ВІЛ + Знайомства . Система знайомств для людей з ВІЛ.СНІД. ВІЛ форум. Дівчата

19.02.2017

часті питання

оновлено 12.04.2015

Що таке Бонуси сайту. навіщо потрібні і як їх отримати?

БОНУСИ є внутрішньою валютою сайту і нараховуються за участь у підтримці проекту СВІТ+. Потрібні для оплати деяких додаткових сервісів сайту. Бонуси можна купити або отримати в подарунок від інших користувачів сайту. Вступники при покупці кошти використовуються на оплату окремого сервера і розвиток сервісів проекту.

Купуючи бонуси Ви говорите спасибі Світ Плюса і вносите свій вклад в його розвиток!

Бонуси нараховуються з розрахунку: за кожні 100 руб. — 10 бонусів.

Я тільки зареєструвався на сайті і в мене статус анкети перехожий. Я не можу відправляти презенти і мене немає в списку «Зараз на сайті». Коли мені підвищать статус анкети?

Статус анкети з перехожого до новачка підвищується при дотриманні наступних умов:

— з моменту реєстрації на сайті пройшло не менше тижня

— відсутність попереджень про порушення правил сайту

— Ви активно переписуєтесь з іншими користувачами (не менше 10 особистих повідомлень)

— у Вас підтверджений емайл адресу вказану в анкеті! (для цього потрібно перейти за посиланням активації в надісланому листі)

Якщо лист довго не приходить, переконайтеся що емайл скриньку вказаний правильно і в даний момент доступний. Якщо ви не вказали адресу, поміняйте його на робочий на своїй сторінці і зробіть новий запит листи.

Які умови підвищення статусу анкети з новачків до користувача?

Статус анкети підвищується до користувача при дотриманні наступних умов:

— з моменту реєстрації на сайті пройшов місяць

— не менше 40 повідомлень розміщено Вами на форумі

— відсутність попереджень про порушення правил сайту

Заходжу на сайт а мене немає в списку Online (зараз на сайті). Я як невидимка, тому хто до мене не заходить, як це виправити?

Нещодавно зареєстровані анкети в статусі «Перехожий» не відображаються в списках (зараз на сайті) та на головній сторінці (20 нових користувачів). Умови зміни статусу анкети дивіться у другому пункті питань.

В інших випадках, якщо анкета вже була підвищена, можлива невелика затримка за часом між входом на сайт і появою в списку Online.

Мої повідомлення надіслані на форум досі там не з’явилися. Як скоро Ви додасте?

Повідомлення анкет в статусах перехожий і новачок перед додаванням на форум проходять перевірку модераторами. Якщо на сайті в даний момент часу немає модераторів, або вони зайняті, може пройти деякий час до моменту появи вашого повідомлення. У деяких випадках (особливо в нічний час) цей час може скласти кілька годин.

Відновлення статусу анкети до користувача відбувається автоматично за відсутності протягом повного календарного місяця будь-яких попереджень про порушення правил. При наявності навіть одного попередження відновлення переноситься на місяць.

При регулярному отриманні банів та ігнорування попереджень модераторів ми будемо змушені відмовити порушників у відвідуванні нашого сайту.

Куди зникла моя переписка з користувачем.

Короткий опис статті: ок вхід сервер знайомств і спілкування для ВІЛ-позитивних і всіх цікавляться. Пошук за анкетами та форуми на різні теми, ВІЛ + Знайомства віл+ знайомства позитив спілкування форум hiv aids Санкт-Петербург спб

Джерело: ВІЛ + Знайомства | Система знайомств для людей з ВІЛ/СНІД. ВІЛ форум. Дівчата і хлопці: спілкування, листування, любов, секс

Також ви можете прочитати