ВКонтакте моя сторінка, ласкаво просимо! Реєстрація, мобільна версія, логін і пароль.

23.01.2016

Ми відкриємо всі секрети соціальної мережі ВКонтакте!

Сьогодні важко знайти людину, яка не тільки не зареєстрований Вконтакті, але і не знає, що це таке. Ця соціальна мережа об’єднала вже понад 100 мільйонів користувачів. З зручністю її використання важко сперечатися: ВКонтакте — відмінна майданчик для спілкування з друзями. За допомогою цієї соціальної мережі ви легко відшукаєте однокласників або старих знайомих, контакти яких були загублені. Крім того, ви отримаєте можливість знаходити близьких вам по духу людей у будь-якому куточку світу.

Що означає «Моя сторінка Вконтакті»? Як мені її знайти і які її можливості?

vk.com/join .

Якщо хтось з ваших друзів вже є активним учасником ВКонтакте, попросіть надіслати вам запрошення в проект. Після цього унікальні логін і пароль надіслано на ваш мобільний телефон, і ви зможете використовувати їх для входу на сайт ВКонтакте. Для цього їх потрібно ввести у вікно авторизації на головній сторінці vk.com (вона розташована в лівому верхньому кутку), після чого натиснути на розміщену трохи нижче кнопку «Увійти». Знайти друзів, зареєстрованих в соціальній мережі ВКонтакте, ви зможете за допомогою сервісу «Пошук друзів»: активізує його кнопка знаходиться у верхньому правому куті. В запропонованій формі пошуку ви можете задати прізвище, ім’я або інші параметри, за якими можна ідентифікувати особу знайомого.

Якщо ви не в кого попросити запрошення, це не означає, що ви не зможете стати учасником ВКонтакте. Натиснувши на кнопку «Отримати запрошення», вам буде запропоновано ввести номер мобільного телефону для надсилання запрошення.

Після авторизації на сайті (тобто введення логіна і пароля), від вас буде потрібно виконати три послідовні дії: вказати ідентифікаційні дані (ім’я та прізвище, країну та місто проживання, дату народження, стать), інформацію про освіту (це може бути як загальноосвітні школи, так і ВНЗ або інший навчальний заклад), завантажити в профіль свою фотографію.

Короткий опис статті: однокласники мобільна версія Ласкаво просимо на сайт, який присвячений моїй сторінці в соціальній мережі ВКонтакте. Вхід, реєстрація, мобільна версія vk.com моя сторінка Вконтакті. вконтакте моя сторінка, вконтакте моя сторінка вхід, вк моя сторінка вконтакті, вконтакте моя сторінка мобільна версія, вконтакте моя сторінка ласкаво просимо

Джерело: ВКонтакте моя сторінка — ласкаво просимо! Реєстрація, мобільна версія, логін і пароль.

Також ви можете прочитати