Відповіді для гри Телепат в Однокласниках і VK

09.11.2015

Відповіді для гри Телепат в Однокласниках і VK

Відповіді для гри Телепат в Однокласниках і VK

Якщо ви граєте в Телепат в Однокласниках або Вконтакте, то відповіді на цієї сторінки стануть вам в нагоді. Відповіді на гру Телепат, що у соц. мережах Однокласники, ВК у нас на цій сторінці, так що на будь-який рівень гри в легко отримаєте слово-відповідь.

Спочатку гра з’явилася в Вконтакте, де і здобула чималу популярність, а вже після перекочувала в аудиторію Однокласників. Неважливо в якій соц. мережі ви граєте — відповіді підійдуть все одно.

Гра сподобається як маленькому гравцеві, так і дорослому. Вона відмінно розвиває логіку і здатність робити висновки на основі статичних даних.

Рівні в Телепаті у кожного гравця йдуть в одному і тому ж порядку. Саме тому при створенні відповідей, нами було вирішено не використовувати вихідні картинки, оскільки у відповідях у них немає ніякого сенсу. Всі відповіді до Телепату ми розбили на кілька частин і помістили у форму, де ви можете зручно перключать частини і переглядати відповіді без перезавантаження всієї сторінки.

Наш сайт дуже затребуваний багатьма гравцями словесних ігор. Це все за рахунок величезної бази відповідей до різних ігор на самих різних платформах.

Якщо ви любитель відгадувати слова по картинках і взагалі любите такий жанр ігор, то наш сайт вам ще неодноразово стане в нагоді. Додавайте сайт в закладки, а також вступайте в нашу групу ВК і ми будемо продовжувати радувати вас відповідями до ігор, а ви нас не втратите.

Телепат — Відповіді

Щоб все працювало, в налаштуваннях браузера увімкніть Javascript!

Короткий опис статті: в однокласниках До рівнів гри Телепат, на цій сторінці відповіді всі відповіді на гру Телепат, телепат всі відповіді

Джерело: Відповіді для гри Телепат в Однокласниках і VK

Також ви можете прочитати