Відновлення сторінки в Однокласниках

19.02.2017

Відновлення сторінки в Однокласниках

В соціальній мережі Однокласники зареєстровано більше ста мільйонів користувачів, які спілкуються, розмістили особисті фотографії і діляться новинами зі своїми друзями. Багато користувачів, які є активними учасниками цієї соціальної мережі, що не знають, як відновити сторінку в Однокласниках. Зовсім недавно я і сам зіткнувся з цією проблемою, тому і вирішив сьогодні зачепити цю тему.

Відновлення станиці може знадобитися не скільком причин – ваш профіль був зламаний і використовувався для розсилки спаму, ви самі видалили його через меню налаштувань або ж ваш аккаунт був заблокований адміністрацією сайту.

Зламаний профіль

Насамперед, я відповім на запитання, чи можна відновити сторінку в Однокласниках, яка була зламана. Так, ви можете повернути свій профіль, і для цього буде потрібно:

 1. Перейти на офіційний сайт соціальної мережі Однокласники за адресою ok.ru.
 2. Клікнути по кнопці «Забули пароль?».Відновлення сторінки в Однокласниках
 3. Ввести свій логін, пошту або номер мобільного телефону, прив’язаний до сторінки.
 4. Вписати код, зазначений на картинці.
 5. Натиснути на кнопку «Продовжити».Відновлення сторінки в Однокласниках
 6. На телефон, який ви вказували при реєстрації сторінки, прийде код, який потрібно вписати в поле, а потім натиснути «Підтвердити».Відновлення сторінки в Однокласниках
 7. Придумати новий пароль і натиснути кнопку «Продовжити».Відновлення сторінки в Однокласниках

Важливо! Для того щоб запобігти злом вашої сторінки, використовуйте надійні паролі, які складаються з малих і великих букв, цифр і символів. Ніколи не переходити за підозрілими посиланнями, що також можна привести до того, що сторінка потрапить до рук зловмисників.

Блокування адміністрацією

У тому випадку, якщо ваш профіль був заблокований за порушення правил, то слід звернутися безпосередньо до адміністрації сайту і дізнатися, як відновити закриту сторінку в Однокласниках (як розморозити профіль ВКонтакте читайте тут ). Для цього потрібно:

 1. В адресному рядку вбити «ok.ru/dk?st.cmd=helpFaq&st.section=2&st.prev=0».
 2. Опинившись на сторінці допомоги, оберіть розділ «Блокування профілю».Відновлення сторінки в Однокласниках
 3. В самому низу сторінки натиснути на кнопку «Звернутися в службу підтримки».Відновлення сторінки в Однокласниках
 4. Виберіть тему листа і детально описати проблему – вказати посилання на сторінку, причини блокування і докласти скріншоти, якщо такі є.
 5. Клікнути «Відправити повідомлення».Відновлення сторінки в Однокласниках

Після того, як адміністрація розгляне запит, на вашу електронну пошту прийде докладна інструкція.

Віддалена сторінка

У тому випадку, якщо ви навмисно або випадково видалили свій аккаунт в Однокласниках, то відновити його вже не вийде.

Важливо! Перш ніж видаляти свій профіль слід добре подумати, так як разом з аккаунтом стираються всі ваші особисті фотографії, листування та коментарі.

Це все що я хотів розповісти вам про те, як відновити сторінку в Однокласниках після видалення. Про те, як заблокувати доступ деяких користувачів до вашої сторінці в Однокласниках читайте тут. а те, як зробити ваш профіль закритим можна прочитати тут. Сподіваюся, що наведена інформація допоможе вам у потрібну хвилину!

Короткий опис статті: як відновити сторінку в однокласниках після видалення В соціальній мережі Однокласники зареєстровано більше ста мільйонів користувачів, які спілкуються, розмістили особисті фотографії і діляться новинами зі своїми Однокласники,пароль до акаунту. відновлення пароля,служба підтримки,видалення профілю

Джерело: Відновлення сторінки в Однокласниках

Також ви можете прочитати