Відновлення пароля Skype. Я забув пароль Skype. SkypeTips.ru

19.08.2015

Відновлення пароля Skype

Якщо Ви забули пароль Skype. найпростіший спосіб відновити доступ до аккаунту — відправити запит на зміну пароля через спеціальну форму на сайті Skype.

Єдиною умовою для відновлення пароля є знання E-mail адреси, який був використаний при реєстрації акаунта Skype. Сама процедура зміни паролю досить проста.

  1. Переходимо на сторінку відновлення пароля . вводимо адресу електронної пошти в єдине поле і тиснемо кнопку «Відправити»
  2. Отримуємо лист з унікальною посиланням на сторінку зміни пароля. Зверніть увагу, що даний лист може бути прийнято за Спам різними поштовими системами і параграммами, тому якщо ви не побачили листи в папці «Вхідні», перевірте папку «Спам».
  3. протягом 6 годин (саме стільки часу діє посилання для зміни пароля) переходимо по посиланню в листі, двічі вводимо новий пароль і натискаємо кнопку «Змінити пароль». Тепер новий пароль можна використовувати для входу в Skype.

Що робити, якщо ви не пам’ятаєте, який E-mail був використаний при реєстрації Skype?

Якщо ви можете увійти за умови, що пароль був раніше збережений в системі, увійдіть в Skype, виберіть в меню: Skype – Особисті дані — Редагувати мої дані. У вікні, в розділі Особиста інформація, ви побачите адресу електронної пошти.

Якщо пароль не був збережений в системі, і можливості увійти в Skype немає, при цьому ви не пам’ятаєте E-mail адресу, шанси на відновлення пароля сильно зменшуються.

Єдине, що залишається в цьому випадку — пряме звернення до підтримки Skype. У формі виберіть тему: «My Account» і проблему «Password / username problems». Далі, англійською мовою вказуємо суть проблеми і найважливіше — деталі здійснених платежів в систему Skype: дати платежів, номери замовлень, перші 4 і останні 4 числа кредитної картки, з якої було здійснено платіж, ім’я власника кредитної карти.

Якщо ж ви не можете вказати E-mail облікового запису і платежі на цей рахунок не надходили підтримка не зможе ідентифікувати вас як власника даного акаунта Skype. В цьому випадку доведеться зареєструвати новий.

Короткий опис статті: увійти в однокласники Якщо Ви забули пароль Skype, найпростіший спосіб відновити доступ до аккаунту — відправити запит на зміну пароля через спеціальну форму на сайті

Джерело: Відновлення пароля Skype | Я забув пароль Skype | SkypeTips.uk

Також ви можете прочитати