Відео, Росбалт.ру

18.12.2015

«Найкраща дієта — валютна іпотека»

Виставка

Відео, Росбалт.ру
Незапрещенная виставка розбрату останнім часом сміятися над чим би то не було небезпечно. Світ навколо нас стає убивчо (в прямому сенсі) серйозним. Виставка «Моя Польща. Забуваючи і згадуючи», яка завершує роботу в художньому музеї Тарту, — в тому числі і про це.

Відео, Росбалт.ру
Як різні країни прийдуть до нового процвітання Припустимо, сучасна наука дозволить досягти значного здешевлення енергії. Це призведе до якісних змін у світовій економіці та підніме рівень життя на планеті.

Прес-центр

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел N77-20023 виданий Федеральною службою з нагляду за дотриманням законодавства у сфері масових комунікацій та охорони культурної спадщини 15.10.2004. Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ІА N77-7286 видано Міністерством Російської Федерації у справах друку, телерадіомовлення і засобів масової інформації 28.01.2001

© 2000-2015 Росбалт.RU

Усі права на матеріали, розміщені на сайті ІА «Росбалт», захищені та охороняються законом Російської Федерації.

При повному або частковому використанні аналітики, інтерв’ю або новин ІА «Росбалт» активне гіперпосилання на головну сторінку www.rosbalt.ru обов’язкова.

Використання ілюстрацій можливо тільки з письмової згоди редакції.

© 2015 Програмування та дизайн: Дирекція інтернет-проектів ІА «Росбалт»

© 2015 ІА «Росбалт»

Думка редакції не завжди збігається з думками авторів статей, опублікованих на сайті.

Короткий опис статті: відео однокласники Читайте на Росбалте всі новини дня, новини Петербурга і Москви, СНД, новини економіки, авто-новини та огляди блогосфери. Нас читають журналісти, керівники середньої і вищої ланки, політичні і громадські діячі, співробітники інвестиційних і консалтингових компаній, наукових організацій, освітніх установ, чиновники і менеджери компаній, зацікавлені в отриманні оперативної, ексклюзивної новинної і аналітичної інформації в режимі on-line. Останні новини дня,новини Петербурга,новини Москви,новини економіки,новини України,новини авто,новини Кавказу,новини Блогосфери

Джерело: Відео — Росбалт.ру

Також ви можете прочитати