ВКонтакте універсальний засіб пошуку знайомих (моя сторінка)

06.06.2016

ВКонтакте — універсальний засіб пошуку знайомих (моя сторінка)

ВКонтакте — універсальний засіб пошуку знайомих (моя сторінка)

Практично кожен досвідчений користувач хоч раз потрапляв на сторінку сайту vkontakte.ru ( моя сторінка). Це й не дивно, адже портал є дуже популярним не тільки в Росії, але і в країнах СНД. Це, мабуть, один з найбільш відвідуваних сайтів, який утримує лідируючі позиції, і який охоплює практично всі категорії користувачів.

ВКонтакте універсальний засіб пошуку знайомих (моя сторінка)

Чим же так привабливий вконтакте і чому багато його позначають як стартову сторінку?

В першу чергу, хотілося б відзначити, що даний сайт являє собою портал для спілкування. Тут є люди всіх практично всіх віків. На сьогоднішній день цей проект є одним з кращих, за допомогою якого можна спілкуватися по інтернету. Завдяки зручній системі пошуку, користувач може завжди бути в контакті зі своїми друзями, однокласниками і навіть родичами, з якими не підтримує зв’язок. До того ж, можливо, спілкування навіть з абсолютно незнайомими людьми. Не менш важливою особливістю є можливість перегляду фотографій певного користувача, якщо такі присутні в його альбомі.

ВКонтакте універсальний засіб пошуку знайомих (моя сторінка)

Інша особливість сайту vkontakte — мультимедіа. Так, саме мультимедіа, адже даний проект є аналогом усім відомого Ютуба, в якому користувачі викладають відеоролики для загального огляду. Вконтакте також надає таку можливість. До того ж, на серверах порталу присутня безліч аудіозаписів, серед яких можна знайти абсолютно будь-який трек, починаючи сучасним жанром, закінчуючи класикою. Інша можливість мультимедіа – додатки. Спеціально для користувачів було розроблено безліч flahs-ігор, що охоплюють будь-які жанри. Грати можна як з іншими користувачами, так і самостійно.

Варто також відзначити і наявність груп ( спільнот) до визначеної тематики та мети. Завдяки ним, користувачі завжди можуть спілкуватися на цікаву для них тему ( як це відбувається на форумах) і бути в курсі останніх подій. Мабуть, кожен зможе вступити в співтовариство, яке йому ближче до душі. Їх безліч і кожен має власну тему: фотографії, фільми, вірші, певна музична група чи навіть фільми якого-небудь певного режисера і т. д. і т. п.

Існує і безліч інших « фішок», які хоч і відіграють другорядну роль, однак також радують багатьох користувачів. Мабуть, ось основні причини, по яким моя сторінка Вконтакті займає передові позиції популярності.

Короткий опис статті: контакт пошук Соціальні мережі

Джерело:
ВКонтакте — універсальний засіб пошуку знайомих (моя сторінка)

Також ви можете прочитати