Вконтакте моя сторінка

10.06.2016

Вконтакте моя сторінка. Вивчаємо де що знаходиться

VK » Оформлення сторінки » Вконтакте моя сторінка. Вивчаємо де що знаходиться

Будь-який зареєстрований користувач мережі знає, що головне Вконтакте — «Моя сторінка». Не дивлячись на те, що при вході на сайт відразу завантажується стрічка новин, сторінка користувача (власне її і прийнято називати «Моя Сторінка») є головною персональною сторінкою кожного власника аккаунта. Її свідомо вважають своїм простором, особистою власністю, при тому розуміючи, що особиста сторінка є так само і чимось з розряду публічного майданчика і особою перед друзями відвідувачем. Відбувається це як мінімум через неможливість повністю закрити свою сторінку від сторонніх.

У даній статті ви дізнаєтеся про всіх налаштуваннях і нюанси своєї сторінки, про те де що знаходиться, що означають ті чи інші елементи сторінки, і як ними керувати. По закінченню прочитання ви будете мати більше уявлення про своїй сторінці у вк.

Меню зліва

Ліве меню в вк на вашій сторінці є самим головним елементом навігації з усіх існуючих. Через нього ви отримуєте доступ не тільки до власної інформації, наприклад відкриття приватних повідомлень. але і взагалі до всієї інформації сайту, яка тільки може бути доступна в вк.

Моя Сторінка
Мої Друзі

Дане меню дозволяє працювати зі списком ваших друзів і передплатників. Їх можна сортувати по фільтрам, видаляти і знаходити нових друзів.

Список друзів

Згори вниз у вигляді списку відображаються ваші друзі з вкладки «Всі друзі», поки ви не перейдете на іншу вкладку. Кожному одному можна написати повідомлення переглянути друзів видалити з друзів або додати його в створені вами списки (про списках нижче). Або перейти на його особисту сторінку вконтакте натисканням на Ім’я Прізвище/аваторку (не на екранну лупу при наведенні на аву, в цьому випадку просто відкриється фото).

Кожен список друзів для зручності відображення можна фільтрувати по місту, віком і статтю. Якщо людина не вказав, наприклад, свій вік, то при фільтруванні друзів за віком він у будь-якому випадку не буде відображатися. Майте це на увазі. Теж саме з підлогою. Подивіться скільки всього сумарно у вас друзів, потім натисніть «Жіноча» подивіться скільки жінок, потім «Чоловіча» і підсумуйте числа. Швидше за все загальна сума буде менше сумарного кол-ва друзів. А хтось з них не вказав підлогу.

Назви списків

«Всі друзі» — відобразяться всі ваші друзі.

«Друзі онлайн» — тільки ті, хто на даний момент знаходиться на сайті. При догляді з сайту людина ще кілька хвилин буде перебувати в статусі «онлайн», не забувайте про це.

«Заявки в друзі» — ділиться в свою чергу на 2 підменю: всі передплатники і вихідні заявки.

Вконтакте моя сторінка

Перше означає хто підписаний на вас, друге — на кого ви. Якщо вас видалили з друзів, то хто саме можна дізнатися зайшовши на цю вкладку. Детальніше читайте тут хто видалився з друзів вконтакте

Фільтр друзів

Вконтакте моя сторінка

При виборі міста у списку відобразяться лише ті, які вказані в профілі ваших друзів на сторінці вконтакте. Якщо ніхто з них не вказав в профілі Воронеж, то і такого міста в випадаючому списку просто не буде. Дуже зручно для швидкого пошуку!

Фільтр за статтю та віком розглянули трохи вище, він не повинен викликати жодних проблем.

Далі цікавіше:

Телефонна книга — при натисканні відобразяться телефонні номери ваших друзів, але тільки тих хто їх вказав.

Нові друзі — ті, кого ви додали в недавньому минулому.

Дні народження — при кліці на це меню відкриється календар з вказівкою у кого з друзів в яких числах дні народження. Якщо ваш друг не вказав дату, то в календарі його так само не буде.

Списки друзів — віртуальне поділ ваших друзів на списки. Вони дозволяють для зручності розбити всіх друзів на будь-які категорії. За замовчуванням вконтакте пропонує наступні: кращі друзі, родичі, колеги, друзі по вузу, друзі по школі. Ви можете створити свою категорію з будь-якою назвою натиснувши на «Створити список». Ваших друзів можна заносити в кілька списків одночасно, наприклад у «Кращі друзі» і «Родичі». Вконтакте на вашій сторінці буде видно два списки для всіх її відвідувачів:

Вконтакте моя сторінка

Пріоритет відображення саме такий, яким він є в фільтрі, тобто спочатку кращі друзі, потім родичі. В цілях безпеки не рекомендується вказувати своїх близьких і друзів, таким чином ви залишите менше маневрів для шахраїв побажали вас обдурити.

Кнопка «Додати друзів»

При натисканні на дану кнопку з’являться люди, з якими у вас багато спільних друзів. Чим більше спільних друзів, тим вище людина буде в цьому списку:

Вконтакте моя сторінка

Дуже зручно і корисно для знаходження всіх можливих знайомих!

Мої фотографії

Доступ до всіх ваших фотографій і альбомами, а так само до фотографій, на яких вас відзначили. Видалити такі фото не можна оскільки ви не є їх власником, але подивитися або зняти позначку ви можете. У цьому меню ви можете: завантажувати, видаляти і переносити в інші альбоми фотографії, створювати, видаляти і перейменовувати фотоальбоми, керувати коментарями до фото і виставляти приватність. Якщо ви не знаєте, як додати фото в вк читайте тут .

Мої відеозаписи

Дії аналогічні до попереднього меню. Додавання, завантаження своїх відеороликів і фільмів, а так само пошук по базі сайту, створення і управління видеоальбомами. Все інтуїтивно зрозуміло.

Вконтакте моя сторінка
Мої аудіозаписи

Це меню є доступом до величезній базі всілякої музики! Тут ви можете не тільки завантажувати і видаляти свої композиції, але і додавати будь-які вже знаходяться на сайті вконтакте пісні до себе в плей лист, формувати будь-кол-во плейлистів (альбоми) з будь-якою назвою. Подумайте тільки, у вас доступ до абсолютно всім пісням і мелодіям які тільки є на сайті! Більш докладно роботу з аудіо ми розглянемо в іншій статті, а поки просто пройдіться по фільтру праворуч: оновлення друзів (музика додана вашими друзями до себе в аудіо), рекомендації (рекомендована вашими друзями музика), популярний і «мої альбоми». Робота з останніми нічим особливим не відрізняється від роботи з фотоальбомами.

Зупинимося на такому цікавому моменті як трансляція прослуховується музики на вашій стіні. Натисніть на відтворення будь-якої мелодії, наведіть мишку на значок «мегафона» і поставте галочку «на мою сторінку». А тепер, перейшовши за «Моя Сторінка» «вконтакте» буде транслювати відтворну музику у вас в статусі!

Вконтакте моя сторінка

Але і це ще не все! Всі бажаючі можуть натиснути на мелодію в статусі і слідом за вами слухати ту ж музику, що і ви. Праворуч з’являться навушники з цифрою, що означає кількість слухачів. Наведіть мишку на навушники і в спливаючому віконці відобразяться ці люди, з прізвищами і аваторками.

Вконтакте моя сторінка
Мої групи

В даному розділі знаходяться всі інструменти для роботи з групами:

Вконтакте моя сторінка

Тут ви бачите всі групи і спільноти, в яких перебуваєте, отримуєте можливість знайти будь-яку групу вконтакте з існуючих, а так само створити свою спільноту.

Для пошуку груп введіть в пошуковому рядку назву групи яку шукайте, або будь-яке слово з ним асоціюється, наприклад «гумор». В результаті ви отримаєте список усіх груп і спільнот які відносяться до гумору:

Вконтакте моя сторінка

При натисканні на «До розширеного пошуку» праворуч у вас з’являться додаткові фільтри для більш точного пошуку.

Мої новини

У цьому розділі відображаються всі пости ваших друзів, людей, на яких ви підписані і груп/співтовариств. Якщо хтось щось додасть до себе на стінку пост, завантажить фото і т. п. то це відобразиться у вашій стрічці:

Вконтакте моя сторінка

Всі фільтри для відображення які є в даному розділі, перед вами: новини, оновлення, коментарі і список джерел, в якому можна вказати чиї новини ви хочете бачити а які ні. Не обов’язково заходити на сторінку одного або спільноти щоб побачити оновлену інформацію, все це можна знайти в розділі «Мої Новини» на вашій сторінці вконтакті.

Мої відповіді

Якщо вас хтось згадував в мережі, звертався до вас чи ставив лайки, робив репости ваших записів (читайте: як зробити репост в контакті ), писав коментарі на вашій стіні або до фото/відео, все це буде видно в даному розділі. Тобто тут зосереджена інформація про публічних комунікаціях інших користувачів з вами.

Вконтакте моя сторінка

Фільтр досить просто і інтуїтивно зрозумілий, дозволяє вибирати які саме вам повідомляти оновлення: коментарях ваших записів, позначок мені подобається, репостов ваших записів («копії») і т. д. Зверніть увагу на пункт меню «Статистика». При натисканні відкривається гарний графік активності ваших дій:

Вконтакте моя сторінка
Мої закладки

В даному розділі навпаки — якщо ви десь лайкнули запис, фото, відео або будь що, то це відобразиться саме тут. Подивіться уважніше на кожну запис, там є ваш лайк!

У минулому вконтакте не було передплатників, але можна було додати людини в закладки, такі люди тут відображаються:

Вконтакте моя сторінка

«Мої закладки» взагалі рідко відвідують користувачі, швидше за все, і ви не будете туди заходити частіше ніж раз у півроку. Хочемо зазначити що і зараз можна додати будь-якої людини до себе в закладки, правда це рідко хто робить.

Мої налаштування

Дуже важлива і відповідальна частина вашої сторінки вконтакте, тут можна виставити і рівень приватності, і змінити пароль, номер телефону, управління чорним списком і багато іншого. Ми не будемо в цій статті розглядати всі можливі функції такого широкого інструменту сторінки вконтакте, тому зупинимося тільки на тій частині, яка стосується лівого меню.

Зайдіть в цей розділ. Перед вами буде список лівого меню з галочками навпроти:

Вконтакте моя сторінка

Можете прибрати будь-який з пунктів. Таким чином, якщо ви не використовуєте вконтакте для листування, приберіть галочку з моїх повідомлень. З вашої сторінки в лівому меню тут же це зникне.

Верхнє меню

На вашій сторінці вконтакті так само є і верхнє меню, прийняте вважати другорядним.

Вконтакте моя сторінка

Це меню видно вам не тільки при переході з «Моя Сторінка» і взагалі на будь-якій сторінці сайту вконтакте. Розраховане воно більше на пошук нової інформації, а не на роботу з вашими даними. Таким чином, при натисканні на «Люди» вам відкриється можливість шукати людей серед всіх учасників ВК. При переході на «Спільноти» будуть доступні додаткові фільтри для більш гнучкого пошуку, в той час як пошук груп через ліве меню такої гнучкості не дає. «Музика» повністю повторює функціонал «Мої аудіозаписи» з лівого меню. Різниця лише в тому, що перше відкривається вікно, а друге направляє вас на окрему сторінку. Якщо ви знаходитесь на цікавій сторінці одного, групи, спільноти і хочете включити або знайти музику, то натисніть верхнє меню і ви залишитесь на цій же сторінці.

«Ігри» коментарів не потребує. Тут ви можете знайти і грати в будь-які ігри вконтакте, число яких десятки тисяч.

«Допомога». Тут можна знайти відповідь на будь-яке питання щодо проблем з контактом. Це величезна база матеріалу де можна знайти рішення своєї проблеми. Такі відповіді, як: що робити якщо зламали вконтакте. заморозили аккаунт, не завантажуються фотографії і т. д. Все що потрібно, коротко написати проблему в пошуковому рядку:

Вконтакте моя сторінка

Якщо відповідь ви все таки не знайдете, натисніть на кнопку «Жоден з цих варіантів не підходить». Вам представиться можливість написати в техпідтримку вконтакте і протягом доби ви гарантовано отримаєте відповідь.

При натисканні на «Вихід» відбудеться вихід із свого облікового запису, разлогирование. Щоб увійти знову, треба ввести логін і пароль.

Нижнє меню

Нижнє меню у самому-самому низу сайту. Щоб до нього дістатися треба крутити вниз сторінку. Якщо ви це робите зі своєї сторінки, то поки не прокрутіть всі свої записи на стіні до меню не дійдете. Як правило, швидше за все до нього дістатися через ліве меню натисканням на «Мої Налаштування» і прокруткою в самий низ сторінки:

Вконтакте моя сторінка

Це саме непопулярне меню, до нього вкрай рідко хто добирається. Багато користувачів просто на нього не звертають ніякої уваги, і навіть не бачать його. Та й воно вам навряд чи знадобиться.

«Про сайт» — офіційна прес сторінка вконтакті. Там можна знайти інформацію про вконтакте. завантажити логотип, програми та багато іншого.

«Допомога» — повністю дублює «допомога» з верхнього меню. Іншими словами це одне і теж.

«Правила» — юридична лабуда. Правила та умови користуванням, ризики і відповідальність двох сторін.

«Реклама» — доступ до рекламних інструментів вконтакте. Ви можете дати будь оголошення, не порушує правило сайту, навіть не будучи юридичною особою. Слідуйте підказкам в даному розділі.

«Розробникам» — якщо ви не програміст то навіть не звертайте на цей пункт увагу.

«Вакансії» — таким великим і високо нагруженному сайту завжди потрібні висококваліфіковані програмісти. У цьому розділі ви знайдете перелік відкритих вакансій і вимоги до претендента.

«Російський» — мова сайту який зараз доступний перед вами. При натисканні ви можете змінити на будь-який з представлених а так само на жартівливі «радянський» і «дореволюційний».

«Павло Дуров» — засновник і у минулому власник соціальної мережі вконтакте, при кліці ви перейдете на його особисту сторінку в вк.

Мабуть на цьому все, ми розглянули всі три меню сайту, які ви можете бачити на своїй сторінці вконтакте, тепер ми перейдемо до вивчення головної сторінки вашого профілю.

Головна

У даній статті ми розповімо і покажемо як виглядає ваша сторінка вконтакте, умовно розіб’ємо її на сектори і зони. Розберемося де редагувати ту чи іншу інформацію і для чого це взагалі потрібно. Будемо вчитися і пробувати!

Моя сторінка повна версія

Адреса повній версії сторінки вконтакте знаходиться за адресою vk.com /idВаш_id_вконтакте, де замість персонального id у налаштуваннях можна вказати будь-яке слово (якщо воно не зайнято) і тоді адреса сторінки буде, наприклад, таким: https://vk.com/durov. Ось так виглядає «моя сторінка» Вконтакті:

Вконтакте моя сторінка

Вгорі зліва вказані Ім’я та Прізвище, правіше «Онлайн», — ви зараз на сайті. Так само на цьому місці може розташовуватися час або дата — останнє відвідування сайту. Немає дати і часу — людина не заходив на сайт більше декількох місяців і можливо втратив доступ до аккаунту. Єс-але коли ви заходите на свою сторінку у вас завжди буде онлайн.

Трохи нижче і по центру дублюється ім’я та прізвище, під ним ви можете написати будь-який текст (статус), символи або включити трансляцію музики. Обмеження на довжину тексту 66 символів, включаючи пробіли та точки. В цілому цього вистачає для коротких повідомлень а більш об’ємні ви можете написати на стіні. Рекомендуємо закріплювати запис на стіні якщо вона дуже важлива як донесення інформації до ваших друзів і гостей сторінки.

Аваторка це фото вашого профілю. Можете завантажити туди будь-яке зображення не суперечить закону. Найкраще завантажити фото де добре видно обличчя, так вас простіше буде знайти знайомим.

Праворуч від аваторки блок інформації про вас. Цей блок редагується натисканням на «ред.» біля лівого меню «Моя Сторінка», або натисканням на «Редагувати сторінку» під аваторкой. Ми розглянемо більш докладно цей блок трохи пізніше. Вся зазначена вами інформація не може вміститися на такій маленькій площі, тому вона відображається в згорнутому вигляді і завжди готова розвернутися по кліку на «Показати детальну інформацію». Якщо цього в профілі людини немає, значить він не вказав про себе практично ніякої інформації.

Під фотографіями йде «стіна» власною персоною! Все що ви там напишете приховати від сторонніх очей неможливо. А ось якщо записи роблять ваші друзі, то їх, як і коментарі до записів, можна приховати як від усіх сторонніх, так і від певних друзів. Це робиться в налаштуваннях (ліве меню) в розділі приватність.

Давайте підсумуємо структуру правій частині особистої сторінки:

Ім’я та прізвище

Необов’язковий статус

Блок інформації про вас

Ваші фото

Тепер більш докладно про ліворуч

З аваторкой все зрозуміло, опускаємося нижче. «Ваш рейтинг» це показник заповненості сторінки та видно зараз тільки вам. Раніше він впливав на ранжування анкет в пошуку по людям, але зараз це вже не має якогось важливого значення. Рейтинг лише носить оціночний характер і стимулює користувача вказати більше інформації про себе. Максимальний рейтинг за повністю заповнену анкету 100%, хоча в минулому можна було переступити цей рубіж на платній основі.

Вконтакте моя сторінка

В залежності від персональних налаштувань анкети, між аваторкой і рейтингом розташовується інформація такого плану:

« Фотографії і Відеозаписи зі мною » — ті відео і фото на яких вас відзначили. Ви можете приховати ці пункти від сторонніх очей у налаштуваннях анкети.

« Мої передплатники » — люди які давали заявку на додавання в друзі і ви їх ще не затвердили.

« Мої подарунки » — інформація про подарунки, подарованих будь-яким користувачем персонально вам. Дану інформацію можна приховати або показувати їх відвідувачам сторінки.

« Друзі » — усі ваші друзі. Вам відображаються всі друзі, навіть ті кого ви приховували в налаштуваннях.

« Друзі онлайн » — ті з них хто зараз на сайті.

Можете натиснути на ці рядки і ви побачите повний список!

« Цікаві сторінки » — спільноти в яких ви перебуваєте. Їх в налаштуваннях можна приховати.

Нижче блоку спільнот відображається медійна частина: ваші фотоальбоми, відео і аудіо.

На цьому будемо вважати що ваша сторінка закінчилася:). Тепер зайдіть на сторінку до будь-якій людині, наприклад до одного і подивіться що знаходиться нижче його аудіозаписів:

Вконтакте моя сторінка

Тут ви можете поскаржитися на сторінку адміністраторам вконтакте, і видалити людини з друзів і додати в закладки. Особливо корисна ця функція якщо ви не хочете ні підписуватися на людину, ні додаватися в друзі водночас не втративши його. Просто додайте в закладки!

Моя сторінка мобільна версія

Особиста сторінка вконтакте при відвідуванні мобільної версії відрізняється від повної деяким урізаним функціоналом, однак там є все необхідне для управління «моєю сторінкою». Навряд чи ви помітите суттєву різницю в зручності управління з повною версією. Адреса мобільної версії розташовується на m.vk.com.

Поглянемо на сторінку з мобільного телефону:

Вконтакте моя сторінка

обведена Червоним коротка інформація про людину зазначена в його профілі. Т. к. екран мобільного телефону або планшета відносно невеликих розмірів, то цю інформацію вирішили надавати на сторінці в згорнутому вигляді. Натисніть на «повна інформація» щоб розгорнути.

Меню «інше» містить додаткову інформацію профілю, таку як кількість фотографій, передплатників:

Вконтакте моя сторінка

Для розгортання натисніть «». Стане доступною інформація про кол-ве друзів, відео, подарунків та інше. При розгортанні «інше» стає доступним підменю «дії», де ви можете взаємодіяти з власником профілю: додати у закладки, заблокувати і т. д.

При виклику лівого меню ви зможете переконатися в повній ідентичності з комп’ютерної (повної) версією, різниця лише в різному назві меню:

Вконтакте моя сторінка

У цій же частині тільки нижче, розташовуються головні елементи управління вашої сторінки:

Вконтакте моя сторінка

Настройка, перехід на повну версію (яка на маленьких екранах мобільних пристроїв дуже незручна), доступ до техпідтримці вконтакте, посилання на скачування офіційного програми та вихід з облікового запису.

«Моя сторінка» Вконтакті на мобільних додатках має приблизно таку ж архітектуру інтерфейсу, все інтуїтивно зрозуміло і просто.

Тепер ви знаєте практично все:)

Вконтакте моя сторінка

Короткий опис статті: моя сторінка Будь-який зареєстрований користувач мережі знає, що головне Вконтакте — «Моя сторінка». Більш детальна інформація про неї читайте тут! вконтакте моя сторінка,вк моя сторінка

Джерело: Вконтакте моя сторінка

Також ви можете прочитати