Як налаштувати відео дзвінок в однокласниках (як дзвонити на однокласниках)

29.08.2015

Як налаштувати відео дзвінок в однокласниках (як дзвонити на однокласниках)

Адміністратори

Повідомлень: 48

Ви вже випробували новий сервіс на однокласниках. як відеодзвінок? Тепер можна спілкуватися точно також як і по скайпу – дзвонити, бачити і чути співрозмовника, всередині соціальної мережі.

Що потрібно для роботи? Насамперед, необхідний мікрофон, навушники і колонки, і встановлена програма Adobe Flash Player – краще самої останньої версії.

У більшості користувачів Adobe Flash Player вже встановлений, тому я не думаю, що повинні виникнути складності.

Вся основна настройка зводиться у використанні відеокамери й мікрофона – правильному підключенні і використанні.

Камера. Якщо камера на комп’ютері зовнішня, то слід її підключити до usb – входу, і якщо з нею в комплекті йде диск з драйверами, запустити його, і виконати необхідну установку. Але це теж може бути зайвим. По всій видимості після того, як ви підключіть веб-камеру, операційна система сама визначить її і налаштує належним чином. Тому можете просто підключити і перевірити зателефонувати в однокласниках.

Мікрофон. Можливі проблеми можуть виникнути з мікрофоном – зазвичай він не має usb-роз’єм, а штекер 3.5 мм. Який зазвичай підключається в зелений роз’єм на задній або передній стінці системного блоку. (Аналогічно в ноутбуці, можна підключити зовнішній мікрофон. Збоку є зазвичай 3 різнокольорових круглих роз’єму рожевий зелений і фіолетовий. Зелений – зазвичай для мікрофона.)

Після того, як буде включений мікрофон, можна також перевірити працездатність, встановивши відеодзвінок через однокласників .

Як подзвонити в однокласниках?

Коли мікрофон і вебкамера підключено, можна зробити тестовий дзвінок. Для цього потрібно переконатися, що ваш співрозмовник у мережі, інакше зателефонувати не вийде.

Після того, як людина з’являється в однокласниках, напис зателефонувати стає активною і можна натиснути на неї.

Як налаштувати відео дзвінок в однокласниках (як дзвонити на однокласниках)

Після цього ви повинні побачити свого співрозмовника, а він вас. Начебто все просто.

Які найпоширеніші проблеми можуть виникнути при здійсненні відеодзвінка на однокласниках:

Погану якість відео – ви погано бачите співрозмовника, відео гальмує і звук переривається.

Проблеми тільки з відео – воно низької якості.

Якщо ви бачите погано його, або погано бачать вас. То крім слабкого інтернету, дуже навіть можливою причиною може бути слабкі відео камери, зазвичай камери низької якості встановлені на ноутбуках, і всього 0.3 мегапікселя. Зазвичай у зовнішніх камер, ціни в яких трохи дорожче 500 рублів якість може бути краще.

Ви погано чуєте

Якщо вам погано чути співрозмовника, і при цьому звук не переривається, то можливі дві причини – або у вас стоїть низька гучність в динаміків, яку можна спробувати збільшити, або у Вашого співрозмовника стоїть низька гучність на мікрофоні.

Йому потрібно подивитися тут

Треба додати рівень гучності як показано на картинці, і обов’язково зверніть увагу – стоять галочки чи немає на Викл. – має бути як на картинці.

Ось і можливі неполадки, які виникають при здійсненні відеодзвінків через однокласники. Але зазвичай в більшості випадків нічого вищеописаного не доводиться виконувати, а всього лише варто натиснути на посилання зателефонувати.

Короткий опис статті: відео однокласники Ви вже випробували новий сервіс на однокласниках як відеодзвінок Тепер можна спілкуватися точно також як і по скайпу – дзвонити бачити і чути співрозмовника всередині соціальної сетиЧто потрібно звичайно, можна, співрозмовника, зателефонувати, погано, все, відео, мікрофон, може, того, однокласниках, варто, виникнути, підключити, зелений, через, перевірити, просто, потрібно

Джерело: Як налаштувати відео дзвінок в однокласниках (як дзвонити на однокласниках)

Також ви можете прочитати