Відкритий торрент трекер Скачати торент з Fast torrent Скачати фільми безкоштовно без реєстрації

10.10.2015

казочки
«Дамбо» повертається

Disney вирішила не відмовлятися від вдалої традиції і продовжить випускати повнометражні кіно-версії своїх знаменитих мультфільмів. Цього разу у фокусі кінобосів виявилася історія слоненяти Дамбо. Адаптувати мультгероїв під Великий Екран доручено Тіму Бертону .

Бен Фостер – у проекті «Інферно»

Проект «Інферно» обзавівся головним лиходієм. Ним став Бен Фостер. тільки що підписав контракт з Sony. Таким чином, кастинг фактично завершено і ніщо не заважає приступити до зйомок.

У «Лего-2» — новий режисер
Кнопка «Не цікавить» біля фільму
Спам розсилка в особистих повідомленнях
Анина

Скоро на екрані

Сайт містить каталог фільмів, серіалів, мультфільмів аніме. Копіювання інформації без явної вказівки посилання на наш сайт заборонено. Завантажити торрент файли дозволено тільки для особистих цілей.

Інтернет ресурс www.fast-torrent.ru не містить електронні версії фільмів і серіалів, а займається лише збором і каталогізацією хешей файлів, далі торрент файлів, знайдених у вільному доступі в мережі Інтернет. З нашого торрент трекера ви можете завантажити фільми безкоштовно лише для ознайомлювальних цілей. Адміністрація торент трекер не несе відповідальності за зміст скачуваних фільмів, серіалів, мультфільмів або аніме. Адміністрація не перевіряє торрент файлів на відповідність заявленим характеристикам. Всі торренти, розміщені на нашому ресурсі, знайдені в мережі Інтернет у вільному доступі. Для того, щоб завантажити торрент або якісь інші файли, Вам не потрібно платити гроші. Ми не заробляємо гроші на продажу фільмів і серіалів!

Опис технологи торрент

Торрент | torrent — це мережевий протокол для обміну файлами. Торент файли розбиваються на невеликі частини і в такому вигляді передаються по мережі. Торрент клієнти | torrents client скачують ці частини і потім збирають у себе файл воєдино.

Припустимо, ви вирішили завантажити у нас фільм без реєстрації. Знаходьте сторінку з його описом і завантажуєте торрент фільму в клієнт, який з’єднується з торрент трекером | torrent tracker, передає йому інформацію про свій IP адресу і хеш суму файлу, який потрібно завантажити. Трекер відправляє клієнту IP адреси інших користувачів, також роздають або качають торренти. В процесі скачування клієнт регулярно спілкується з сервером, повідомляючи інформацію про завантаження і отримуючи оновлений список IP-адрес.

Torrents клієнти передають інформацію про фільми, які ви завантажуєте, безпосередньо між собою без участі торрент трекера. Трекер тільки збирає дані з торент клієнтів про хід процесу, підключених користувачів і іншу необхідну інформацію.

І трохи про те, як вам з легкістю завантажити фільми безкоштовно, швидко, без реєстрації, без смс та інших клопотів

Основними розділами на сайті є:

  • найпопулярніші — фільми, які особливо сподобалися нашим відвідувачам;
  • Останні додані — фільми, до яких додали новий торрент файл останнім часом (саме опис фільму вже могло бути у нас, але з іншим торрентом);
  • Новинки кіно — свіжі фільми з кінопрокату;
  • Нові фільми на сайті — цих фільмів ще не було на сайті.

Репертуар в цих розділах може перетинатися, оскільки фільмів з «Новинки кіно» до цього дня не було на сайті, тому вони також потраплять на перші місця в розділ «Нові фільми на сайті» і «Останні додані».

Особливо варто відзначити наш розширений пошук. Припустимо, вам захотілося скачати безкоштовно пару фільмів бойовиків 90-х років, які особливо були гарні в той час, або ж скачати фільми в перекладі «Гобліна» у гарному якості. Тоді виставляйте рік фільму 1990 — 2000 і вибирайте жанр «Бойовик» або ж ставте галочку навпроти поля «переклад Гобліна» та якість фільму HDTV, при цьому для ще більш точної вибірки результатів пошуку можете скористатися безліччю додаткових параметрів.

Всім приємного перегляду!

Наостанок ще раз звертаю вашу увагу, що на сайті можна скачати фільми безкоштовно і без реєстрації.

Короткий опис статті: однокласники реєстрація Відкритий торрент трекер — завантажуй без реєстрації. Тисячі безкоштовних фільмів і серіалів. Красивий і функціональний сайт, на якому Ви завжди знайдете, як і новинки кіно, так і старі улюблені фільми. торрент торент torrent torent трекер трекэр скачати торрент торент трекери скачати новий хороший файл фільм фільми безкоштовно tracker

Джерело: Відкритий торрент трекер Скачати торент з Fast torrent Скачати фільми безкоштовно без реєстрації

Також ви можете прочитати