www.odnoklassniki.ru соціальна мережа однокласники реєстрація вхід. Корисна та актуальна інформація

03.10.2015

Odnoklassniki.ru — соціальна мережа однокласники

www.odnoklassniki.ru соціальна мережа однокласники реєстрація вхід. Корисна та актуальна інформація
У 2006 році початок березня місяця ознаменувався запуском проекту www .odnoklassniki.ru Однокласники. Тільки відразу цей сайт люди використовували, щоб знайти в просторах інтернету своїх однокласників і товаришів по інституту чи училищу. Кількість відвідувачів, природно збільшувалася з кожним днем.

Сьогодні www.odnoklassniki.ru соціальна мережа включає в себе акаунти більше десяти мільйонів людей різних віків і країн проживання. Головна відмінність однокласників – це ексклюзивний дизайн і логотип, які кардинально різняться з багатьма іншими соціальними мережами світового масштабу.

Батьками засновниками соцмережі стали Альберт Попков і дизайнер Уткін Дмитро. Проектом з 2006 року займався тільки один Попков, тобто це було його захоплення. Коли ж він повернувся на батьківщину в Російську Федерацію, то робота закипіла всерйоз.

www.odnoklassniki.ru соціальна мережа однокласники реєстрація вхід. Корисна та актуальна інформація
В соціальній мережі першим створив свій аккаунт саме Уткін Дмитро. Тоді ще ніхто не розраховував заробляти гроші за рекламу на такому ресурсі. І тим не менш кількість відвідувачів та зареєстрованих користувача зростає і до листопада перевищила півтора мільйони чоловік. Звичайно ж розробникам не залишилося нічого іншого, як оформити документи на юридичну особу. Хоча фінансування Однокласників тоді йшло за рахунок одного лише Попкова, і природно, грошики підійшли до кінця. Ось і перший і перший підводний камінь бізнесу, як далі бути, продавати мережу або ризикнути знайти інвестора.

Інвестиції надійшли восени 2006, що призводить до заміни технологічної платформи сайту і створення повноцінної компанії.

Спекотне літо 2007 року функцією www.odnoklassniki.ru однокласники реєстрація встигло скористатися вже більше 3,5 мільйонів людей. Завдяки фінансуванню користувачам стають доступні такі можливості, як побачити «одного свого друга», переглянути весь список гостей, які побували на своїй сторінці, виділити кращого друга. Значно розширюється коло пошуку, тобто можна знайти колег по роботі або колишніх товаришів по службі по армії. Не дивлячись на це, проект для творців приносить одні збитки протягом поточного року та двох наступних. Близько третини акцій соціальної мережі у вересні було продано фірмі з Латвії. А через два місяці різко збільшується відвідуваність сайту, тому йому привласнена в останній місяць осені премія за розвиток інтернету в Росії.

Початок 2008-ого року кількість зареєстрованих людей наближається до цифри 25 000 000, при цьому за добу близько шести мільйонів використовують функцію www.odnoklassniki.ru однокласники вхід. Тепер же люди можуть знаходити більше контактів і спілкування по своїм захопленням завдяки функції створення груп та фотоальбомів. Адміністратори вводять нововведення жовтня, під час реєстрації потрібно платити, вірніше, відправити за гроші повідомлення з мобільного телефону. А якщо немає бажання розщедритися, то користуйся обрізаним варіантом аккаунта, де не буде можливостей обміну повідомленнями, завантаження фотографій або їх коментування.

www.odnoklassniki.ru соціальна мережа однокласники реєстрація вхід. Корисна та актуальна інформація

Рік 2008 при інвестуванні близько 3 мільйонів доларів дохід з реклами на Однокласниках перевалив за 34 мільйони. Зате для забезпечення повноцінної роботи ресурсу при постійному збільшенні кількості користувачів довелося викласти майже сім мільйонів на купівлю обладнання.

У 2009-му ця мережа піднімається на п’яту сходинку серед проектів, що охоплюють російськомовних людей у віці з 15 до 56. Цей рік назавжди запам’ятається творцям, тому що вони нарешті змогли розрахуватися з боргами (близько 96 мільйонів рублями), а при підведенні підсумків за рік виявилося, що сайт приніс 11,5 мільйонів доларів прибутку.

Серпень 2010-ого соціальну мережу повністю викупила фірма Digital Sky Technologies, пізніше вона буде називатися Мейл ру Груп. Кількість записів на Однокласниках перевищує 45 000 000. У соціальній мережі з’являється безліч ігор і вже починає тестуватися функція відео спілкування, а ще скасувала платну реєстрацію. 2010 рік дуже прибутковий для сайту (чистими отримали більше 30 мільйонів доларів). Головним джерелом доходу тепер є ігрові додатки, а не реклама.

Однокласники в 2011 році вводять функцію при авторизації, коли користувачі можуть свої дані з сайту переносити в інші мережі. Тепер список з друзями можна розділити на кілька груп і прикріпити до акаунта три банківські карти. Також з’являються розділи для музики і перенесення відео з сайту You Tube. За цей рік соціальна мережа заробляє майже чотири мільярди рублями, а кількість відвідувачів за добу зросла в два рази.

У 2013 році Однокласники потрапляють в десятку провідних соціальних мереж всього світу, тому що кількість акаунтів перевищила 200 мільйонів, а добове число відвідувачів дотяглося позначки сорок мільйонів.

Реєстрація і вхід в соціальну мережу Одноклассники за цією посилання

Відео з засновником соціальної мережі Однокласники

Короткий опис статті: www.однокласники.ру У 2006 році початок березня місяця ознаменувався запуском проекту www .odnoklassniki.ru www.odnoklassniki.ru соціальна мережа однокласники реєстрація вхід

Джерело: www.odnoklassniki.ru — соціальна мережа однокласники реєстрація вхід | Корисна та актуальна інформація

Також ви можете прочитати