Як дізнатися свій ID в однокласниках і навіщо це потрібно . remontka.pro

19.02.2017

Як дізнатися свій ID в однокласниках і навіщо це потрібно

Це теж може бути Вам цікаво:

Як дізнатися свій ID в однокласниках і навіщо це потрібно . remontka.pro
У вашої сторінки на сайті Однокласники є такий параметр як ID, що складається з цифр. Навіщо він може знадобитися? — перш за все, для того, щоб відновити свою сторінку по ID. якщо вона була зламана або ви забули пароль.

Проте, як дізнатися свій ID, якщо ви не можете зайти на Однокласники? Про це і поговоримо, насправді тут немає нічого складного. Спочатку про те, де знаходиться інформація про ID у вашому профілі, якщо у вас є до нього доступ, а потім — якщо доступ заблокований. См. також: Не можу зайти в Однокласники .

Перегляд ID свого профілю в Однокласниках, якщо у вас є доступ до нього

Для того, щоб подивитися ID, якщо ви можете входити на свою сторінку, натисніть на посилання «Ще» під фотографією профілю та виберіть пункт «Змінити налаштування».

Як дізнатися свій ID в однокласниках і навіщо це потрібно . remontka.pro

Перегляд ID в однокласниках в своєму профілі

На сторінці, що з’явилася налаштувань, внизу буде пункт «ID Вашого профілю на однокласниках», це і є те, що вам потрібно.

Як переглянути ID заблокованою сторінки

Тут є два простих способи. Перший підійде, якщо ви можете зателефонувати комусь із своїх друзів і попросити відкрити ваш профіль в Однокласниках. Коли він відкриє сторінку з свого аккаунта, в адресному рядку адресу буде вигляду odnoklassniki. ru/ profile/цифри — ці цифри і є ваш ID, який можна використовувати.

Другий спосіб — введіть в пошуку Google або Яндекс ваші ім’я, прізвище, місто, і слово «Однокласники». У результатах пошуку ви побачите безліч профілів (залежить від того, наскільки рідко ваше ім’я», посилання на який має точно такий же вигляд: odnoklassniki. ru/ profile/цифри — знову ж таки за останнім цифрам ви можете дізнатися свій ID в соціальній мережі.

В подальшому, ви можете використовувати свій ID для зв’язку зі службою підтримки Однокласників і для відновлення заблокованою або зламаної сторінки.

Короткий опис статті: пошук однокласники Три способи подивитися ID свого профілю в однокласниках, який може згодитися для відновлення зламаної або заблокованою сторінки. однокласники,id

Джерело: Як дізнатися свій ID в однокласниках і навіщо це потрібно | remontka.pro

Також ви можете прочитати