Вірші.ру

27.02.2016

Якщо ви забули пароль

Насамперед — два ради. Як показує досвід, вони знімають приблизно половину питань про забутого пароля.

 1. У віконце «логін» необхідно вводити саме ваш логін, а не псевдонім. Деякі автори плутають логін з псевдонімом. Логін складається лише з латинських літер, цифр і символу підкреслення (тобто зовсім не схожий на псевдонім, який може містити російські літери). Перевірте, чи дійсно ви вводите логін саме при авторизації.
 • Як автора, так і в паролі маленькі та великі літери відрізняються. Тобто якщо ваш логін — ivanov, а ви будете вводити замість нього Ivanov, то система видасть помилку авторизації. Перевірте маленькі та великі літери в ваш логін та псевдонімі на відповідність тим, які ви ввели при реєстрації.
 • Ваш пароль був вказаний в листі про підтвердження реєстрації. Якщо ви не можете знайти у себе лист з підтвердженням реєстрації (наприклад, вже стерли), але впевнені, що зареєстровані у нас, ми можемо вислати вам його повторно. Для цього необхідно вказати ваш логін:

  Логін:

  www.stihi.ru/avtor/ ivanov. Те, що йде після слова avtor — і є ваш логін.

  Лист буде надіслано на адресу e-mail, який ви вказали при реєстрації. Це робиться з метою запобігання несанкціонованого доступу до ваших даних. Єдиний спосіб для нас упевнитися в тому, що це дійсно ви, якщо ви забули свій пароль — це відповідність вашої адреси e-mail того, який був вказаний при реєстрації.

  Короткий опис статті: www.однокласники

  Джерело: Вірші.ру

  Також ви можете прочитати