ВКонтакте вхід на сторінку, Однокласники вхід на сайт, Фейсбук, Твіттер, Мій Світ

09.01.2016

Яндекс.Пошта
На нашому сайті зібрані всі популярні соціальні мережі для входу в офіційні сторінки в один клік.

Вхід на сторінку Вконтакте, а також на сайти Однокласники, Фейсбук, Твіттер, Мій Світ в один клік

Яка соціальна мережа найбільше підходить Вам Вконтакте, Однокласники, Фейсбук, Мій Світ?

Сьогодні користувачі «всесвітньої павутини» мають масу можливостей для спілкування завдяки великому числу соціальних мереж та онлайн — месенджерів. Безумовно, серед них є впевнені лідери, значно випереджають своїх конкурентів за кількістю користувачів і щоденних переглядів, а саме:

Вконтакте

Сайт Вконтакте заснований в 2006 році Павлом Дуровим, який також є генеральним директором компанії ТОВ «Вконтакте».

На початок 2014 року ВК є самим відвідуваним сайтом у рунеті – щодня вконтакте вхід на сторінку здійснюють більше 23 мільйонів чоловік. Сумарна кількість зареєстрованих користувачів не так давно перевалило за 100 мільйонів. Основне призначення даного сервісу – спілкування з близькими людьми. Крім цього, ВК є ще і найбільшим в російському сегменті інтернету сховищем мультимедіа – кожен день користувачі «заливають» на сайт понад 12 мільйонів фото, відео, аудіо файлів. Варто відзначити, що вконтакте вхід на сайт надає безкоштовно, рівно як і використання більшості сервісів.

Facebook

Трохи менш популярним серед російськомовних користувачів інтернету є соцмережу «Однокласники». Кількість зареєстрованих користувачів сервісу перевищує 50 мільйонів чоловік, а щодня відвідують сайт близько 10 мільйонів. Порівняно з ВК, це комерційний проект – не так давно однокласники вхід на сайт для нових користувачів надавали за гроші. Також на сайті є безліч сервісів, що пропонують користувачеві заплатити, перш ніж користуватися ним. Сайт є «однолітком» Вконтакте і за більш ніж семирічну історію встиг стати флагманом рунета. Сьогодні користувачі «Однокласників» доступні багато функції – робота з мультимедіа, спільноти, оцінки, аудиозвонки та інші.

Facebook

Фейсбук не настільки популярний в Росії, як ВК, однак, є найбільшою соціальною мережею в світі, зібравши «під своїм крилом» понад 850 мільйонів людей. Багато світових знаменитостей мають акаунти в facebook, про нього знято художній фільм, а власник Марк Цукерберг є одним з найбагатших людей у світі. фейсбук вхід на сторінку щодня здійснюють понад 250 мільйонів чоловік. Відмінною особливістю facebook є інтеграція з сервісом скайп для спілкування в чаті, а також зручними мобільними додатками, якими користується велика частина аудиторії мережі.

Мій світ

Мережа «Мій світ» входить в трійку найбільш популярних вітчизняних соціальних проектів. мій світ вхід на сторінку здійснюється гранично просто – досить мати поштову скриньку mail.ru. Постійно на сайті спілкуються близько трьохсот тисяч відвідувачів. Мій світ, крім стандартних функцій для спілкування, надає користувачам ігрові ресурси, а також зручну функцію імпорту контактів із інших соціальних мереж та поштових сервісів. За станом на кінець 2013 року кількість користувачів «Мій світ» перевищувало 40 мільйонів чоловік.

Безумовно, не можна сказати однозначно, який з мереж краще – кожен визначає для себе самостійно, виходячи з необхідних для неї функцій, а також кількості друзів, які користуються тим чи іншим ресурсом.

Короткий опис статті: вхід в однокласники Однокласники вхід на сайт. Вконтакте вхід на сторінку Фейсбук вхід на сайт, Твіттер, Мій Світ вхід на сторінку. На нашому сайті ви в один клік зайдете на найпопулярніші офіційні сайти соціальних мереж.

Джерело: ВКонтакте вхід на сторінку, Однокласники вхід на сайт, Фейсбук, Твіттер, Мій Світ

Також ви можете прочитати