Вхід в Однокласники

02.06.2015

Вхід в Однокласники

Користувачі соціальної мережі «Однокласники» іноді втрачають доступ до своєї сторінки в результаті дій шахраїв. Щоб уникнути неприємностей, потрібно вводити пароль і логін тільки на офіційному сайті і не довірятимуть свої особисті дані інших електронних ресурсів. Зловмисники мають у своєму арсеналі широкий список хитрих прийомів, з допомогою яких намагаються отримати конфіденційну інформацію і виконати » вхід на сайт «Однокласники» під чужим ім’ям. Після цього вони, як правило, займаються розсилкою Спаму, ніж вводять в оману інших користувачів і нав’язують їм свою рекламу.

Тому свої дії на сайті завжди слід починати з відвідин головної його сторінки, яка розташована за адресою www.odnoklassniki.ru. Тут у полі «логін» потрібно набрати свій електронну адресу або номер телефону, а також ввести необхідні символи в полі «пароль». Будь уважні: якщо для надання доступу до сайту вас просять відправити СМС-повідомлення, не піддавайтеся на виверти, так як ви знаходитесь на фальшивій сторінці.

Увійти в соціальну мережу можна і за допомогою пошукової системи. Для цього необхідно запустити Інтернет-браузер (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari або будь-який інший), після чого зайти в Google або Yandex. Крім того, багато браузери оснащені пошуковими панелями, які значно спрощують доступ до інформації. У рядку пошуку вводимо слово «однокласники», і в результаті відкривається список посилань, сама верхня з яких веде на офіційну сторінку www.odnoklassniki.ru.

Пам’ятайте, що користування соціальною мережею є абсолютно безкоштовним — для реєстрації натисніть на кнопку «Зареєструватися». Якщо ж забутий пароль або логін, слід скористатися відповідним посиланням та пройти процедуру відновлення.

Короткий опис статті: увійти в однокласники

Джерело: Вхід в Однокласники

Також ви можете прочитати