www.odnoklassniki.ru

25.09.2015

www.odnoklassniki.ru
Однокласники
Одноклассники.ги (березень 2006 року)— соціальна мережа, використовувана для пошуку однокласників, однокурсників і колишніх випускників. Проект запущений 4 березня 2006 року. На березень 2009 року зареєстровано 33 мільйони користувачів, відвідуваність сайту — 8 млн відвідувачів на добу.

Оскільки сайт дуже популярний, багато роботодавців закривають доступ до нього для своїх співробітників, але це мало що дає, так як в мережі все більше з’являється (в т. ч. платних сайтів-дзеркал www.odnoklassniki.ru.

Проблеми

Заборона на посилання на vkontakte.ru

На сайті заборонені посилання на одного з головних конкурентів сайту www.odnoklassniki.ru — сайт В Контакті. Варто відзначити, що на сайті Вконтакте.ру подібної боротьби з конкуренцією немає.

Платні реєстрація та сервіси

З жовтня 2008 зареєструвати безкоштовно можна тільки сильно «урізаний» аккаунт: неможливо відправляти повідомлення, завантажувати і оцінювати фотографії, залишати коментарі у форумах і відвідувати сторінки інших користувачів.

Розшук боржників

Сайт www.odnoklassniki.ru. як і інші подібні соціальні мережі, в тому числі і в Контате.ру іноді використовується банківськими колекторами для пошуку боржників. Вони реєструються в соціальних мережах під виглядом миловидної дівчини, знаходять позичальника, домовляються про зустріч або відшукують діючий мобільний телефон.

Кримінал

Подібні соціальні мережі іноді використовуються злочинцями. Вони знайомляться з зовні дуже схожими на них самотніми людьми, шукають спільні інтереси, вступають в довірчі відносини, вбивають їх і використовують документи вбитих для отримання кредитів і продажу нерухомості своїх жертв.

Приватність

Кожен користувач www.odnoklassniki.ru бачить імена всіх, хто заходив подивитися на його анкету. Крім того, всі публічні дії користувачів (повідомлення у форумах, додавання друзів, завантаження фотографій) відображаються у доступною іншим користувачам «Стрічці активності». Нещодавно почала діяти платна послуга «Невидимка», при включенні якої той, кого ви відвідували, не дізнається, хто ви.

Також з’явилася платна функція видалення низьких оцінок фотографій.

Одним із способів забезпечення приватності є створення віртуала. У стрічці активності залишаються тільки записи загального плану, без вказівки старих прізвища та імені. Іншим способом прибрати інформацію про відвідування є видалення облікового запису, після якого у всіх відвіданих вами користувачів згадка про факт заходу перестає відображатися.

Спам

На сайті www.odnoklassniki.ru. на відміну від інших соціальних мереж, часті спамерські повідомлення. Також деякі користувачі відзначають, що від їхнього імені відправляються повідомлення друзям. У цих повідомленнях містяться спам або прохання грошей. Повідомлення надсилаються шахраями з допомогою вірусів-хробаків, які отримали доступ до комп’ютера користувача. Ця ж проблема характерна і для головного конкурента соціальної мережі — сайту В Контакті.

усі дані були взяті з інтернет-енциклопедії Вікіпедія.

Короткий опис статті: www.однокласники.ру Про сайт www.odnoklassniki.ru, коротка історія сайту www.odnoklassniki.ru кримінал на сайті www.odnoklassniki.ru, спам, проблеми на сайті www.odnoklassniki.ru

Джерело: www.odnoklassniki.uk

Також ви можете прочитати