Відновлення пароля доступу в Однокласники через пошту

21.02.2016

Відновлення пароля доступу в Однокласники через пошту

Відновлення пароля доступу в Однокласники через пошту

Погодьтеся що ситуація, коли забувається пароль для входу на який-небудь сайт зустрічається суцільно й поруч. Особливо, якщо не записувати дані входу після реєстрації в справжній паперовий блокнот. А у випадку соціальних мереж типу Однокласники – це взагалі справжня пошесть.

Люди часто можуть натиснути на «Вийти» покидаючи сайт, а потім не можуть згадати пароль або, гірше того, думають що на них напали хакери і видалили можливість доступу. Зізнатися, це теж буває і стаття «Як розблокувати доступ на ВКонтакте і Однокласники» по раніше залишається актуальною. До речі, відео до неї: «Заблокували Однокласники і ВКонтакте, Що робити». — набрало вже більше 100 тисяч переглядів, що говорить про серйозність ситуації.

Але сьогодні ми розглянемо питання про те, як зробити вхід на свою сторінку в Однокласники, відновивши пароль по електронній пошті. Хоча я б рекомендував все-таки прив’язувати до аккаунту в Однокласниках і ВКонтакте також і свій номер мобільного. Це буде значно надійніше.

Хоча, як показала практика. Люди втрачають доступ до Однокласників ще й тому, що втрачають свою електронну пошту. І викидаючи SIM-карти телефонів на які реєструвалися сторінки в соціальних мережах. Тому варто стежити за тим, щоб все це зберігалося, поки ви користуєтеся Однокласниками та іншими сервісами зав’язаними на вашу електронну пошту або телефон.

Процес входу в Однокласники через електронну пошту.

Для початку перейдіть на головну сторінку Однокласники. або на адресу вашої сторінки в Однокласники. Якщо входите через адреса вашої сторінки, натисніть «Увійти» у правому верхньому куті

1. У правому верхньому куті ви побачите форму входу. В ній знайдіть і натисніть на посилання «Забули пароль?»

2. З’явиться сторінка з формою. В ній потрібно ввести один з наступних параметрів:

  • логін,
  • адреса електронної пошти реєстрації Однокласників,
  • телефон прив’язаний до вашої сторінки.

3. У нашому випадку вводите адресу електронної пошти. А якщо активний телефон, на який був зареєстрований аккаунт, то вводите його і відновлюйте аккаунт через телефон.

4. Трохи нижче на сторінці видно картинку з кодом (капчі). Праворуч від картинки є форма в яку потрібно точно як на картинці ввести код. Після цього тисніть «Продовжити»

5. З’явиться нова сторінка з повідомленням, що на вашу адресу електронної пошти пішла інструкція з кодом. Зайдіть в свою пошту та скопіюйте код з листа. Вставте цей код у форму та натисніть «Підтвердити».

6. З’явиться нова сторінка з формою в яку потрібно ввести новий придуманий вами пароль. Пароль Однокласники повинен складатися не менше ніж з 6 символів і містити цифри, латинські літери великі і малі, а також символи.

7. Запишіть пароль на паперовий носій.

8. Після введення пароля тисніть кнопку «Продовжити». Всі. Вас повинно впустити на вашу сторінку в соціальній мережі Одноклассники.

Нагадаю, що відновити доступ в Однокласники, так і на Вконтакт також, можливо тільки у випадку, якщо є доступ до пошті або телефону використаного під час реєстрації ваших сторінок!

Короткий опис статті: вхід в однокласники

Джерело: Відновлення пароля доступу в Однокласники через пошту

Також ви можете прочитати