Вконтакте пошук людей

06.06.2016

Як шукати людей Вконтакті?

Сьогодні звичний і улюблений Вконтакте постійно піддається змінам. Звичайно багатьом це не подобається, але все ж таким чином соціальна мережа перетворюється і набуває зручний функціонал.

Але не кожен користувач може встежити за всіма змінами, які відбуваються. Так наприклад змінився вконтакте пошук людей.

Як виробляти в контакті пошук людей?

Каталог пошуку людей також зазнав деякі зміни. Сьогодні в верхньому рядку ми можемо спостерігати рядок введення для здійснення пошуку. І тепер ми можемо проводити пошук не тільки по аудіозаписів і спільнот, але й навіть по новинах груп та інших користувачів. Незмінним залишився пошук людей та критерії відбору.

Ось посилання, яка відразу відкриває пошук людей http://vk.com/search .

Вконтакте пошук людей

Пошук по людях

Уточнимо, що для пошуку людини потрібні хоча б мінімальні дані, наприклад прізвище і який-небудь параметр (ВНЗ, рік народження, місце роботи тощо).

найголовнішою проблемою з-за якої користувачі не можуть знайти потрібну людину — це недостовірність або неточність даних.

Адже у вас не гарантій, що шуканий користувач ввів достовірні відомості.

Більш того Вконтакте існує варіативність імен (Маша, Маруся, Марія) — з точки зору пошукових систем це різні імена. Таким чином якщо ви шукайте Марусю, а в мережі вона зареєстрована як Маша, то пошук не дасть результатів.

Тому легше шукати за Прізвища, а ще краще знати точну дату народження. Хоча багато користувачів також видозмінюють прізвище, але це зустрічається рідше.

Вконтакте пошук людей

Якщо у вас є всі необхідні дані, робимо наступне:

  • Вибираємо «пошук по людям»
  • Вводимо параметри

Найкраще звичайно, при пошуку знати такі параметри, як школа/ВНЗ та рік випуску, тоді коло можливих збігів значно звузиться. І вам легше буде знайти потрібну людину.

Якщо після уточнення даних, розшукувана людина так і не виявився в результатах, то можливо він просто не вказав ці дані у своїй анкеті. Отже вам потрібно змінити категорії запиту.

Пошук по колу спілкування

Ще одним чудовим методом пошуку є пошук по колу спілкування. Ви впевнені, з ким дружить і спілкується шуканий людина, тоді ви зможете знайти його через друзів.

Короткий опис статті: контакти пошук Сьогодні звичний і улюблений Вконтакте постійно піддається змінам. Звичайно багатьом це не подобається, але все ж таким чином соціальна мережа Вконтакте пошук людей

Джерело: Вконтакте пошук людей

Також ви можете прочитати