вуху, показуючи виймає жест.

Важливий момент. Це знайомство на вулиці. Ти якийсь хер, якого вона бачить уперше в житті. Не можна робити кілька речей: не можна робити різких рухів, не можна різко лізти в її особисте простір — 50 см, ближче не треба, принаймні до тих пір, поки ви не почали спілкування. Жести рукою з показом навушників теж потрібно робити плавно, і не прямо перед особою.

Ще важливий момент. Не вибачайся. Тобто ніяких можна, дозвольте, дозвольте. Забудь слово «познайомитися», заміни його на «поспілкуватися». Звертайся на Ти. З 50 підходів максимум буде 1-2, які спробують обурюватися, що ти звертаєшся до них не на Ви. І це, як правило, вже вказує на те, що в неї не всі вдома. Нормальна дівчина не буде заперечувати проти того, що до неї чоловік звертається на Ти. Це справедливо навіть якщо їй близько 30, а тобі всього 20.

Варіація з підходом назустріч. Можна розвернутися і відразу йти за нею — там все те ж саме. Або при її русі назустріч на відстані метра зупинитися, повернутися грудьми до неї, посміхнутися і сказати привіт, проводжаючи поглядом, повертаючи корпус. Досить часто вона зупиниться, а там дієш по реакції. З сидячою/стоїть теж саме у загальному вигляді. Підходиш на відстань 2-3 метри. Неквапливо повертаєшся до неї, це привертає її увагу, якщо між вами нікого немає, дивишся і встановлюєш контакт очей, і повільно посміхаєшся. Дуже добре, якщо в цей момент ви зустрілися очима, і ти їй вже невербально послав повідомлення — «ти мені подобаєшся». Далі підходиш, якщо плеєр у вухах, то можеш при скороченні дистанції постукати себе по вуху.

Мета цього етапу знайомства — привернути увагу. Вона або подивилася на тебе, коли ти поблизу повернувся на неї і посміхнувся, або ж вона вийняла навушники і далі, пару секунд мінімум, вона буде повністю тримати увагу на тобі.

Що сказати при знайомстві на вулиці?

Якщо вона йде, то після привіту і її відповіді, у випадку адекватної реакції, кажеш комплімент. У випадку, якщо що-то у неї тобі явно подобається, можеш говорити, якщо нічого в голову не лізе, говори універсальну фразу «класно виглядаєш». Незважаючи на те, що це шаблон, працює він добре. Принаймні, з мого досвіду майже завжди викликає позитивну реакцію. Комплімент можна говорити з приводу чого завгодно — у тебе розкішне волосся, дуже стрункі ноги, впевнена хода, елегантний вигляд, особлива мрійлива посмішка… взагалі що завгодно. Якщо реакція позитивна, наступне, що треба зробити (а це всього 5-10 секунд після першого контакту), її треба зупинити. «Зупинися на хвилину, я хочу з тобою поспілкуватися» і легенько притримуючи її за руку минаєш спереду і блокуєш шлях. Якщо вона не зупиняється, але при цьому відповідає щось типу «я поспішаю, навіщо» і т. п. То можеш парирувати «Це важливо, чи це всього пара хвилин». Там 50 на 50, що зупиниться. Якщо немає і щось відповідає, то можна трохи пару фраз утилізувати з метою зупинити. Якщо не зупинив через пару заперечень, далі сенсу великого бігти за нею, немає.

Якщо ж вона сиділа/стояла, то ти відразу ж опиняєшся на цьому етапі. Далі важливо кілька хвилин поспілкуватися, з’ясувати ім’я і далі або вести відразу на побачення, або зацікавити і взяти телефон.

Зараз в основному у мене добре працює прийом «Горлум-чукча» + асоціацію. Горлум-чукча дивиться на дівчину і починає вголос її описувати. Наприклад, «у тебе довгі стрункі ноги», далі асоціація — напевно, ти займаєшся гімнастикою/аеробікою і т.п.». Або, — «у тебе дуже красиво завите волосся», асоціація-питання — напевно багато часу йде, щоб їх так укладати кожен день. Або, — «у тебе така елегантна хода, випадково не моделлю працюєш?»… і так далі. При невеликій практиці, ти зрозумієш, що таким способом можна причепитися до будь-якої дівчини десятком способів. Головне, щоб це «щось» було дійсно цікавим і привабливим. Не варто говорити про стрункі ноги дочки ковбоя з короткими кривими ногами або розпитувати, від народження чи в неї така розкішна шевелюра, якщо там хвостик, який по товщині зі всієї голови, як мізинець ))

загалом, що говорити далі при знайомстві з дівчиною на вулиці, виходить за рамки даної статті. Це докладно описано в статтях «Як взяти телефон при знайомстві» і «Як запросити на побачення». Цілі там теж зрозумілі — зацікавити достатньо, щоб вона дала телефон і був інтерес прийти на зустріч з тобою.

Основна проблема при вуличні знайомства — це «не що сказати», а в загальному страху підходу, про який я вже писав у відповідній статті. Можна дати безліч шаблонів фраз або сценаріїв як познайомитися з дівчиною на вулиці, але всі вони будуть тухлими, якщо ти боїшся підійти і кожен раз який-небудь «привід» буде заважати. Тому ми розглянули найпростіший, але цілком працюючий варіант знайомства.

Короткий опис статті: як познайомитися з дівчиною Мабуть, я не помилюся, якщо припущу, що коли ти їздиш по своїх справах в метро, ходиш по магазинах або просто йдеш по вулиці, ти регулярно бачиш красивих питання від хлопців

Джерело: Як познайомитися з дівчиною на вулиці, як знайти і що сказати | Підвищення впевненості в собі

Також ви можете прочитати