Все найкраще: Як знайти цікаві сайти?

06.06.2016

Як знайти цікаві сайти?

Шукати щось цікаве і незвичайне в інтернеті самостійно — не вдячна справа. Чи Не простіше скористатися послугами фахівців — авторів сайтів і блогів, які тільки тим і заклопотаний, щоб накопати і викласти для вас що-небудь свіженьке, полезненькое, нужненькое або, на худий кінець, прикольненькое?

Але, щоб скористатися плодами їхньої нелегкої праці, вам знову ж таки, в свою чергу, треба таких авторів знайти! Я охоче допоможу вам — ось кращі (хоча, звичайно, не всі) адреси інтернет-ресурсів. Не забувайте, однак, що і на сторінках нашого сайту ви завжди знайдете масу корисних посилань по дуже багатьом тематиками!

-internethalyava.ru — Халява в Інтернеті — мабуть, провідний ресурс в області пошуку цікавого і, головне, безкоштовного контенту в Інтернеті. Тут ви знайдете безкоштовні програми і хмарні сервіси, добірки цікавих сайтів, огляди всіляких безкоштовних онлайн-сервісів — і все це з дуже докладних ілюстрованими покроковими інструкціями.

— halyavin.ru — Халявин.ру — ще один цікавий сайт від автора «Халяви в Інтернеті». Все про скачуванні з інтернету, корисні програми, хмарні сервіси, з гарними описами.

— best-links.net.ru — Цікаві сайти мережі Інтернет — тут 26 тематичних рубрик, кожен день в одну з них додається новий адресу. Вже наявних адрес — кілька сотень. Опис цікавих сайтів дуже короткі — строго по суті.

— saitop.ru — 320 цікавих (і корисних сайтів в 12 категоріях. Все дуже лаконічно — представлені тільки банери, але самі сайти відібрані зі знанням справи.

— subscribe.ru — найкращі сайти Інтернету — збірник регулярних поштових розсилок від сервісу Subscribe.ru з оглядами цікавих сайтів. Дійшовши до кінця сторінки, натисніть «Написано раніше» — і потрапите на попередню сторінку з розсилками.

— subscribe.ru — Кращі сайти. Ваші посилання — ще одна розсилка від Subscribe.ru з добірками посилань і описів найбільш цікавих сайтів рунета.

— quatri.net — Цікаві сайти — вже є понад 400 адрес, огляди з’являються регулярно. Тематику поданих сайтів можете подивитися в меню «Мітки» праворуч.

-intsite.su — Все цікаве — поруч! — Огляд найцікавіших і незвичайних сайтів і сервісів інтернету. Вже близько 300 адрес.

— youtube.com — Відеоогляди цікавих сайтів — 100 відеороликів з оглядами відповідно 100 сайтів на каналі Ютуба від користувача Oleg Lav. Тут же розпочато рубрика «Корисні сайти «, яких набралося поки з десяток.

-sites.google.com — Кращі сайти — ексклюзивна добірка, тільки корисні адреси без описів (але систематизовані за темами).

— supertop1.narod.ru — SuperTop — рейтинги кращих сайтів в 38 тематичних категоріях. Адрес небагато, але відібрані вельми гідні.

— topgif.ru — 100 найкращих сайтів Інтернету — тематична добірка корисних адрес в одній статті.

— webtun.com — Цікаві сайти — добірка посилань з докладним описом кожного від ВебОбозревателя.

— nuffstuff.ru — Цікаві сайти, софт, корисні поради — невеликий, але цікавий авторський блог. Потихеньку зроблено вже 35 випусків з добірками цікавих адрес Інтернету. Шукати те, що вас цікавить, можна за рубриками або хмарка міток (тегів).

— wocreator.com — Кращі незвичайні, красиві, оригінальні та цікаві сайти — дійсно, серед представлених тут озбзоров можна знайти багато цікавого. Меню з рубриками мітками для пошуку знайдете в самому низу сторінки.

— americaru.com — Цікаві сайти — велика добірка посилань з дуже короткою анотацією на новинному сайті AmericaRu.

— cicr.ru — Огляди цікавих сайтів — збірки на Електронному інтернет журналі.

— pohalyavim.jimdo.com — Скачав — не вкрав! — каталог посилань на безкоштовні ресурси Інтернету. Є чітка рубрикація, що дозволяє швидко визначитися з тим, що ви хочете знайти. Корисних адрес досить багато.

— top-site.livejournal.com — Кращі сайти інтернету — тематичні добірки корисних інтернет-ресурсів, хоча і не дуже акуратно складені (не відображаються картинки і деякі адреси).

— altinfoyg.ru — Цікаві сайти — список посилань по темах «наука і винаходи», «для умільців», «новини», «розваги», «інтернет-сторінки» на сайті про альтернативну енергетику та інформації С. Південного.

-liveinternet.ru — Цікаві сайти — безліч тематичних добірок посилань на блозі користувача Natalica JA. Крім цього, тут взагалі зібрано величезну кількість цікавої та корисної інформації.

— milledi.ucoz.ru — дівочий блог славної Тюмені, де зібрано досить багато корисних адресочков. Орієнтуйтеся по великому меню зліва.

-infopraim.ru — Цікаві та корисні сайти — ще один блог з оглядами цікавих ресурсів 17 тематичними розділами.

— halyava-wmmail.narod.ru — Цікаві та корисні сайти — скромна добірка адрес на саморобному сайті.

— moreblogov.ru — Море блогів — дуже скромний за обсягом ресурс, де виставляються огляди цікавих сайтів за заявками їх авторів.

— vse.kz — найцікавіші сайти — це розділ казахського форуму, де форумчани діляться посиланнями на різні інтернет-ресурси. Близько 50 сторінок форуму, де можна знайти щось цікаве і для себе.

Короткий опис статті: як знайти сайт збірки адрес, кращі сайти, завантажити безкоштовно, дивитися онлайн, де знайти, кращі оздоровчі методики, фільми дивитися онлайн, серіали дивитися онлайн, книги скачати безкоштовно, безкоштовні бібліотеки. відео скачати, безкоштовні програми

Джерело: Все найкраще: Як знайти цікаві сайти?

Також ви можете прочитати