• однокласники мобільна версія

  Як перейти на повну версію сайту однокласники і прибрати мобільну версію?

  04.07.2015

  Як переключитися з мобільної версії сайту однокласники на повну.

  Як знає більшість користувачів соціальних мереж, а зокрема сайту «Однокласники «, тут існує спеціальна функція, що автоматично перемикає користувача на мобільну версію сайту, якщо він зайшов відповідно з мобільного телефону, смартфона або планшета.

  Це зроблено з кількох причин, але головна, це звичайно ж обмежені можливості мобільних пристроїв, як по швидкодії, так і по швидкості інтернет-з’єднання, а так як мобільна версія сайту суттєво спрощено щодо повної, то від цього користувачі в плюсі не тільки від прискорення роботи але і від значної економії дорогого мобільного трафіку.

  Але все-таки, багатьох користувачів мобільних пристроїв цікавить саме повна версія сайту однокласників, так як вона має істотно більш повну функціональність і дозволяє відчувати себе набагато впевненіше і комфортніше, і до того ж, наприклад, видалити свою сторінку з однокласників. можна тільки в повній версії сайту.

  Як же обійти автоматичне перенаправлення з повною на мобільну версію сайту?

  Щоб не обмежувати своїх користувачів, розробники соціальної мережі Однокласники.ру передбачили можливість залишатися в повній версії сайту, навіть якщо Ви підключаєтесь з мобільного пристрою.

  І як не дивно, тут все гранично просто і навіть інтуїтивно зрозуміло, потрібно лише прокрутити сторінку в самий низ, і Вашому погляду випаде посилання під назвою «Повна версія сайту «, перейшовши за якою, відповідно перейдіть на повний сайт однокласників.

  Як перейти на повну версію сайту однокласники і прибрати мобільну версію?

  Якщо у вас залишилися якісь питання або побажання по даній замітці, то Ви можете залишити їх внизу цієї сторінки, а так само, Ви можете поділитися цією інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах, за допомогою спеціальних кнопок розташованих нижче. На цьому все, всього Вам доброго, до побачення.

  Короткий опис статті: однокласники мобільна версія У цій статті описаний найпростіший спосіб перемикання з мобільної версії сайту однокласники на повну. однокласники повний сайт, одноклассники повна версія сайту, одноклассники повна мобільна версія

  Джерело: Як перейти на повну версію сайту однокласники і прибрати мобільну версію?

  Також ви можете прочитати