ВХІД В СИСТЕМУ

08.06.2015

ЗАПИТАННЯ ПО ВХОДУ В СИСТЕМУ

В. Що таке Логін?

О. Логін – це ім’я, під яким Ви входите в Особистий Кабінет. За замовчуванням логін ідентичний адресою електронної пошти, яку Ви вказали при реєстрації. Якщо Вами буде вказаний логін відрізняється від електронної пошти, то авторизуватися за адресою електронної пошти Ви вже не зможете. У такому разі логіном буде значення, вказане в полі «логін». Навіть якщо Ви вказали логін і забули його, у Вас завжди є можливість авторизуватися за СНІЛС.

Ст. чи Можу я авторизуватися на порталі з допомогою СНІЛС?

О. Так можете, для цього Вам свій номер СНІЛС в поле «Ім’я (псевдонім) / СНІЛС» Система сама здійснить форматування СНІЛС.

Ст. При вході в Особистий Кабінет виникає помилка «Неправильна пара логін-пароль»

О. Можливо, Ви допустили помилку при введенні логіна або пароля. В якості логіна використовується за умовчанням псевдонім рівний адресою електронної пошти, вказаної при реєстрації. Якщо при реєстрації Вами був зазначений інший псевдонім потрібно авторизуватися, використовуючи його в якості логіна. Також можна авторизуватися за номером СНІЛС, ввівши СНІЛС в поле «Ім’я (псевдонім)». Якщо Ви забули логін і/або пароль, необхідно скористатися процедурою їх відновлення, перейшовши за відповідними посиланнями на сторінці авторизації.

Ст. Ви забули пароль для входу в Особистий Кабінет

О. Якщо Ви забули пароль — скористайтесь посиланням «забули пароль?» на сторінці авторизації. Для відновлення паролю потрібно буде ввести логін або СНІЛС, після цього на адресу Вашої електронної пошти прийде лист із зазначенням посилання. При переході на посилання з листа необхідно буде вказати новий бажаний пароль і зберегти зміни. Після цього спробувати увійти на портал з зазначенням нового пароля.

Ст. На Вашу адресу електронної пошти не прийшов лист з посиланням на відновлення пароля.

О. Лист з посиланням на відновлення пароля повинна прийти на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації, протягом 2-х годин. Якщо цього не відбулося, рекомендується:

1. Перевірити в електронній пошті папку небажаних листів (спам).

2. Повторно натиснути кнопку «відправити» на сторінці відновлення пароля.

В. Я забув пароль для входу в Особистий кабінет, не маю доступу до пошти, з якої він був зареєстрований, і не пам’ятаю відповіді на контрольне запитання.

О. Вам необхідно звернутися в МФЦ з паспортом і страховим свідоцтвом обов’язкового пенсійного страхування. Співробітник МФЦ видасть Вам новий пароль, доступ до Вашого облікового запису буде відновлений.

Ст. Ви хочете змінити реєстраційні дані

О. В особистому кабінеті за посиланням «Змінити дані» (my.mos.ru) Вам доступні для редагування Ваші реєстраційні дані. Для їх зміни введіть нові дані і натисніть кнопку «зберегти». Звертаємо увагу на те, що якщо раніше СНІЛС був введений Вами і пройшов перевірку, то зміна ПІБ і СНІЛС можливо тільки в тому випадку, якщо в базі даних ПФР також були зроблені необхідні зміни.

Ст. Як ввести СНІЛС?

О. Для введення СНІЛС Вам необхідно виконати наступні дії:

1. Аутентифицироваться на порталі (натиснути на кнопку «Увійти» вгорі або в середині екрану, на формі аутентифікації ввести логін і пароль, задані в процесі реєстрації, натиснути на кнопку «Увійти»).

2. Перейти в Особистий кабінет (у лівому верхньому кутку натиснути на кнопку «Профіль»).

3. У блоці «СНІЛС» натиснути «Встановити».

4. Ввести СНІЛС та інші дані, натиснути на кнопку «Зберегти».

5. Дочекатися, коли пройде перевірка СНІЛС в ПФР і в Особистому кабінеті з’явиться відповідна інформація про це (для цього, швидше за все, знадобиться ще раз увійти в Особистий кабінет через деякий час).

Ст. Як підключити сертифікат електронного підпису (ЕП)?

О. Для підключення сертифіката ЕП Вам необхідно виконати наступні дії:

1. Підключити до комп’ютера носій із сертифікатом (флеш-диск тощо).

2. Аутентифицироваться на порталі (натиснути на кнопку «Увійти» вгорі або в середині екрану, на формі аутентифікації ввести логін і пароль, задані в процесі реєстрації, натиснути на кнопку «Увійти»).

3. Перейти в Особистий кабінет (у лівому верхньому кутку натиснути на кнопку «Профіль»).

4. У блоці «Реєстраційні дані» натиснути на кнопку «Змінити дані».

5. У формі «Редагування профілю користувача» перейти за посиланням «Зареєструвати електронний підпис юридичної особи» внизу.

6. На формі управління сертифікатами натиснути на кнопку «Зареєструвати нову ЕЦП».

7. Вибрати необхідний сертифікат у списку, натиснути ОК.

8. При запиті – ввести ПІН-код від сертифіката.

9. Після цього у формі натиснути «Зберегти».

Ст. Як увійти в Особистий кабінет Юридичної особи?

О. Вхід в Особистий кабінет Юридичної особи возможем після підключення сертифіката електронного підпису (Див. Як підключити сертифікат електронного підпису (ЕП)?). Якщо Ваш сертифікат ЕП вже підключено, для входу в особистий кабінет Юридичної особи Вам необхідно виконати наступні дії:

1. Підключити до комп’ютера носій з сертифікатом ЕП (флеш-диск тощо)

my.mos.ru. З’явиться форма аутентифікації, в якій потрібна натиснути на посилання «Увійти за допомогою електронного підпису юридичної особи» внизу.

3. Вибрати необхідний сертифікат ЕП у списку, натиснути ОК.

4. При запиті – ввести ПІН-код від сертифіката ЕП.

Буде здійснено вхід в Особистий кабінет Юридичної особи, на закладці «Мої дані» будуть відображені дані юридичної особи

ВХІД В СИСТЕМУ

Короткий опис статті: вхід в однокласники

Джерело: ВХІД В СИСТЕМУ

Також ви можете прочитати