Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru

19.02.2017

Відеочат з випадковим співрозмовником

Спочатку я покажу що взагалі цікавого для відеочатів:

до Речі, набагато зручніше видеочатиться де немає ніякої реклами,

нічого зайвого Російською відеочаті ранеток: http://video4at.ru

З допомогою такої послуги як Відеочат з випадковим співрозмовником ви можете поспілкуватися з допомогою вебкамери з людиною, з будь-якого куточка нашої планети в режимі реального часу. Дане колись нововведення привернуло користувачів програми своєї незвичайністю, адже поспілкуватися з людиною з іншого міста або навіть країни дуже цікаво.

Я, до речі, вже писав за схожою темі тут:

Для користування деякими видеочатами вам пропонується пройти реєстрацію, яка займає пару хвилин вашого часу.Пройшовши реєстрацію, ви можете із задоволенням насолоджуватися спілкуванням через вебкамеру!

video4at.ru — Російська відеочат рулетка

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru

Самий Топовий відеочат http://video4at.ru. Ніякої ркламмы. Є режим Преміуму. Можна вибирати співрозмовників по містах і навіть країнах. Ну я вже не кажу що там можна придбати код і подарувати кому-небудь Преміум доступ.

ruletka.chat

Казахстанський чат «гир-ГИР»! Відеочат заснований на класичному движку від mail.ru просто вставити в сторінку. Ця сторінка позиціонується як Казахстанський відеочат, але ніхто не заважає знайти співрозмовника з Росії або України. Зручне вікно перегляду співрозмовника, кнопка тривоги, все як годиться.

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru

rusvideochat.ru

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru
Цей чат являє собою звичайний російський відеочат і є засобом спілкування сучасної молоді. Даний чат влаштований досить просто. Два віконечка дозволяють вам бачити себе і вашого співрозмовника на екрані вашого монітора. Поруч, є вікно, для відправки повідомлення того чи іншого співрозмовника.

Так само, ви можете відзначити свій підлогу, і підлогу бажаного співрозмовника, тоді пошук буде обмежений тими даними, які ви надали.

tutla.ru

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru
Даний сайт надає вам можливість спілкування з допомогою вебкамери одночасно з декількома співрозмовниками без реєстрації. На цьому сайті ви можете вибрати собі аватар, вказати стать, вік і місто. За цими ж параметрами ви можете підібрати собі співрозмовника.

Вказавши свою адресу електронної пошти та пароль, ви можете зберегти свого персонажа на сайті, а так само зберегти необхідні контакти і розмови.

rucamera.com

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru

Даний сайт так само як і всі інші відеочати дає вам можливість поспілкуватися з новими цікавими людьми з будь-якого міста нашої планети. Цей сайт вам доведеться покинути, якщо ви не зважитеся дозволити доступ до мікрофону і вебкамере свого комп’ютера. Для реєстрації на цьому сайті вам необхідно ввести свою адресу електронної пошти і пароль для входу, далі ви можете вибрати собі цікавого співрозмовника.

У цього сайту є свої правила, тому, необхідно з ними познайомитися, щоб не порушити. Так само ви можете додавати в друзі вподобаних співрозмовників, заохотити його, тобто сказати комплімент, або ж навпаки, поскаржитися на мерзенне поведінка модератора сайту.

hunila.ru

У даного додатка не є модераторів, тому в даному випадку ви не будете застраховані від сцен, допустимих до перегляду особам старше18лет. Так само як і у всіх чатах, ви тут же можете обмінюватися текстовими повідомленнями.

videochat.mail.ru

Ця програма теж вимерло, і люди переходять з неї на інші сервіси.

Даний відеочат призначений для спілкування через вебкамеру. Нічого зайвого – два вікна для відеотрансляції, вікно для відправки повідомлень співрозмовника, і можливість пошуку нового співрозмовника. Легкий і простий у використанні та не потребує попередньої реєстрації.

chatruletka.net

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru

Відеочат – рулетка, дає вам можливість спілкування з новими людьми, прямо не виходячи з дому. Пройшовши реєстрацію на сайті, ви можете почати спілкування, натиснувши кнопку «пошук співрозмовника». Так само на цьому сайті ви можете проглядати відео-анкети користувачів, що полегшить ваш вибір співрозмовника.

Нічого зайвого на сайті немає, розробники постаралися зробити ваше спілкування найбільш комфортним і приємним.

www.plusroulette.com

Даний сервіс як це не прикро теж канув в лету.

davaipogovorim.ru

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru
Відеочат «Давай поговоримо» дозволяє вам спілкуватися з абсолютно незнайомими людьми з будь-якого куточка нашої планети. Робити це можливо з допомогою чату, мікрофону або вебкамери. Сервіс даного сайту дуже простий і не вимагає реєстрації та додаткових налаштувань чату.

Натиснувши кнопку «знайти співрозмовника» ви можете приступати до спілкування. Так само «Давай поговоримо» передбачає і спілкування в користувачами Вконтакте, але для цього вам необхідно буде зареєструватися. Спілкуватися на цьому сайті досить легко і приємно!

chatroulette.ru

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru
Цей чат – російський аналог чат рулетки, найпопулярнішого сервісу для швидких відео знайомств. Не зручність полягає в реєстрації перед початком спілкування, а так само, якщо ви не дозволяєте доступ до мікрофону і вебкамере – вам доведеться покинути даний сайт.

У цілому ж, чат простий і легкий у використанні, нічого зайвого на сайті немає, тому новачок з легкістю розбереться в пристрої чат рулетки.

chatroulette.com

Відеочат з випадковим співрозмовником http:..jkeks.ru
Це сайт оригінальної идеии відеочату, автор якого став так популярний. Найбільш адекватний відеочат, за 20 Nextов я не зустрів жодного непотреба. Живі люди. Даний відеочат розроблений для користувачів різних країн, але оформлений на англійській мові. Новачкові буде легко розібратися в пристрої відеочату, ті, хто знає елементарні фрази англійської мови може спробувати. Інтерес цього сайту полягає в тому, що співрозмовник в основному виявляється з іншої країни, і якщо ти не володієш іноземними мовами, навряд чи вам таке спілкування принесе задоволення.

Короткий опис статті: відеочат

Джерело: Відеочат з випадковим співрозмовником — http://jkeks.ru

Також ви можете прочитати